wmaraci reklam

sikayetvar.com kapatılmalı desem destek olur musunuz?

59 Mesajlar 9.097 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

babyclothes babyclothes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
sikayetvar.com un çalışma sistemine karşıyım. Zİyaretçiler kafasına göre girip ben şu firmadan şikayetciyim yazıyor ve sikayetvar.com ekibi bu kişiden mağdur olduğuna dair hicbir kanıt delil istemeden şikayeti yayınlıyor. Firma olarak yanıt yazmak istediğinizde sizden para talep ediyor. Ben bir çalışma başlatıyorum umarım buradan da gerekli desteği görürüm. Sikayetvar.com kapatılmalı başlıklı bir site kuracağım adwords e belli bi miktar para yatıracağım sikayetvar.com sitesinin çalışma sisteminden memnun olmayan firmaları toplayacağım. Sikayetvar.com un kapatılmasını talep ediyoruz şeklinde bir form oluşturacağım ve firmalar bu formu doldurup imzalayacak. Toplanan bu evrakların tümünü (10.000 civarı firmadan imza aldıktan sonra) gerekli mecralara sunarak büyük bir yasal süreç başlatacağım. Böyle bir çalışma başlattığımda buradan gerekli desteği alabilir miyim bilmiyorum ama bu konu altındaki yazılanlara göre bi değerlendirme yapılabilir.

Sikayetvar.com illa ki de kapatılsın demiyorum yerine göre tüketici haklarını korumak için güzel bir site ama en azından kapatılmasa da şikayet yazanlardan mağdur olduğunun kanıtı delili istensin, önce firmaya sunulsun firma çözüm bulamazsa şikayet yayınlansın. Oluşturduğum formda bunlara da yer vereceğim...
eroroman uzunlarpc dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

JrFree JrFree . Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 80 / 76
  • Ticaret 30, (%100)
valla benim firmayla ilgili bir sorunum olduğumda oraya şikayet ediyorum 2 gün içerisinde çözülüyor kafam rahat
Ecancan Elfaz

kişi bu mesajı beğendi.

Feyzali Feyzali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 22 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Bencede işleyişi kötü bir site.. Ama o kadar uğraşmayın bırakın hocam nerde boş iş var wmaracı üyeleri orada yav.
tdilek007 YazilimciHoroz

kişi bu mesajı beğendi.

yalcnuygur yalcnuygur Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekanik Bakımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 57 / 75
  • Ticaret 26, (%100)
Hocam kesinlikle sizlere katılıyorum ama bir yandan da bir şikayetim olsa oraya yazıyorum, çözülüyor.
Bence biraz da yararlı bir site ama işleyişi kesinlikle kötü bu konuda size katılıyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)
işleyişi bence gayet düzgün bir site bir çok sorunumda o site sayensinde beni aramayan oyalayan teknık servis anında arar oldu.

Firmanız düzgün bir firmaysa sorun yaşıcağınızı sanmıyorum.

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.

AkSacli AkSacli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bence firma ile anlaşma yoluna ve sunduğunuz 2.yol olan çözüm alternatifine gidilmeli.
Yani firmayı delil ıspat vs alıcak şekilde yönlendirmelisiniz. Çünkü bi çok ************** yada kötü hizmet veren firma orası sayesinde açığa çıkıyor bi çok kişiyi mağduriyetten kurtartıyor ki insanlar buna evet oyu vermez versede çok kişi vermez. O yüzden 2.alternatif daha mantıklı.
nettebugun kizilperi

kişi bu mesajı beğendi.

#aksacli

babyclothes babyclothes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

yalcnuygur adlı üyeden alıntı

Hocam kesinlikle sizlere katılıyorum ama bir yandan da bir şikayetim olsa oraya yazıyorum, çözülüyor.
Bence biraz da yararlı bir site ama işleyişi kesinlikle kötü bu konuda size katılıyorum.

ikinci paragrafa dikkat edin illa da kapatılsın demiyorum tüketici haklarının korunması için güzlel bir site ama gercekten mağdur olmayanlar da yalan şikayet oluşturabiliyor bu da firmalara zarar veriyor. Ben şimdi grisem oraya xxx firmasından zarar gordum desen hicbir kanıt delil istemeden yayınlayacaklar. Burada xx firmasının sucu ne ?

Ek Olarak:

AkSacli adlı üyeden alıntı

Bence firma ile anlaşma yoluna ve sunduğunuz 2.yol olan çözüm alternatifine gidilmeli.
Yani firmayı delil ıspat vs alıcak şekilde yönlendirmelisiniz. Çünkü bi çok ************** yada kötü hizmet veren firma orası sayesinde açığa çıkıyor bi çok kişiyi mağduriyetten kurtartıyor ki insanlar buna evet oyu vermez versede çok kişi vermez. O yüzden 2.alternatif daha mantıklı.

işe ben de sizlerden gelen öneriler doğrultusunda projemi şekillendireceğim. Destek olurmusunuz derken bunu kastetmiştim desteğiniz için teşekkürler

yalcnuygur yalcnuygur Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekanik Bakımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 57 / 75
  • Ticaret 26, (%100)

babyclothes adlı üyeden alıntı

ikinci paragrafa dikkat edin illa da kapatılsın demiyorum tüketici haklarının korunması için güzlel bir site ama gercekten mağdur olmayanlar da yalan şikayet oluşturabiliyor bu da firmalara zarar veriyor. Ben şimdi grisem oraya xxx firmasından zarar gordum desen hicbir kanıt delil istemeden yayınlayacaklar. Burada xx firmasının sucu ne ?

Kusura bakmayın yazınızı yanlış anlamışım. O zaman size kesinlikle katılıyorum işleyişi değişmeli her şikayet gönderene onay verilmemeli ve makaleye en ince ayrıntıya kadar kanıt eklenmeli.

championur22 championur22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 44 / 63
  • Ticaret 20, (%100)
Bence bu durumda şikayette yazı yazan bir çok kişi bu kadar evrakla uğraşmak istemeyecek ve bu kadar çok şikayet olmayacak yani atıyorum 3-5 tl lik bir şey için insanlar bu kadar uğraşmayacak. O yüzden böyle bir şey olacağını sanmıyorum.

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
Böyle davaları kurulduğundan beri vardır bu kadar sağlam desteği ve avukatları olmasa zaten bırakıp kaçarlardı :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al