wmaraci reklam

Bu Blog - Portal tutar ( Dikkat Pandemi Kısıtlamasında Kurulmuştur) Düşüncelerinizi Paylaşınız

6 Mesajlar 945 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DoganKisisel DoganKisisel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 1 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar Arkadaşlar,

Buraya baya bir kitle çekebilecek bir projenin başlangıç haberini sizlerle paylaşıyorum.

Birşeyler öğrenmek geliştirmek bir ekiple çalışmak isteyenler olursa beklerim.

adogaans@gmail.com'a mail atabilirsiniz içerik yazarlığı için,

Bu arada kesinlikle yorum yapınız bu post'un altına çünkü eleştiriye açığım geliştirmeye hevesliyim.

link adres

wmaraci
reklam

ykutlay ykutlay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İşveren
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Yazılarınızı çeviri programı ile mi paylaşıyorsunuz?
webmaestro3

kişi bu mesajı beğendi.

GuvnliBozmm007 GuvnliBozmm007 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 22 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Bol şans...

dmkrclk8 dmkrclk8 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek bilişim teknolojileri yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
webtekno sitesi ile aynı bu tema...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 3 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
Başarılar. Yazılar çok amatörce. Okurken içim daraldı. Bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz. Eğer yazılar translate vs. değilse, resmen "Kitap okumanın önemi" konulu kompozisyona örnek.

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Standart temaların sıkı takipçi kazandıracağını düşünmüyorum. Açtığım onlarca blog projelerinin hepsinde bu deyimi kendim de kullanmış olsam da hiçbirini adam akıllı tutturamadım.

Bence bir bloğu tutturmanın en büyük ve en önemli paydası irade ve tutkuya bağlıdır. Sürekli olarak özgün, okunabilir içerik hazırlamak ve bunu alışkanlık ve zamanlama ile standartlaştırmak gerekir. Bu yolda devam ederken hit almadığını görmek heves kırsa da yılmadan devam etmek gerekir. Alamadığın hit bence önemli değildir, önemli olan sabit kullanıcı çekebilmektir. Hit'i oraya buraya reklam verip sosyal medya paylaşımları veya pinterest gibi sitelerde paylaşımlar yaparak her türlü yakalarsın ama sabit kullanıcı bu kadar kolay değil.
İyzi diye bir blog vardı takip ettiğim o kadar güzeldi ki. Taa ki birilerine makale yazdırıp abidik gubidik tema koyuncaya kadar.

Çok ama çok güzel bir domain de yakalamak gerekiyor. İLk başlarda yayın yapacağım gün gelir oturur yazardım. Bu beni çok sıkardı. Sonradan bunu oturup 1 gün çalışıp her yazıyı zamanlayarak yayınlama eylemi ile bu sorunu aştım. Ama domain içime sinmedikçe o projede ilerlediğim her gün katlanarak keyfimi kaçırmaya devam ederdi. Güzel domain yakalanmasa da projeye yönelik uydurulabilir onedio gibi.

Yaşınız büyük diye bu kadar özenli yazdım bu arada. Yaş geçince daha fazla öneme biniyor zaman.

Zaman dedik zamandan devam edelim. 1 - 2 yıllık domainle o iş olmuyor. Bak mesela bilgiustam kaç yıldır yapıyor bu işi. İyzi dediğim site de böyle.

Uzun lafın kısası azim ile yemeden içmeden sürekli yazı hazırlayıp zamanlamak lazım. Haftanın 3 günü akşam oturup sadece belirli kategorilerde yazı hazırlayıp zamanlayıp bırakacaksın wordpresste. Hafta içi her gün ise yeni haberleri gözetleyecek, 40 tane kaynak siteyi inceleyecek hemen çeviri yapıp yayınlacaksın bunlar da ekstrası. Sosyal medyaların hepsi için bot olacak girip yayınladığını yayınlayacak otomatik. Ekstra uğraşmayacaksın. Gerisi gelir Allahın izniyle.

Ya kendin çalışacaksın bu şekilde, yada bu şekilde kafan çalışacak birilerine hallettireceksin.
İşin zor kolay gelsin.

Ha bu arada bence bu domain, bu tema ve bu içerik tutmaz. Er yada geç göreceksin "BENCE".

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al