wmaraci reklam

uzmantect hakkında

11 Mesajlar 2.205 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SMHMedya SMHMedya ◕‿◕ Tasarım Uzmanı ◕‿◕ Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarım Ajansı
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 327
  • Beğeniler 32 / 50
  • Ticaret 23, (%100)
merhabalar uzmantect firmasında bir adet domain mevcut baktıgımda siteyi kapatmışlar domain de haliyle kapanmış kendilerine ulaşamıyorum. bu durumda nasıl bir hukuki yol izlerim acaba

wmaraci
reklam

sospas sospas www.mustafasevinc.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sales and Technical Manager
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
Merhaba, uzmantech ise forumda bir üyelikleri bulunmakta. Kendilerine ulaşırsanız belki çözüm yolu üretilir. MehmeTKkcu
MehmeTKkcu

kişi bu mesajı beğendi.

MehmeTKkcu MehmeTKkcu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog yazarı / Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 10, (%70)
sospas , uzmantech ile 14 nisan 2016 tarihinden itibaren hiç bir ilgim alakam kalmamıştır. Detaylı bilgiyi aşağıda ki konuyu okuyarak öğrenebilirsiniz.

https://wmaraci.com/forum/hosting-firmalari/uzmantech-hakkinda-onemli-karar-338733.html

Ek olarak ; Gönderiyi oluşturan arkadaşa yardımcı olmak amacı ile pm gönderilmiştir.
sospas

kişi bu mesajı beğendi.

SilentTurk SilentTurk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 84 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Web sitesi bakımda olduğu için geçici süreliğine kapalıdır.
Eko61

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Eko61 Eko61 wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek wordpress ve wocomorce
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba sayın atom domainiz hakkında herhangi bir kapanma söz konusu değildir.
Bir yere kaçtığımız yok kimseyi dolandırdığımız yok.
Biz ulaşamama durumunuz yok facebook sayfası aktif telefonlarımız aktif.
Neyin hukiki yolundan bahsediyorsunuz. Bünyenize yeni sunucu ekliyoruz bu nedenle data center le bağlantı kesintisi yaşıyoruz sitemizin kapanma durumu yok sadece yenileniyoruz.
Lütfen saçma sapan yorumlar yapmayın.
SilentTurk

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress ve wocomorce ile herşey yapmaktayım 

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
merhaba konuya atildigim icin once konuyu acan arkadastan ozur diliyorum. yalniz eko61 arkadasimizin mesajina sitem etmedim degil... hocam adamin sacma sapan yorum yaptigi yok adam gayet hakli bir sekilde sorununu dile getirmis. siz hangi hakla kendinizi uste tasidiniz onu anlamis degilim. yenileniyor olabilirsiniz bunu musterilerinizi magdur etmeyecek sekilde yapacaksiniz veya izin alarak yapacaksiniz. varsayalim ki bir e-ticaret sitesinin domaini barindiriliyor ve adamin satislari gayet iyi siz bu adama donus yapmadan izin almadan sitesini 1 gun bile kapali birakma hakkiniz olamaz.. musterinizi arayip musade isterseniz onun zaten bir itirazini edecegini dusunmuyorum. lutfen siz yorumlariniza dikkat edin, herkes cok hakli bir sekilde dile getirmisler. konuya dahil oldugum icin tekrardan ozur diliyorum. sorunun en kisa surede cozulecegini umaraktan herkese guzel gunler dilerim.
MehmeTKkcu Since1912 MuhammedAVCI

kişi bu mesajı beğendi.

AmeBack AmeBack Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 5, (%100)

Eko61 adlı üyeden alıntı

Neyin hukiki yolundan bahsediyorsunuz. Bünyenize yeni sunucu ekliyoruz bu nedenle data center le bağlantı kesintisi yaşıyoruz sitemizin kapanma durumu yok sadece yenileniyoruz.

Adam gibi önce müşterilerinize, durumu izah edin.Sonra gelin buraya !!saçma sapan yorumlar yazmayınız!! cümlenizi kurun.

ceqyat arkadaşımızada sonuna kadar hak veriyorum.Gerekenleri söylemiş.

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
ceqyat hocam çok haklı bir açıklama yapmış Eko61 yorumunuzu okuduğumda yorum yapmadan geçemezdim ilk olarak bir hizmet veriyorsunuz kurumsal bir hizmet onun için satıcı - müşteri konuşma düzenine dikkat etmeniz gerekmektedir. sizden birisi domain alıyorsa ve onun 1 yıllık ücretini ödüyorsa sizde o domain hakkında değişiklik, kullanım hakkını 1 yıl sunmanız gerekmektedir. herhangi bir bakım ve kullanılmazlık söz konusu olduğu zamanda ise ilk olarak e mail adresinden daha sonrasında çok acil bir durum ise telefondan bildirmeniz gerekmektedir. iyi çalışmalar dilerim...
Webdanismanlikc

kişi bu mesajı beğendi.

SMHMedya SMHMedya ◕‿◕ Tasarım Uzmanı ◕‿◕ Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarım Ajansı
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 327
  • Beğeniler 32 / 50
  • Ticaret 23, (%100)

sospas adlı üyeden alıntı

Merhaba, uzmantech ise forumda bir üyelikleri bulunmakta. Kendilerine ulaşırsanız belki çözüm yolu üretilir. MehmeTKkcu

firmayı devrettiğini biliyorum

Eko61 adlı üyeden alıntı

ne bildirim ne mail nede size ulaşabilecek bilgiler yok siteniz bile gözükmüyor ayrıca böyle bir yapılandırma benim hizmetim kesilmeden yapmanız gerekmektedir.
ki ayrıca sitemi mail olarak bankalar vs gerekli yerlerde kullanıyorum. söz konusu domainim tekrar açılmasını istiyorum.

ceqyat adlı üyeden alıntı

merhaba konuya atildigim icin once konuyu acan arkadastan ozur diliyorum. yalniz eko61 arkadasimizin mesajina sitem etmedim degil... hocam adamin sacma sapan yorum yaptigi yok adam gayet hakli bir sekilde sorununu dile getirmis. siz hangi hakla kendinizi uste tasidiniz onu anlamis degilim. yenileniyor olabilirsiniz bunu musterilerinizi magdur etmeyecek sekilde yapacaksiniz veya izin alarak yapacaksiniz. varsayalim ki bir e-ticaret sitesinin domaini barindiriliyor ve adamin satislari gayet iyi siz bu adama donus yapmadan izin almadan sitesini 1 gun bile kapali birakma hakkiniz olamaz.. musterinizi arayip musade isterseniz onun zaten bir itirazini edecegini dusunmuyorum. lutfen siz yorumlariniza dikkat edin, herkes cok hakli bir sekilde dile getirmisler. konuya dahil oldugum icin tekrardan ozur diliyorum. sorunun en kisa surede cozulecegini umaraktan herkese guzel gunler dilerim.

teşekkür ederim iyi izah etmişiniz.

muhammedavci adlı üyeden alıntı

ceqyat hocam çok haklı bir açıklama yapmış Eko61 yorumunuzu okuduğumda yorum yapmadan geçemezdim ilk olarak bir hizmet veriyorsunuz kurumsal bir hizmet onun için satıcı - müşteri konuşma düzenine dikkat etmeniz gerekmektedir. sizden birisi domain alıyorsa ve onun 1 yıllık ücretini ödüyorsa sizde o domain hakkında değişiklik, kullanım hakkını 1 yıl sunmanız gerekmektedir. herhangi bir bakım ve kullanılmazlık söz konusu olduğu zamanda ise ilk olarak e mail adresinden daha sonrasında çok acil bir durum ise telefondan bildirmeniz gerekmektedir. iyi çalışmalar dilerim...

teşekkür ederim
MuhammedAVCI

kişi bu mesajı beğendi.

turudu turudu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad L** T**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 2 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
http://whois.domaintools.com adresinden sitenizi yazın ve sorgulayın. "Registrar" yazan yerdeki firmanın adını not edin. Bu firmanın sitesine ulaşın ve durumunuzu belirten olayı açıkça yazın. Admin contact adresinin sahibi olduğunuzu belirtin. Alan adınızı geri alabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al