wmaraci reklam

Yapmam gerekenler...

18 Mesajlar 2.744 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

Adrian adlı üyeden alıntı

Son derece başarılı bir iş çıkartmışsınız hocam. Ayrıca tasarım olarakta blogun atmosferide gayet sıcak ve hatırı sayılır vakit geçirilebilecek kıvamda :)

Çorbada tuzumuz bulunsun "dmoz" hakkındaki yazınıza birde yorum bıraktım, başarılarınız daim olur umarım.

Gerçekten çok teşekkür ederim hocam. Her yönden gelişmesi için çok uğraştım.

Dmoz yazısını wmaracı'ndan alıntı yapmıştım ama olsun, yorumunuzu onayladım bile :)

wmaraci
reklam

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Devam edelim. ..

Mertkaynak Mertkaynak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam konuda ki tüm postları okudum. Doğrusu sitenizden öte, kişiliğiniz beni daha çok etkiledi. Bu kadar ılımlı ve sorunlara çözüm arayan cinsten yaklaşmanız gerçekten takdire şayan. Sık kullanılanlarıma eklemiş bulunuyorum an itibari ile. Vakit buldukça, yazılarınızı okuyup, bilgilenmeye çalışacağım. İlk yazılardan birinde "kurumsal bir dil kullanın" denmiş. bence bunun aksine, ara ara esprilere yer veren, insanın ufkunu açan yazıların yanında mizahını da tartacak seviyede yazılar, herkes için iyi olur kanaatimdeyim.

Tasarıma gelecek olursak; Footer'da kayma sorunu var. Scroll'u büyütüp, küçültünce hep sola yaslı olarak kalıyor. Üst bölümler gibi sayfanın tümüyle birlikte küçülüp, büyülürse daha hoş olur. Ayrıca, Header'daki Sosyal medya ikonları ve "Website, Google, apple vs." gibi etiket alanlarının üzerine gelince bir efekt olsa fena olmaz. Oralara bir hover ve transition hoş durabilir.
Nitekim bu haliyle de, şahane. Takipte olacağım, merakla bekliyorum ilerleyen dönemlerinizi. Umarım "3 kafadar" güzel yerlere ulaşırsınız:)
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

Mertkaynak adlı üyeden alıntı

Hocam konuda ki tüm postları okudum. Doğrusu sitenizden öte, kişiliğiniz beni daha çok etkiledi. Bu kadar ılımlı ve sorunlara çözüm arayan cinsten yaklaşmanız gerçekten takdire şayan. Sık kullanılanlarıma eklemiş bulunuyorum an itibari ile. Vakit buldukça, yazılarınızı okuyup, bilgilenmeye çalışacağım. İlk yazılardan birinde "kurumsal bir dil kullanın" denmiş. bence bunun aksine, ara ara esprilere yer veren, insanın ufkunu açan yazıların yanında mizahını da tartacak seviyede yazılar, herkes için iyi olur kanaatimdeyim.

Tasarıma gelecek olursak; Footer'da kayma sorunu var. Scroll'u büyütüp, küçültünce hep sola yaslı olarak kalıyor. Üst bölümler gibi sayfanın tümüyle birlikte küçülüp, büyülürse daha hoş olur. Ayrıca, Header'daki Sosyal medya ikonları ve "Website, Google, apple vs." gibi etiket alanlarının üzerine gelince bir efekt olsa fena olmaz. Oralara bir hover ve transition hoş durabilir.
Nitekim bu haliyle de, şahane. Takipte olacağım, merakla bekliyorum ilerleyen dönemlerinizi. Umarım "3 kafadar" güzel yerlere ulaşırsınız:)

Hocam asıl bu kadar yapıcı bir yorum takdire şayandır bana göre.

bence bunun aksine, ara ara esprilere yer veren, insanın ufkunu açan yazıların yanında mizahını da tartacak seviyede yazılar, herkes için iyi olur kanaatimdeyim.

Bir süre yazılarda kullanmam gereken dile karar vermeye çalıştım. Ve bence sizin de dediğiniz gibi en mantıklısı bu şekilde.

Okuyucu da sonuçta bizden birisi, o da insan. Dolayısıyla herkesin anlayacağı, zaman zaman tebessüm ettirecek şekilde yazmak en iyi üslup.

Footer.php'yi biraz kurcaladım birkaç gün önce. Kod yapısını biraz bozdum, orjinal dosya elimde olmadığı için düzeltemedim şimdilik. Sanırım dediğiniz sorunu en kısa zamanda çözerim.

Header'daki etiketler ile ilgili fikriniz çok hoş. Daha önce aklıma gelmedi. Bu konuyu tema yapımcısı ile görüşeyim. Olmadı kendim yapmaya çalışırım.

Yorumunuzu belki 10 defa okudum, yapıcı eleştiri okumak da keyif veriyor insana. Çok teşekkür ederim. 3 Kafadar her şeye inat ilerliyoruz hocam :) Güzel yerlere ulaşacağımıza inanıyoruz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

PNR PNR Makinist Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 120 / 126
  • Ticaret 11, (%100)
öncelikle başarılar dilerim site gayet hoş göz yormayan sevimli bakan bir tasarım var bu büyük bir artı çok kötü görünen hiçbirşey yok yanlız beni Foother alanında sizi takip eden alan çok rahatsız ediyor şahsen zaten yukarda facebook bilgileri ve logoyu yer alıyor Foother alanındaki biraz kaba kaçmış gibi kendi yorurmum tekrardan başarılar umarım iyi yerlere gelirsiniz.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

Wolwen adlı üyeden alıntı

öncelikle başarılar dilerim site gayet hoş göz yormayan sevimli bakan bir tasarım var bu büyük bir artı çok kötü görünen hiçbirşey yok yanlız beni Foother alanında sizi takip eden alan çok rahatsız ediyor şahsen zaten yukarda facebook bilgileri ve logoyu yer alıyor Foother alanındaki biraz kaba kaçmış gibi kendi yorurmum tekrardan başarılar umarım iyi yerlere gelirsiniz.

Aslında aynısını düşünüyorum. Ama tema panelinde o butonları kaldırma ayarı yok. Aynı şeyi düşünüyoruz ama dediğim gibi.

Logoyu alt alandan kaldırmamı mı önerirsiniz peki?

PNR PNR Makinist Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 120 / 126
  • Ticaret 11, (%100)
hayır foother alanındaki logo gayet güzel duruyor sadece konu içinde sizi takip eden foother rahatsız ediyor o kadar onunda farkındasınız zaten onun hariçinde önerebileceğim başka birşey yok herşey güzel :)
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

Wolwen adlı üyeden alıntı

hayır foother alanındaki logo gayet güzel duruyor sadece konu içinde sizi takip eden foother rahatsız ediyor o kadar onunda farkındasınız zaten onun hariçinde önerebileceğim başka birşey yok herşey güzel :)

Konu içinde takip eden çubuğu şık göründüğünü için ekledim aslında. Bir de önceki ve sonraki yazıya gitmeyi falan sağlıyor. Paylaşmayı kolaylaştırsın diye koydum.

O çubuğa alternatif bulabilirsem değiştirebilirim ama. Teşekkür ederim hocam fikirlerizi belirttiğiniz için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al