wmaraci reklam

Bireysel Seo Sitesi İçin Şirket Açma ve Vergilendirme Durumu YARDIM!!

5 Mesajlar 1.131 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sofgames sofgames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar - Eğitmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 109 / 45
  • Ticaret 30, (%100)
Merhaba Arkadaşlar,

Bu Seo hizmeti veren siteler var biliyorsunuz? onlardan bir tane ben açsam o zamanda devlete vergi vermem gerekiyormu? veya fatura kesmek zorundamıyım? herhangi bir ürün satmıyorum ancak seo paketi satmış oluyorum(kurumsal değil sadece bireysel kişilere seo yapacağım) bu sefer'de şahıs şirketi falan açmak zorundamıyım? Yoksa bu tür şeyler için gerek yokmu? Şimdi bilmeden girmek istemiyorum bu işlere başım ağrımasın

Forumlarda şahıs olarak ücretli seo yapan var ancak ben bireysel tarzı isimsoyisim.com.tr alan adın'da bir site açacağım ve seo'yu ücretli olarak oradan yapacağım ancak kurumsal firmalarla çalışmayacağım çünkü onlar mutlaka fatura isteyecektir ben sadece bireysel kişilerin sitelerine seo yapacağım

Ek Olarak Bu Soruyu Sormama Sebep Olan Konu Şudur ''Maliye Bakanlığının Aldığı Xenon Botu''
http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/26862932.asp

wmaraci
reklam

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)
şuanda sektörde o kadar çok freelance olarak çalışıp firmarladan daha çok kurumsal firmalarla çalışan var ki :) o yüzden birşey olmaz.

www.mucahitguner.com

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)
bu ülkede youtube u kapattığını sanıyorsa bakanlar korkmana gerek yok daha uzun yıllar var bu alanda gelişmemiz için

sofgames sofgames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar - Eğitmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 109 / 45
  • Ticaret 30, (%100)
Dönüşleriniz için çok teşekkür ederim,
ek olarak aramızda bu konuda bilgili arkadaşlar varsa lütfen 1-2 dk'larını ayırıp konuma yorum atsınlar yoksa sonradan devlet ile kargaşaya girip para cezası hapis cezası falan uğraşmak istemiyorum tüm arkadaşlardan yardım bekliyorum :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

sofgames adlı üyeden alıntı

Dönüşleriniz için çok teşekkür ederim,
ek olarak aramızda bu konuda bilgili arkadaşlar varsa lütfen 1-2 dk'larını ayırıp konuma yorum atsınlar yoksa sonradan devlet ile kargaşaya girip para cezası hapis cezası falan uğraşmak istemiyorum tüm arkadaşlardan yardım bekliyorum :)

Sattığınız herşey için fatura kesme yükümlülüğünüz var. işin başında sorun kdv istiyormusun istemiyormusun diye istiyorsa faturayı gönderirseniz istemiyorsa onun sorunu. Fatura kesmek içinde tanıdıgınız bir yer araclıgı ile kesip gönderim yapabilirsiniz tabi kdv tutarını onlara ödeyerek. Ayrı yeten hizmet şartları ve sözleşme yapmanızı imzalatmanızı tavsiye ederim. Kendinizi güvene almak için şuanda seo yu kalıcı olarak gören binlerce insan var size kükreyeceklerdir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al