wmaraci reklam

Reklâm, Nihayet

5 Mesajlar 828 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

alidemiral alidemiral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
"Herkes gitti aya, ben kaldım yaya" hesabı, reklâm almaktan umudumu kesmişken; Adcash, başvurumu onayladı. Sitenin kaynak kodları bölümüne girmeye yetkim olmadığı için HTML sürükle-bırak şeklinde eklediğim reklâmlar sitede görünmeye başladı. "Pop-up" ve "Yerel Reklâmlar" kategorisi çalışıyor ama banner olanı görünmüyor, kodun bulunduğu yer beyaz/boş. Bu işlerden pek anlamadığım için, kurcalaya kurcalaya, deneme yanılma yöntemiyle yaptığım için anca buraya kadar yetişebildim. Umarım bir eksiklik veya yanlışlık yoktur.

wmaraci
reklam

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam blogger kullanmayı düşündünüz mü?
alidemiral

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Blogger'ım da var ama şimdiki adresimi 5 yıldır kullandığım ve tasarımını beğendiğim için böyle sürdürüp gidiyorum. Aslında 2 yıl öncesine kadar blogları sadece yazı yazmaktan ibaret görüyordum. Pek bilgim ve de ilgim yoktu. Şu an bile anca idare ediyorum. Blogger'a geçmeyi son 1-2 aydır düşünüyordum Adsense için ama temaları kafama yatmıyordu. Geçenlerde tesadüfen link kısaltma sitelerini duydum, onu araştırırken Adcash reklâm ağını buldum, başvurdum, 3-4 gün sonra onay maili geldi.
AtaTekin

kişi bu mesajı beğendi.

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Benim şahsi görüşüm eğer boş ise alidemiral.com.tr alan adını alıp blogger ile devam etmeniz. Hem hosting derdiniz olmaz hem de daha profesyonel çalışmalar yapabilirsiniz. Adcash pek verimli bulmuyorum. Şu an nasıl bilmiyorum ama eskiden dönüşüm başına ücret veriyordu.
alidemiral

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Kendi alan adımı almayı ileride düşünüyorum. Aklımda. Ama şimdilik bu şekilde idare etmeliyim. Adcash'tan ise pek bir şey anlamadım. Reklâmların bazısı görünmüyor. Benim yeteri kadar bilgi sahibi olmayışımdan kaynaklı herhâlde.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al