Merhaba arkadaşlar, sizlere kendi kodladığım ve açtığım faucet sitelerine benzer ancak oyun oynarken bitcoin kazanabileceğiniz sitemden bahsetmek istiyorum.

Sitede Zar ve Mayın Tarlası olarak 2 oyun bulunuyor. İleride oyun sayılarını artıracağım. İlk üyelikte 10 adet hak veriliyor ve bu haklarla iki oyunu da oynayabiliyorsunuz. Haklarınız bittiğinde Üst menüde bulunan "Life Faucet" kısmındaki sponsor linkleri tıklayarak ekstra günlük can alabilir ve oynamaya devam edebilirsiniz.

Sitede gördüğünüz hataları bana bildirdiğiniz takdirde ilgili hataları düzelteceğim.

Minimum ödeme limitini 30000 Satoshi olarak belirledim ancak dediğim gibi kullanıcı geribildirimlerine göre düzenlemeler yapacağım.

Ref üyeliklerinizden, refinizin oynadığı ve kazandığı her oyun için 1 satoshi kazanıyorsunuz. Aynı ip adresinden açılan üyelikler ve hile yapıldığı tespit edilen hesaplar banlanmaktadır.

Siteye aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

http://www.satoshigames.tk

Bu arada siteyi yeni açtım diyebilirim. Bu sebepten dolayı sizlerden gelecek geri bildirimler de benim için çok önemlidir.

Herkese bol şans ve kazançlar.