wmaraci reklam

Bilim ve Teknoloji Bilgi Platformu - Fikirleriniz Nedir? - Kampuskod.com

13 Mesajlar 1.232 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cihankoc41 cihankoc41 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BilgisayaMühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar,

Topluma katkı sağlamak birincil amacımız olmakla birlikte ağırlıklı olarak Bilim, Sanat, Teknoloji ve Yaratıcı Fikirler ile bilgi dolu olmasını istediğimiz bir platform oluşturmak amacı ile sitemizi kurduk.

Site içeriğinde ayrıca eğitim, sağlık, gezi, ekonomi, gündem gibi alanlar da yer almaktadır fakat ağırlıklı olarak Teknoloji içerikli paylaşımlar yapılacak.

Bu kapsamda sitemiz hakkında yorumlarınıza ihtiyacımız var tema, içerik genel olarak hepsini yorumlayabilirsiniz.

Website : www.kampuskod.com
kkaplan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)
site açılmadı

https://populertarim.com

• Üyelik 27.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Şuan kontrol ettim bir problem göremedim

kkaplan kkaplan Ne Mutlu Türk'üm Diyene ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek IT Proje Analist
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 64 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
cihankoc41 takip ettiğim sayfalardan bir tanesi diyebilirim. Güzel içerikler ekleniyor. Bence devamı getirilmeli diye düşünüyorum. Başarılar...
cihankoc41

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mojoff mojoff WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
tema adını pm alabilir miyim?

systemkruger systemkruger WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 266 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
hocam yanlış anlamayın. ben yapısal eleştiri de bulunacağım. örnek yazınız;

"""YotaPhone, Akıllı Telefon Üreticisi İflas Etti
Yazar Caner - 23 Nisan 201907
Çift Ekranlı YotaPhone’un Üreticisi İflas Etti
Samsung’un beğenileri tek bir akıllı telefona iki ekran koymadan önce , Rus şirketi Yota , birincil ekranı LCD ekrana sahip bir cihaz olan YotaPhone’un piyasaya sürülmesiyle Aralık 2012’deki gibi aynı şeyi yapmaya çalıştı. ikincil ekran olarak diğer tarafta mürekkep ekranı. Cihaz, akıllı telefonların elde edebileceği şeylerin kesinlikle yeni bir parçasıydı, ancak yalnızca daha az bilinen markalardan (küresel ölçekte) ilk nesil cihazların yaptığı kadar dikkat çekti. Yota , YotaPhone 2’nin ve ardından Ağustos 2017’ye kadar olan YotaPhone 3’ün piyasaya sürülmesiyle ikili ekran konseptini takip etti .

Ne yazık ki, çift ekranlı telefonlar, tüketicilerin beğenisini büyük ölçüde yakalayamadı. Diğer OEM gelmiş deney başladı bu fikir, ama o kadar Yota için yolun sonu görünüyor şirket iflas ilan edilmiştir .

Yota’nın kayıtlı olduğu Cayman Adaları Yüksek Mahkemesi, şirketin iflas ettiğini açıkladı. FTI Danışmanlık şirketi resmi tasfiye memuru olarak atanmıştır .

İflas davası, YotaPhone’un ilk iki nesline ilişkin gösteriler sunan Singapur merkezli üreticiler Hi-p Electronics tarafından yapıldı. Her iki şirket de birkaç nedenden dolayı anlaşmazlık içindeydi; bunlardan biri, Yota’nın bileşenler için minimum sipariş yükümlülüklerini yerine getirmemesiydi; bu, temelde cihazın başlangıçta şirketin umduğu gibi satmadığı anlamına geliyordu."""

Ben bu makaleyi okuduktan sonra bir daha bu siteden herhangi bir yazı açıp okumam. Lütfen bu konuda geliştirin kendinizi. Ben bir ziyaretçiyim, benim gibi düşünen ziyaretçiler olacaktır. diğer makalelere geçmedim ama eğer böyle ise düzeltin. Şimdiden düzeltin ki gelen ziyaretçiler tekrar gelsin.

• Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 266 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
bir makale daha okudum. sonunu yazıyorum buraya. Bu ilkinden de kötü:

Hangi fotoğraflarınızın ve videolarınızın henüz yedeklenmemiş olduğunu görmenize ve proaktif olarak yedeklenecek öğeleri seçmenize yardımcı olmak için yeni bir galeri görünümü başlattık. Ayrıca Google Foto’nun katlanabilir cihazlarla uyumlu hale getirilmesi için çeşitli geliştirmeler yaptı

• Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 266 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
Xiaomi’den Yeni Rekor 4 Milyon sattı!
Yazar Caner - 1 Nisan 2019020
Xiaomi için her gün büyük bir gün. Bu şirket tarafından piyasaya sürülen tüm ürünler hemen en çok satanlar haline gelir. Bugün bir nefeste 20 yeni ürün lanse etti. Ve onlar için de iyi satışları tahmin etmek için her neden var. Mevcut ürünlere gelince, yeni duyurulan Xiaomi akıllı telefonlar hotcakes gibi satış yapıyor. Muhtemelen, Xiaomi Mi 9 serisi cihazların kümülatif satışlarının 1,5 milyon üniteyi aştığına göre ifadenin farkındasınız. Ancak bu şirketin sadece popüler akıllı telefonu değil. İkincisi, 4 milyondan fazla Redmi Note 7 hatlı akıllı telefonun geldiğini söyleyerek başka bir bildiri yayınladı.

hocam siz translate den çevirip direkt siteye mi ekliyorsunuz. Bu nasıl bir yazı. bence silin hepsini yeniden yazın. BEN SİZİN İYİLİĞİNİZİ DÜŞÜNÜYORUM.

• Üyelik 27.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

mojoff adlı üyeden alıntı

tema adını pm alabilir miyim?

pm gönderildi.

• Üyelik 27.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

systemkruger adlı üyeden alıntı

Xiaomi’den Yeni Rekor 4 Milyon sattı!
Yazar Caner - 1 Nisan 2019020
Xiaomi için her gün büyük bir gün. Bu şirket tarafından piyasaya sürülen tüm ürünler hemen en çok satanlar haline gelir. Bugün bir nefeste 20 yeni ürün lanse etti. Ve onlar için de iyi satışları tahmin etmek için her neden var. Mevcut ürünlere gelince, yeni duyurulan Xiaomi akıllı telefonlar hotcakes gibi satış yapıyor. Muhtemelen, Xiaomi Mi 9 serisi cihazların kümülatif satışlarının 1,5 milyon üniteyi aştığına göre ifadenin farkındasınız. Ancak bu şirketin sadece popüler akıllı telefonu değil. İkincisi, 4 milyondan fazla Redmi Note 7 hatlı akıllı telefonun geldiğini söyleyerek başka bir bildiri yayınladı.

hocam siz translate den çevirip direkt siteye mi ekliyorsunuz. Bu nasıl bir yazı. bence silin hepsini yeniden yazın. BEN SİZİN İYİLİĞİNİZİ DÜŞÜNÜYORUM.

Eleştirinizde çok haklısınız, bazı yazarlarımız düzensiz paylaşımda bulunmuş. Bu konu hakkında ilgileneceğim teşekkürler.
systemkruger

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al