wmaraci reklam

Yerli Arama Motoru Geçici Kapandı

10 Mesajlar 1.814 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Bir süredir ülkemizde hizmet veren yerli arama motoru araturka.com bugün itibari ile internet sitelerine girdiğimde bakımda olduklarını gördüm yakında açılacağını belirtmişler hadi bakalım hayırlısı kendilerine kolay gelsin.

wmaraci
reklam

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Kullanıyor muydunuz? Sonuçları nasıldı?

Bu arada imzanızdaki sözü çok severim :)

sospas sospas www.mustafasevinc.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sales and Technical Manager
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
İlk defa duyuyorum. :)

TurkBeyi TurkBeyi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 105 / 192
  • Ticaret 46, (%89)
hangi arama motorunun bakım ve yenileme yaparken kapandığı görülmüş, git başka yerde ara demek ile aynı şey bu. hiç mi düzenleme yapacakları test edecekleri başka alan bulamamışlar. Çöpe gidecek kullanılmayacak bir arama motoru daha...
TolgaYilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Kendimizde arama motoru sektörüyle ilgilendiğimiz hatta üzerinde çalıştığımız bir proje olduğu için yerlisinden uluslararasına kadar pek çok arama motoru hakkında gözlemler yapıyor notlar tutuyoruz adını bile duymadığınız pek çok arama motorunu yakınen takip ettiğimiz için araturka.com'ada ilgi gösteriyorduk ancak bu bahsettiğimiz arama motorlarının hiçbirini gerçek anlamda günlük hayatımızda kullanmadık sadece basit testler yapmak için girdik ve gözlemledik onun haricinde günlük hayatta Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarını kullandık tabi onlar hakkında da çeşitli notlar tuttuk ve bazı testler yaptık belki şuan için çok erken fakat 2-3 yıla kadar gerçek anlamda insanlara hizmet edebilecek bir arama motorunu yayına açabilir insanlara sunabiliriz yani kısaca şimdilik çalışmaya devam proje istediğimiz aşamaya gelene kadar yayınlamayacağız.

Malum insanlarda bıraktığınız ilk imaj o anı çok önemlidir ve biz buna çok önem gösteriyoruz umarım bizim ülkemizinde gerçek anlamda günlük hayatta kullanabileceği bir teknolojide arama motoruna sahip olduğu günleride görürüz ve biz o gün gelene kadar ilk günkü gibi hevesle,azimle çalışmaya devam edeceğiz biraz uzun oldu ama okursanız ne demek istediğimi anlayacağınızı umuyorum imzamdaki sözü sevmenize sevindim yüce Allah sizi mutlu kılar inşallah.
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Arama motoru projelerini çok önemli ve değerli buluyorum. Birçok açıdan stratejik öneme de sahipler. Projenizde başarılar dilerim.

İmzanızdakine söz demeyelim belki yanlış anlaşılabilir. Bazı müslüman kardeşlerimiz ben sevmiyorum diye düşünebilir yada farklı bir şey düşünebilir. Ayet diyelim ki kesinliği ve aksinin söylenemeyeceği belli olsun. (Tevbe-40)

Tekrar cümlemize Allah'tan yardım dilerim. İyi çalışmalar.

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)
Bizim ülkemizde yapılabilecek en doğru arama motoru: Ülkenin ilk 20'sinde yer alan sitelerin (her sektörün birincisi) arama alanı bulunan bir index. Kullanıcı siteye girdiğinde gerçekten aradığını bulabileceğinden emin olarak arama yapacak ki benzersiz yada alakasız saçma sitelere girmek zorunda kalmayacak.
Bugün bu sektöre girsem yapacağım iş budur.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
BCanKARA hocam başarı dilekleriniz için teşekkürler. Dini bilginizde takdire şayen bunuda belirtmek isterim. ponpei hocam insan her zaman tam olarak kafasındaki şeyi gerçekleştiremiyor yada bunu gerçekleştirmesi çok uzun uğraşlar denemeler yanılmalar ve zamanlar alabiliyor evet sizin düşünceleriniz benimde aklımda fakat gelin görün ki bunları pratikte uygulamak ne yazık ki o kadar kolay değil.
BCanKARA

kişi bu mesajı beğendi.

Karatius Karatius Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek X Faktör
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 60 / 69
  • Ticaret 46, (%100)
Ben bu konulara cok uzuluyorum bizim niye yok diye.. vallahi sunucusu olsun herbirseyini toplayalim herkez bir ucundan tutsun... Dunyada bizum milletumiz kadar tutucu millet mi var.. Ben bu konuda sonuna kadar destekliyorum.. Gelismesini ve dunyada google yandex ve alternatif olarak araturkayi gormek isterim

alminatasarim alminatasarim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 129 / 40
  • Ticaret 1, (%100)
bu site çok uzun süredir kapalı. faaliyete geçmesi zor gibiydi ve ümidimizi kesmiştik zaten

Ayrimnet Web Çözümleri
www.ayrim.net

Web Tasarım - E-Ticaret ve Marka Tescil
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al