Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

1Beğeni
  • 1 Yazan theroll

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Blog Tanıtım

Seo konusunda merak ettiklerini bende merak ettim ve araştırdım

Okunmamış 21 Mart 2019, 00:50
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 23 / Erkek
Meslek: Programcı
Ad, Soyad: Ra... Oğ...
Ticaret: 0, 0%
Başlık aslında konuyu anlatıyor. Ben seo konusunda bilgisi olmayan biriydim aslında tam olarak bilgiye daha sahip değilim ama blog sitemde şunu yapıyorum. web master forumlarında yer alan başlıkları inceliyorum okuyorum ve seo konusunda blog sayfam üzerinde testler yapıyorum.

Sıfırdan başlayan ve seo konusunda hiç bir bilgim olmadan başladığım bu yolculukta farklı düşüncelere ve tekniklere bakarak günümüzde hangisinin yararlı olduğunu yada hangilerinin kötü olduğunu test ederek iyi sonuçları içerik oluşturarak anlatıyorum ve konu hakkında düşüncelerimi belirtiyorum.

Blogger seo konusunda yaptığım paylaşımlar dışında yorum backlink gibi konularda yapılan yanlışları yada forumlardan nasıl backlink alınması gerektiği gibi test ettiklerim blog sayfam içerisinde sizleride aramızda görmek isteriz.
https://webfixonline.blogspot.com/
Okunmamış 21 Mart 2019, 05:18
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 20 / Erkek
Ad, Soyad: Ay... Tu...
Yazilarinda kullandigin ic linkler dogru degil hepsini anasayfada link vermissin cogu yerlerde bold kullanmissin ama vurgulanacak kisim icerikle pek alakali degil bunlari dikkat et google calistigin kadar kullanicilarada calismalasin
rasimoguzhan bunu beğendi.
Okunmamış 21 Mart 2019, 17:47
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 23 / Erkek
Meslek: Programcı
Ad, Soyad: Ra... Oğ...
theroll Öncelikle yorum için teşekkürler yazılarımda kullandığım site içi linkleri anasayfa değil siteye yönlendirme uyguladım. Diğer konuya gelecek olursak bold kullanımlarında genellikle kullanıcıya yönelik yapmaktayım genellikle belli noktalarda dikkat çekmek istediğim zaman kullanıyorum. Blog sayfamın amacıda zaten seo konusunda duyduklarımı test etmek ve iyi yada kötü olarak gördüklerimi eğer sonuç iyiyse paylaşmak bu yüzden bazı yazılarım kullanıcılara yönelik bir ibare yada dikkatten çok arama motoruna karşı bu konuda fark ettiğim durumlardan biriside yeni gelen algoritma ile senin dediğin gibi arama motorunu önemsemek için bold kullanma kullanıcılara göre kullan dediğin gibi zaten boldlar eskisi kadar arama motorları için önemli değil onu fark ettim. Bu arada fikrini paylaşman güzel siteyi sevdin mi yada sevmedin mi pek anlamadım ama teşekkürler
https://webfixonline.blogspot.com/
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Blog Tanıtım