wmaraci reklam

Kişisel Blogum Hakkında Fikirleriniz ve Sorularım

5 Mesajlar 839 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)
Künyemde adımın altındaki bölümde adresi bulunan kendi kişisel blogum 3.5 ayı geri de bıraktı ilk 1-1.5 ayı günde 1 veya 2 yazı yazarak geçirdim ve geri kalan zaman zarfında arada sırada bazen büyük aralık bırakıp yazdım.

Şuan 64 tane özgün ve yararlı içerik bulunmakta.

Wordpress kullanıyorum ve kendi yaptığım temayı kullanıyorum.

Sitem günde maksimum 7-8 hit alıyor arama motorundan. Ve bir içeriğin indekslenmesi 2 günü buluyor.

Ve hiç bir sosyal paylaşım sitesinde yada imleme sitesinde vs. bir çalışma yapmıyorum. Eskiden Google Plus'ta paylaşım yapardım sadece.

------------------------------------------------------------------------------------

Sitemin temasını nasıl buldunuz? 3.5 aylık olmasına rağmen neden bu kadar az hit alıyorum? Neden bu kadar yavaş indeksleniyorum? Ne yapmamı önerirsiniz?

Teşekkürler.

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)
wmaraci
reklam

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Tema kötü olabilir belki ondandır hocam. Çok efektif ve göz yorucu bana göre, hazır tema kullanmanızı veya en azından hazır temalardan esinlenmenizi öneririm. Gün geçtikçe kendi fikirlerinizi oluşacaktır.

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)

tzengin adlı üyeden alıntı

Tema kötü olabilir belki ondandır hocam. Çok efektif ve göz yorucu bana göre, hazır tema kullanmanızı veya en azından hazır temalardan esinlenmenizi öneririm. Gün geçtikçe kendi fikirlerinizi oluşacaktır.

Kendi tarzıma göre bir tema yapmıştım. Hoşuma gidiyor aslında ama bir ara hazır bir blog teması kullanayım dediğiniz gibi bakalım değişim olacak mı? Önerdiğiniz bir tema var mı?

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Voice, SeaShell, Throne, SimpleMag gibi temalar her zaman hoşuma gitmiştir mesela. Ben önce temaya bakarım, site düzenine bakarım öyle içerikleri okurum. Yoksa hevesim kaçıyor; tabi bu bana özel. Sonuçları değişir diye garanti veremem
emre7

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)

tzengin adlı üyeden alıntı

Voice, SeaShell, Throne, SimpleMag gibi temalar her zaman hoşuma gitmiştir mesela. Ben önce temaya bakarım, site düzenine bakarım öyle içerikleri okurum. Yoksa hevesim kaçıyor; tabi bu bana özel. Sonuçları değişir diye garanti veremem

Teşekkürler hocam temalara göz atıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al