wmaraci reklam

Kişisel Blog ve Hit Durumu

5 Mesajlar 897 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 5 ay önce açtığım bir kişisel blogum var. Hit sayısı çok az ve 0-50 arasında değişiyor. Açıkçası aşırı hit odaklı yazmıyorum. Sizce olması gereken bu mudur? Doğal akışına mı bırakmalıyım Yoksa hit sayısını arttırmak için bir şeyler yapmalı mıyım?

Site: UYDUKAFA

wmaraci
reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
kişisel bloglar googledan hit çekmiyor genelde, takipçi yapman lazım, feedburner takipçi, rss takipçi gerekiyor.
mesela; bir ziyaretçi senin köyünü neden merak etsin? bunu neden aratsın vs vs...
sağlam takipçi yaparsanız hit artar
BakalimBilelim

kişi bu mesajı beğendi.

tahsinyaman tahsinyaman WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 114 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam içerik girip bırakıyorsan o gelen trafik normaldir.

Trafiklerini artık arttırmak istiyorsan belirli bir yükseliş grafiği doğrultusunda yapmalısın.
bu süreçte 0-50 tekil alırken birden 500-750 tekil trafik alacak paylaşımlar yapmaktan kaçın.

sosyal medya paylaşımları ile 50-100 tekile çıkartmaya çalış.
1 sonraki hafta bu trafiğini 200 e yükseltmeye çalış .

sosyal medya hesaplarını ne kadar aktif tutarsan o kadar çok verim alırsın . facebook sayfanı yazılarınla boğma. ilgi çekici görseller paylaşarak sayfadaki aktifliği sağla.

günün en aktif sürelerini böylelikle belirlemiş olursun. bu aktif oldukları süreçlerde en fazla 2 içerik paylaşmanı tavsiye ederim.
Kullanıcının sayfadan kaçmaması adına 2 ideal bir paylaşım oranıdır.

Hem bu sayede siteni sosyal medyalarda tanıtarak kalıcı takipçi edinme şansın olur hiç içerik paylaşmasan bile siteni ziyaret edecek kitleye sahip olabilirsin.
BakalimBilelim

kişi bu mesajı beğendi.

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

ŞafakÇALIŞKAN adlı üyeden alıntı

kişisel bloglar googledan hit çekmiyor genelde, takipçi yapman lazım, feedburner takipçi, rss takipçi gerekiyor.
mesela; bir ziyaretçi senin köyünü neden merak etsin? bunu neden aratsın vs vs...
sağlam takipçi yaparsanız hit artar

Esasen benim köyümü merak etmesine gerek yok. Değişen köy hayatını ele aldım bahse konu yazıda. Google üzerinden pek tabi bu yazıya ulaşılabilir. Nitekim bütün köylerde benzer bir duruma gidiş söz konusu. Bunun dışında dediğiniz gibi takipçi elde etmek lazım. Feedburner bağlantılı takipçi sistemi var sitemde. Umarım sağlam takipçi sayısı elde edebilmek için gerekenleri yapabilirim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

seyitalidogan seyitalidogan hosting solutions Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 577
  • Beğeniler 77 / 163
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba, kişisel blog takipçi kitlesine hitap eden internet siteleridir. Bu sebeple hit trafiği genellikle diğer kişisel blog takipçileridir. Özgünlük her zaman ön planda olsun, hit çok önemli değil. Bir bakmışınız gereksiz yere yazdığınız yazı sonradan hit kazanıyor. İyi bloglamalar.

Hostapot.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al