wmaraci reklam

Twitter Üzerinden Edilen Küfür Hakkında

17 Mesajlar 2.648 Okunma
wmaraci reklam

Stark_IV Stark_IV Sosyal Medya Virtüözü Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 607
  • Beğeniler 0 / 155
  • Ticaret 25, (%100)
Merhaba,

Normalde bu tarz şeylerle hiç uğraşmam direkt engeller geçerim lakin şu aralar vaktim bol olduğu için hakaret eden şahsı biraz uğraştırmak istiyorum.

Mahkemede hiçbir sonuç çıkmasa dahi gönlümün rahat etmesi adına -karşılık vermedim çünkü- bir yerlere şikayet etmek istiyorum. Tam olarak nereye şikayet etmem gerekir şahsı? Bilgili arkadaşlar yazarsa müteşekkir kalırım.
AhmetKarabulut

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Gopher Gopher We Love Google! Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 35 / 191
  • Ticaret 0, (%0)
Bu sanırım bir trend haline geldi. Şu youtuber arkadaşın primi sonucunda. Yani şunu anladım. Youtuber olmak sana atılan küfürden bile prim yapmak demektir.

Neyse konu dışına pek çıkmayayım. hocam bir şeyler çıkar da hiç gerek yok bence. Yani demek istediğim bırakalım da devlet gerçek suçluları yakalamaya çalışsın.

Ha çok boş zamanınız varsa direk savcılığa gidebilirsiniz. Kişi hakkında suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Savcılığa suç duyurusunda bulunun. Küfür ve hakaret durumlarında genelde sonuç alırsınız ancak bazı hakaretlerin "İfade Özgürlüğü" savunmasıyla kurtaran insanları da gördük tabi.

• Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 607
  • Beğeniler 0 / 155
  • Ticaret 25, (%100)

Ahmet adlı üyeden alıntı

Savcılığa suç duyurusunda bulunun. Küfür ve hakaret durumlarında genelde sonuç alırsınız ancak bazı hakaretlerin "İfade Özgürlüğü" savunmasıyla kurtaran insanları da gördük tabi.

"Şerefsiz" kelimesinin İfade Özgürlüğü olduğunu hiç sanmıyorum hocam :D teşekkür ederim bilgilendirme için.

Gopher adlı üyeden alıntı

Bu sanırım bir trend haline geldi. Şu youtuber arkadaşın primi sonucunda. Yani şunu anladım. Youtuber olmak sana atılan küfürden bile prim yapmak demektir.

Neyse konu dışına pek çıkmayayım. hocam bir şeyler çıkar da hiç gerek yok bence. Yani demek istediğim bırakalım da devlet gerçek suçluları yakalamaya çalışsın.

Ha çok boş zamanınız varsa direk savcılığa gidebilirsiniz. Kişi hakkında suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Ben Youtuber değilim ki hocam :( işin şakası bir yana teşekkür ederim en iyisi yarın gideyim
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 35 / 191
  • Ticaret 0, (%0)
Stark_IV Yanlış anladınız hocam :) Bir youtuber vardı adını hatırlamıyorum küfürlü yoruma dava açmıştı ona istinaden söyledim. Yani sizinle ilgili değil.

Tabi ki size hakaret eden kişiyi şikayet etmek hakkınız. Ben sadece tavsiyemi ve görüşümü belirttim. Yalnız şikayetçi olmanız için kişinin adı soyadı ve teli adresi gibi bilgileri gerekiyor. Eğer şikayet edecekseniz olay üzerinden zaman geçmeden bunu yapmanız gerekir.

Kolay gelsin.

• Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 607
  • Beğeniler 0 / 155
  • Ticaret 25, (%100)

Stark_IV Yanlış anladınız hocam :) Bir youtuber vardı adını hatırlamıyorum küfürlü yoruma dava açmıştı ona istinaden söyledim. Yani sizinle ilgili değil.

Tabi ki size hakaret eden kişiyi şikayet etmek hakkınız. Ben sadece tavsiyemi ve görüşümü belirttim. Yalnız şikayetçi olmanız için kişinin adı soyadı ve teli adresi gibi bilgileri gerekiyor. Eğer şikayet edecekseniz olay üzerinden zaman geçmeden bunu yapmanız gerekir.

Kolay gelsin.

Oruçtan kalma açlık başıma vurdu affedin :) Burak Güngör bahsettiğiniz kişi biliyorum hocam

Kişinin o tarz bilgilerini biraz illegal yollardan buldum bana sormazlar değil mi bunları nereden buldun vs. tarzı tcsine kadar çıkarttımda çünkü :D

• Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 35 / 191
  • Ticaret 0, (%0)
Kişisel bilgilere yetkisiz erişim suçtur. SMS veya whatsapp konuşmaları olsa bile. Devletin bile sıradan bir suç için bu tür bilgilere ulaşması yasaktır. Başınız ağrıyabilir. Ad soyad, tel dışı bilgilere ulaştığınızı belirtmeyin ya da bu tür sorularınız için bir avukata başvurun. Dikkat edin yani.

• Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 607
  • Beğeniler 0 / 155
  • Ticaret 25, (%100)

Kişisel bilgilere yetkisiz erişim suçtur. SMS veya whatsapp konuşmaları olsa bile. Devletin bile sıradan bir suç için bu tür bilgilere ulaşması yasaktır. Başınız ağrıyabilir. Ad soyad, tel dışı bilgilere ulaştığınızı belirtmeyin ya da bu tür sorularınız için bir avukata başvurun. Dikkat edin yani.

Tamamdır hocam teşekkür ederim

AdaletinSesi AdaletinSesi ... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 602
  • Beğeniler 224 / 166
  • Ticaret 4, (%100)
https://www.hukuk.net/adalet/sosyal-medya-suclari-facebook-instagram-twitter-sucu.html

• Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 607
  • Beğeniler 0 / 155
  • Ticaret 25, (%100)

Yazılana göre direkt mesaj kayıtlarını silmeden çıktı almadan direkt yanlarında açsam olur mu hocam?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al