wmaraci reklam

Master Kazanç: İnternetten Para Kazanma Rehberi

3 Mesajlar 1.029 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)

www.masterkazanc.net

Herkese merhaba,

İnternetten para kazanma özellikle son zamanlarda çokça tartışılan, konuşulan bir konu olmuştur. Bazıları internetten ayda binlerce lira kazanılabileceğini savunurken bazıları da bu işlerin tamamen saçmalıktan ibaret olduğunu düşündü. Bunun dışında tabi internetten para kazanma konusu hakkında daha bir çok farklı görüş belirtildi.

Peki senin bu konu hakkındaki fikrin ne? diye sorarsanız. Ben de bu konu hakkında size görüşümü belirteyim. Ben kesinlikle internetten para kazanmanın doğru yöntemler kullanılarak mümkün olabileceğini ve hatta bu yöntemlerle asıl işinizde kazandığınız paranın çok daha fazla kazanabileceğinizi savunuyorum. Bunun örneklerini internette rahatça görebilmek mümkün. (bkz: instagrammer, youtuber, blogger ..)

Tabi bazılarımız internet, bilgisayar ve oturmak deyince internetten para kazanmanın çok kolay olduğunu sanıp bir işe girip 1-2 ayda kazanç sağlamadığında bu işin saçmalık olduğunu düşünüyor. Dürüst olmak gerekirse internetten bile olsa para kazanmak öyle göründüğü gibi kolay değildir. Eğer iyi bir kazanç sağlamak istiyorsanız bu iş için her işte olduğu gibi sürekli çalışmak, araştırmak ve geliştirmek gerekiyor.

Bu arada internetten para kazanmanız için asıl işinizi bırakmanız gerekmez. Bir yandan çalışıp bir yandan da boş zamanlarınızı internet ile değerlendirerek ek gelir de sağlayabilirsiniz. Eee ne kadar zaman ayırır ve çabalarsanız o kadar kazanç sağlarsınız. Bu iş de böyle.

Eğer doğru yöntemlerle internetten kazanç sağlamaya başlamak istiyorsanız öncelikle blogumda internetten para kazanma yolları rehberimi takip etmenizi, incelemenizi şiddetle tavsiye ederim. Eminim ki size uygun bir veya birden fazla yöntem bulabilirsiniz.

>> Blogumdaki yazıyı okudunuz mu? Peki siz internetten para kazanma hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce hangi girişimlerde bulundunuz? Tavsiyeleriniz nelerdir? Konu altından bizlere görüşlerinizi belirtebilirsiniz.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 157 / 159
  • Ticaret 0, (%0)
Harika bir içerik olmuş başarılar dilerim :)
MasterKazanc

kişi bu mesajı beğendi.

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Harika bir içerik olmuş başarılar dilerim

kodshop

Destekleyici mesajın için teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al