WM Aracı

WM Aracı (https://wmaraci.com/forum/)
-   Blog Tanıtım (https://wmaraci.com/forum/blog-tanitim.html)
-   -   Bitcoin, Girişimcilik, Yatırım Blogu Görüşleriniz (https://wmaraci.com/forum/blog-tanitim/bitcoin-girisimcilik-yatirim-blogu-gorusleriniz-482335.html)

Panda 10 Ocak 2018 22:23

Bitcoin, Girişimcilik, Yatırım Blogu Görüşleriniz
 
İyi günler arkadaşlar. Önceden vBulletin lisansı alıp ticaret üzerine bir forum açmıştım lakin çok meşakatli gelince bloga çevirdim. Sizce iyi olmuş mu? Logosu dur genel tasarımıdır filan yorumlarsanız sevinirim. Elimden geldiğince özgün içerik girmeye çalışıyorum.

Ve son bir sorum bu alanda ki bir blogu nasıl yükseltebilirim? Nelere ağırlık vermem gerek? Şimdiden teşekkürler.

link

Panda 12 Ocak 2018 13:47

Valla bir iki yorum alalım. Önerilere göre sitelerimizi şekillendirelim, yeni fikirler edinelim diyoruz ama saolsun kimse yorum yapmıyor. Bu kategoride ki tüm konular boş yorumsuz kalıyor. Kategori kapatılsa daha iyi olur en azından data'da yer kaplamaz. Hoş kimsede yorum yapmak zorunda değil ya :)

zxyxyz 12 Ocak 2018 14:27

Bence tema ve renk uyumları gayet iyi. Logoyu da beğendim. Tek gözüme çarpan henüz Türkçe'leştirilmemiş olan birkaç alan.. Örneğin Read More, Share, Random gibi alanlar...

İçeriklerin hiçbirini okumadım ama yazı başlıkları da gayet okunası duruyor. Bence böyle devam edin.

Panda 13 Ocak 2018 18:08

zxyxyz temayı değiştirdim hocam bu yeni tema daha güzel durdu sanırım. Ayrıca bitcoin ve diğer kripto paraları izleyecebileğiniz sistemlerde kurdum. Siteyi yavaşlatmaz umarım.

Kuvan 13 Ocak 2018 22:17

Hayırlı olsun, umarım istediğine ulaşır ve uğraştığın kadar karşılığını alırsın..

Panda 13 Ocak 2018 22:58

Kuvan teşekkür ederim. Görüşleriniz benim için önemli. Hele ki bu alanda proje sahibi olan birisi olunca dahada önemli oluyor. Acaba alt alan adlarını kullanarak forum yada chat gibi şeyler açmalımıyım?

Kuvan 13 Ocak 2018 23:07

Alıntı:

Tantüni Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2766065)
Kuvan teşekkür ederim. Görüşleriniz benim için önemli. Hele ki bu alanda proje sahibi olan birisi olunca dahada önemli oluyor. Acaba alt alan adlarını kullanarak forum yada chat gibi şeyler açmalımıyım?

Rica ederim, öncelikle bu günlerde oldukça popüler olan bir konu olan 'kripto paralar' hakkında site kurmaktasınız, başarılar dilerim. Forum-Chat vs. gibi bir oluşum kurmanızı önermiyorum çünkü Telegram ile tüm herkes iletişim halinde, binlerce grup var. Herkes iletişimlerini oradan sağlamakta. Yazacağınız içeriklerin daima özgün olmasına dikkat ediniz. Okuyucu-ziyaretçilerin aradığı kelimelere dikkat edin, focus olmanız gereken içerikleri belirleyin. Kişisel görüşüm tabii ki. Sorunuz vs her şeyi sorabilirsiniz seve seve yardımcı olurum. Kolay gelsin..


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 00:34.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.