wmaraci reklam

Bugün Blog Siteme Ne Yazdım? (Onedio Tarzı)

3 Mesajlar 564 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Frank97 Frank97 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bugün blog sitemde ilgimi çeken bir konuyu ele aldım. Sushi yemeye bayılan birisi olduğumdan sushiyle ilgili içerik yazmanın beni sıkmıycağını, kendime bir şeyler katacağını anladıüımdan bu konuya değindim. İçerik tam olarak sushi nedir? Sushi çeşitleri nelerdir? Sushi çiğ balık mı? gibi çoğu insanın ilgisini çekecek soruları cevaplandırıyor. Bu soruları yanıtlarken 10 maddeye böldüm merak edilenleri. Peki bu içerik bana kaç saate mâl oldu? Bu içerik yaklaşık 6 saatime mâl oldu. 6 saat aralıksız yazdığım için fazlasıyla bir yorgunluk hissettirdi bana. Fazlasıyla yorduğundan sevdiğim konu bir anda lanet ettiğim içerik halini aldı. Henüz site adresim yeni olduğundan bana bir şey kazandırmadı ancak özgün içerik yazmış olmam içerik hırsızlığı yapan insanlara göre biraz daha iyi hissettirdi. Her gün minimum 1 içerik yazmaya çalışıyorum. Bazıları kısa sürüyor bazıları uzun ancak önemli olan bunu periyodik olarak yapmak. Lafı fazla uzatmak istemiyorum içerik linkimi aşağıya bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler, yorumlarınızı bekliyorum.
http://www.muinblog.com/2018/09/09/sushi-nedir-hangi-sushi-cesitlerleri-yenilmelidir/

wmaraci
reklam

dogan1907 dogan1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** T**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 11 / 46
  • Ticaret 5, (%100)
hocam benimde o tarz bir sitem var. İçerik güzel olmuş fakat hergün 1 özgün içerikle kazanç biraz zor olur. Hoş günde 5-6 tane eklerken de günlük 3-4 TL kazandırıyor. Ekip olmadan bu tarz sitelerin işi çok zor.

Sosyal içerik platformu - Lafmacun.net

erdidemir erdidemir education menagement Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 17 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam tam olarak ne anlattın, anlamadım. Tek anladığım suşhiyi seviyorsun.
Frank97

kişi bu mesajı beğendi.

Linguistic, Etimology and Education Menagement.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al