wmaraci reklam

0'dan Blog Açıp Tek Bir Makale Yazarak Ayda 100 TL Nasıl Kazanıyorum!

92 Mesajlar 17.181 Okunma
wmaraci reklam

WPMAVI WPMAVI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
6 ay önce 0'dan bir blog açtım ve bu blogda tek bir yazı yayımladım. An itibarı ile bu tek yazıdan oluşan blog, google adsense reklamları üzerinden aylık 100 - 150 TL arası bir rakam kazandırıyor.

Şu an bu blogum google'da hedeflediğim aratma teriminde 3. sırada çıkıyor. Hedef 1. sıra Eminim ki o da olacaktır.

https://wpmavi.com/blog/makale-yazarak-para-kazanmak.html linkini verdiğim yazımda bu blogu nasıl kurduğumu, yazıyı nasıl yazdığımı, google’da üst sıralara nasıl çıktığımı ve nasıl para kazandığımı 0’dan başlayarak ben ne yaptıysam, birebir aynılarını, Tek tek ! Adım Adım ! Hiç bir noktayı atlamadan, noktasına, virgülüne kadar göstererek anlattım.

Yazımda blogun ismi, hangi kategoride yer aldığı, ziyaretçi istatistiği, kazançların ekran görüntüleri ve google sıralama süreçleri de bulunmaktadır.

Aynı zamanda konu seçiminin nasıl ve neye göre yapıldığı, blog ismine nasıl karar verildiği, market araştırmasının nasıl yapıldığı, blog kurulumu, tema seçimi, tema kurulumu ve ayarlarının yapılması, kullanılan eklentiler, içeriğin nasıl oluşturulduğu, google kaydı ve para kazanma süreçleri gibi tüm bilgiler mevcut.

Ayrıca hali hazırda para kazanan bu blogu üstte linkini verdiğim yazımı okuyan ziyaretçilerimden birine (belki de size) çekiliş ile hediye ediyorum! Aslında size uzun vadede ( 5+ yıl ) toplamda 5 bin ila 50 bin lira kazandıracak bir blogu hediye ediyorum.

Çekilişe yazımda bulunan çekilişe katılım ve çekiliş şartları başlığı altından katılabilirsiniz. ( Yapmanız gereken linkini verdiğim yazımı facebook + twitter'da paylaşmak ve e-postanı ile abone olmak. )

Bu yazım umuyorum ki blog ya da site açarak google adsense üzerinden para kazanmak isteyenlere, daha önce deneyip de iyi sonuçlar elde edemeyenlere rehber niteliğinde bir yazı olacaktır.

Yazımda zaten herşeyi detaylı anlattım. Olur da aklınıza takılan kısımlar olursa yazıma yorum yaparak bana iletebilirsiniz.

Edit: Bu şekilde tek bir yazı yazarak google adsense ile para kazanma adına 1 blog projem daha yolda bu arada. Bu yüzden takipte kalmanızı öneririm.
burakisci Bipixel MrTimsah

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

PealonTeor PealonTeor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 43 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Siz bunu böyle her yerde paylaşınca bu artık bu kadar kolay olmaktan çıkıyor farkındasınız değil mi?
onaykeles Drozturk mbaydemir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
PealonTeor Bilgi paylaştıkça güzeldir. Bilgi paylaştıkça çoğalır.
bagwell34 Gerilim burakisci

kişi bu mesajı beğendi.

backlinkpaketi backlinkpaketi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Wpmavi makalelerini cok okudum.
Takdir ettigim bir blog yazari.
WPMAVI Mad cagatay169

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Piyasadaki en iyi wordpress rehber sitesi diyebilirim.

Bu arada blog yazısını daha önce zaten hayranlıkla okumuştum ve benim için ilham kaynağı oldu diyebilirim. Yakın zamanda bende bir girişime atılacağım, vesile olduğun için ayrı bir teşekkürler :)
kizilperi kemboo

kişi bu mesajı beğendi.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Pawn İçten yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam. Başarılarınıza bir nebze olsun katkıda bulunabilirsem ne mutlu bana.
hozcelik Gglog

kişi bu mesajı beğendi.

oskan oskan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 598
  • Beğeniler 242 / 127
  • Ticaret 17, (%100)
Çok mükemmel bir yazı olmuş gerçekten. Böyle faydalı bilgileri bu kadar güzel bir şekilde sundugunuz için çok teşekkür ederim. Son olarak yazıda eksik gördüğüm iki hususu sormak istiyorum. Sitenizde başlıkları koyduğunuz gri kutucukları nasıl yapıyorsunuz. Bir de yazı içi linkleri sitenin sağ tarafına bu kadar kusursuz bir şekilde nasıl yerleştirdiniz. Sizi bulmuşken sorayım. :)

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
oskan Yok hocam o nokta eksik değil. Yazıda onları bile nasıl yaptığımı anlattım. Kodlama ile yaptım kodlamayı da paylaştım, nereye ekleneceğini de paylaştım. Yorumunuz ve övgü dolu sözleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

WebOkulunuz WebOkulunuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Muhasebe Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Paylaşıma sitem eden arkadaşıma bir açıklama yapmak istiyorum. Burada yapılanları ciddi bir şekilde yapacak ve yapabilecek kişi sayısı az olduğundan dolayı aslında o bahsettiğiniz durum hasıl olmaz. Makale gerçekten şahane, okudukça okuyasım geliyor devam ediyorum. Eline emeğine sağlık Burak bey.
WPMAVI doktorYazar

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Genel itibariyle kodlama, sosyal medya, yapay zeka ve robotik üzerinden gidiyorum lakin ortalama günde 4 5 saat minimum araştırma yapıyorum. Hemen hemen her alanda bilgim var diyebilirim. Açıkçası blog ve website işine hiç girmedim daha doğrusu zaman bulamadım. Üniversite iş güç, start uplar vs.. derken. Lakin gördüğüm ve anladığım kadarıyla bu işe girsem ciddi meblağlar kazanabilirim. Çünkü ben zaten normal günlerde bu tür detaylı yazılar yazıyor ve en az 2 3 dilde araştırma yapıyorum. Blog işinin temel noktası araştırmak ve bunu okuyucuya olabilecek en sade ve en doyurucu bir şekilde aktarmak. Bunları da google prensiplerini kılavuz alarak yaptığınız vakit her türlü para kazanılıyor. Bu tür bir işlem de ben yapayım en iyisi. Kafamda 4 5 konu belirdi.

Güzel yazı teşekkürler.

Bu arada, bizim millet armut piş ağzıma düş'çüdür. O yüzden merak etmeyin inanın bana arkadaşın bu yazısını okuyan insan sayısı bile azdır. Okuyanlarında %1 veya 2si bunu deneme girişimine kalkışır. En çok kazandıran cümlelerden biri kolay para kazanma yollarıymış mesela hiç şaşırmadım. :)
omerfablog

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al