wmaraci reklam

Camshow sitesi hukuk

6 Mesajlar 1.295 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webstadyum webstadyum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek ogenci
  • Konum Çankırı
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 11 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba ben kameralı cam show sitesi devir aldım 2 ay önce arkadaşımla ortak işletiyoruz süre alıp üyelik girişi yapabilecekleri şekilde ayarladık facebooktada her sohbet sitesinin yaptıgı gibi fake hesaplarla sitemizin linklerini ve reklamını atıp üye çekiyoruz

ama dün bir olay yaşandı süre alan kişi
süre aldım 21,6 tl ödeme yaptım ama görüşemiyorum, sorun nerde hukuki yollara başvurmadan tatmin edici cevap bekliyorum bu arada avukatım.
diye eposta yollamıs

bizde epostaya karsılık olarak hizmet sözlesmesini ve hesabınıza sürenizi tanımlıyoruz kullanıp kullanmamak sizin tercihiniz gibi cevap yolladık herhangi bir sorun cıkarmı :confused:

sitemizdede satın almadan önce hizmet kosulları metni açık bir şekilde gösterilmekte onayla butonuna basmaları gerekiyor hemen altında süre al butonu var
-1 Kendi istegim ile odeme yapiyorum

-2 Yaptıgım odemenin sonucunda sanal hizmet alacagimi kabul ediyorum

-3 Bu siteden aldıgım surenin bagis olarak gececegini ve kredi kartımdan paypal aracılıgı ile sadece 1 kez cekileceğini kabul ediyorum

4-Bu siteyi kullanarak kullanarak yukarıda yazanları kabul ettiğimi 21 yaşından büyük oldugumu kabul ediyorum

-5 Aldıgım sürenin online ( sanal ) oldugunu kabul ediyorum

-6 Yaptıgım ödeme kredi kartı ekstremde bağış olarak gozukecektir.

wmaraci
reklam

easlanhan easlanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Private Sector
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 819
  • Beğeniler 1 / 211
  • Ticaret 0, (%0)
Görüşme [COLOR=DarkGreen]yapmıyorum[/COLOR] ile [COLOR=Red]yapamıyorum[/COLOR] arasında fark olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı size, bir yerde sorun var görüşme yapamıyorum demiş.
Bunun kullanıcı sözleşmeleri ile değil teknik bir problem olduğunu sanıyorum.

• Üyelik 19.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek ogenci
  • Konum Çankırı
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 11 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

easlanhan adlı üyeden alıntı

Görüşme [COLOR=DarkGreen]yapmıyorum[/COLOR] ile [COLOR=Red]yapamıyorum[/COLOR] arasında fark olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı size, bir yerde sorun var görüşme yapamıyorum demiş.
Bunun kullanıcı sözleşmeleri ile değil teknik bir problem olduğunu sanıyorum.

aktif olarak kayıtlı 1684 üyemiz showencam scriptini kullanıyoruz giriş yapan modellere bize ödenen paradan pay verip bu şekilde işletiyoruz tabiki heran online olmuyorlar online olmadıkları durumda görüşecekleri kişi haliyle olmuyor sitede ki zaten anasayfada görüntülenmekte cevrimiçi çevrimdısı kişi durumu
ilk defa böyle bi durum yaşadıkta herhangi bir sorun olusurmu

easlanhan easlanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Private Sector
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 819
  • Beğeniler 1 / 211
  • Ticaret 0, (%0)

webstadyum adlı üyeden alıntı

aktif olarak kayıtlı 1684 üyemiz camshowman scriptini kullanıyoruz giriş yapan modellere bize ödenen paradan pay verip bu şekilde işletiyoruz tabiki heran online olmuyorlar online olmadıkları durumda görüşecekleri kişi haliyle olmuyor sitede ki zaten anasayfada görüntülenmekte cevrimiçi çevrimdısı kişi durumu
ilk defa böyle bi durum yaşadıkta herhangi bir sorun olusurmu

"Online olmayan kullanıcılardan görüntü sağlamanız mümkün değildir" gibi bir ibare eklerseniz kullanıcı hiçbir hak gözetemez sanırım.
Böyle siteleri bilmiyorum fakat mantık yürütüyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle kardeşim bu tarz site işletiyorsan bugün olmazsa yarın muhakkak bir şikayet ile hukuksal olarak karşı karşıya kalacaksın. TR de bu işlerin tam olarak bir yasal dayanağı olmadığı için her önüne gelen ortaya bir bomba bırakıyor, senin ve ortağının yapması gereken bir bütce ayırıp bilişim hukukunu bilen bir avukat ile anlaşıp çalışmanda fayda var bir nevi şirket avukatı gibi. Hem kendinizi hukuksal olarak korumuş olursunuz hemde gelen tehdit mesajlarına boyun eğmezsiniz.
cnylmz

kişi bu mesajı beğendi.

telegram: saydekofficial

• Üyelik 19.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek ogenci
  • Konum Çankırı
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 11 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

saydek adlı üyeden alıntı

Öncelikle kardeşim bu tarz site işletiyorsan bugün olmazsa yarın muhakkak bir şikayet ile hukuksal olarak karşı karşıya kalacaksın. TR de bu işlerin tam olarak bir yasal dayanağı olmadığı için her önüne gelen ortaya bir bomba bırakıyor, senin ve ortağının yapması gereken bir bütce ayırıp bilişim hukukunu bilen bir avukat ile anlaşıp çalışmanda fayda var bir nevi şirket avukatı gibi. Hem kendinizi hukuksal olarak korumuş olursunuz hemde gelen tehdit mesajlarına boyun eğmezsiniz.

bilgilendirdiğin için teşekkür ederim :) dediğini en kısa sürede yapacagım sizde demişsiniz her önüne gelen bomba bırakıyor ortaya " bunun önüne geçmek için sözleşme kısmını tick ile doldurtuyoruz paypala yönlendirmeden önce kaldırırsa google a gidiyor bunları okumadan kabul ediyorlar kişiye süreyi ekliyoruz siteye giriyor geziyor geziyor sonra bir bakmışız mail gelmiş avukatım dava açacagım diye gerçi açacagındanda değil 21.5 tl :o
korkutma amaçlı mail coğunlugu
biz script lisansına 2000 tl ödedik +devir aldık sitedede yazan web sitemizi kullanarak Hizmet sartlarımızı kabul etmiş varsayılırsınız. şeklinde ibare sözleşme metni de açıkca belirttik herhangi bir sorun olmaz sanırım

ama mesajın için teşekkür ederim hayırlı aksamlar :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al