wmaraci reklam

Facebook'ta işlenen suçlar hakkında.

6 Mesajlar 1.674 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
merhaba arkadaşlar facebook'ta bilirsinizki çok abaza sapık insan var başıma gelmişti bir yakınıma küfür edildi fakat polise gittim hesabını dondurmuş nasıl bulacağız dediler. Ben şuan o kişiyi buldum ama dava edemeyeceğim 3-4 kişinin hesabını kırarak buldum o yüzden. Böyle bir olayla karşılaştığımda o kişinin ip adresini bulsam şikayet etsem hesap kapatılmış olsada haklı çıkar mıyım ? Ekran fotolarını alsam ve birde bir hesap daha açsam buna girermisin desem zaten girdiğinde ip adresi bulunuyor zaten şikayette bulunsam ip adresi ekran görüntüsü falan.

wmaraci
reklam

mwt mwt RadKod-İzmir Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 124 / 150
  • Ticaret 50, (%96)
ne yaptı ki bunları sana yaptıracak kadar..

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Küfür etti bir yakınıma.

turudu turudu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad L** T**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 2 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
İlginç şeyler var bu hayatta...

Bir suçu ortalığa çıkarmak için başka bir suç işlenmez.

Elinizdeki deliller hukuki değil. Suç duyurusunda bulunduğunuzda savcı ilk önce sizin için iddianame düzenler. İtirafçı gibi de bunları yazıyorsunuz hayret ediyorum. IP adresi tek başına delil değildir. Sadece delil başlangı olabilir.

Öncelikle sakin olun. Bu konuyu zihninizden silin. Yoksa haklıyken kendiniz haksız duruma düşeceksiniz. Ciddi bedeller ödetirler. Şeriatın kestiği parmak acımaz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Şimdi şöyle bir durum var; '' Sosyal medya çoğunlukla eğlenme, sohbet, ve zaman öldürme '' aracıdır. Sosyal medya da zaten önüne geçen her insan kolaylıkla ulaşabiliyor. Bunun kültürlüsü var, kültürsüzü var, edeplisi var, edepsizi var, yani Sosyal medya böyle bir platform. Yakınınıza bir küfür ediliyor. Siz bir ortama girince, eşinizle, kız kardeşinizle, annenizle bir küfür duymuyor musunuz? İlla ki duyuyoruz. Ne yapalım şimdi bu adamı, asalım mı keselim mi, biçelim mi?

Yanlış bir algı oluşmasın; ben yakınınıza küfreden kişiyi kesinlikle savunmuyorum yaptığı etik bir davranış değil. Fakat yakınınıza durduk yere bir insan neden küfretsin? Hiç düşündünüz mü bunu? Şahsen bana durduk yere gelip kimse küfür etmez. Sosyal Medya'da yakınınız takılıyorsa bu tip durumları göz ardı etmek zorundadır, sizde göz ardı etmek zorundasınız.

Ne demiş Mevlana? '' Cahille girme münakaşaya; Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına. ''
3525 grsy TheOttomans

kişi bu mesajı beğendi.

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
:) Sen burayı isveç mi sandın kardeş git istediğin yere şikayet et 6-7 ayda anca sonuc alırsın ( Belkide alamazsın ) 1 küfür icin uğraşılmaz zaten sen o tür insanlarla muhabbet icindeysen birazda senin sucun küfür mü edio bas engeli uğraşmaya değmez

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al