wmaraci reklam

Telif Hakkından İfade

100 Mesajlar 18.746 Okunma
wmaraci reklam

Batuhnrr Batuhnrr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Genç Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** V**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 60, (%100)
Yarın konu hakkında bilgilendirme bu konudakilere cevaplarınız için teşekkür ederim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

csci35 csci35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 135 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
yerli film koymak büyük sıkıntı çıkartıyo diye biliyorum koymayın yerli film sitenize yabancı koyun

APOINT APOINT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 52 / 54
  • Ticaret 24, (%100)
bazi arkadaşlar ne kadar boş mesaj yazmiş şaşkinlikla okudum arkadaşim film sitelerinde sana kimse mail ile şu filmi kaldir demek zorunda değil zaten sitene girdiği anda ss aliyor sana yazıyor sana yazmasında ki amaç mahkemeye veriyorum ama sende bi an önce kaldir işime engel olma mesajıdır sitende film olmasi bile önemli değil eğer sen film sitende filmin sadece ismini bile yazsan sena dava açma haklari bulunuyor benımde başima geldi ve savcı aynen bu sözleri kullandi film site sahipleri gerçekten dikkat edin durum ciddi olabilir
Bayro

kişi bu mesajı beğendi.

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 2, (%100)
Geçmiş olsun efendim umarım bir şey olmaz.
Batuhnrr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Gümüş Üye
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
Geçmiş olsun..
Umarım telif hakkından dolayıdır, daha fazlası olmasın.
Benim gibi kapatırsın 5 yıllık film sitesini satamazsında..
Batuhnrr

kişi bu mesajı beğendi.

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
Karakola gitmeden önce siteyi backup al bari :D

topalogluhost topalogluhost Innovative Solutions Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilişim Görevlisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 153 / 58
  • Ticaret 56, (%100)

APOINT adlı üyeden alıntı

bazi arkadaşlar ne kadar boş mesaj yazmiş şaşkinlikla okudum arkadaşim film sitelerinde sana kimse mail ile şu filmi kaldir demek zorunda değil zaten sitene girdiği anda ss aliyor sana yazıyor sana yazmasında ki amaç mahkemeye veriyorum ama sende bi an önce kaldir işime engel olma mesajıdır sitende film olmasi bile önemli değil eğer sen film sitende filmin sadece ismini bile yazsan sena dava açma haklari bulunuyor benımde başima geldi ve savcı aynen bu sözleri kullandi film site sahipleri gerçekten dikkat edin durum ciddi olabilir

APOINT; herkezin görüşleri farklıdır saygı çercevesinde yorumunu yazıp bırakabilirsin. bir başkasının konuyu cevapladığı yazı ile ilgili yorum yapma gibi bir lüksün yoktur. aşağıdaki maddeleri okuyabilirsin.

5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

MADDE 5
cmcfilm eLeCTroN Batuhnrr

kişi bu mesajı beğendi.

APOINT APOINT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 52 / 54
  • Ticaret 24, (%100)

topalogluhost adlı üyeden alıntı

APOINT herkezin görüşleri farklıdır saygı çercevesinde yorumunu yazıp bırakabilirsin. bir başkasının konuyu cevapladığı yazı ile ilgili yorum yapma gibi bir lüksün yoktur. aşağıdaki maddeleri okuyabilirsin.

5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

MADDE 5

İlk önce film sitesinin yer sağlayici olup olmadıgını öğrenirsen benide kendinide mutlu edersin sizin gibiler yüzünden film site sahipleri bu duruma düşüp ceza aliyor insanlari yanliş bilgilendirme film siteleri için değil hosting firmalari yazilim firmalari için geçerli bi kanun soruyorum sana ne zaman bu durumla ilgili soruştuma açildi sana kendım soruşturma yedim arkadaşim bu durumu çok iyi bilirim savcinin söyledigini aynen yazıyorum benimde film sitem vardi günlük 15 20k hite sahip buraya kalkip yalan söyleyecek durumda değilim sana soruşturma ve mahkeme kanıtlarini atarim yorumunu düzeltirsin

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Filmi upload eden sen değilsen, upload edilen sunucu da senin adına kayıtlı lisanslı veya kirada değilse eğer paylaştığın bağlantı linklerini kaldırırsın. Sanırım siz filmleri direk kendiniz yükleyip sitenizde paylaşıyordunuz. Bu durumda kaçar yol yok, film şirketi ''isterse'' hertürlü hukuki yaptırımı uygulayabilir. Yanlız bir başka kişinin paylaşımını da Link ( Bağlantı yolu ) ile paylaşırsanız sizde '' Yer sağlayıcı'' durumunda değerlendirilirsiniz. Uyarılırsınız, Kaldırmazsanız siteniz hakkında yaptırım uygulanabilir. Film şirketi bağlantılarla vs uğraşmaz direk ilk kaynağı bulur ordan kaldırır sorun çözülür. Bağlantıyla başaçıkabilecek bir şirket tanımıyorum milyonkez paylaşılıyor aynı bağlantılar.

Batuhnrr Batuhnrr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Genç Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** V**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 60, (%100)
Kendim upload etmedim gelrn ihtarları da kaldırdım niye böyle oldu anlamadım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al