wmaraci reklam

Yabancı Reklâmlar Hakkında

5 Mesajlar 905 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

alidemiral alidemiral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
Gerçekten bilmediğim ve anlayamadığım için soruyorum.

Bir satış ortaklığı sitesi olan Admitad üyesiyim. Burada daha çok yabancı reklâmlar var. Benim sitem Türkçe. Yabancı reklâmların bannerları İngilizce ve Rusça. Acaba bunun bana bir faydası olur mu? Türk ziyaretçileri bu reklâmlar nasıl ilgilendirecek? Piyasayı tam bilmiyorum.

Bu mevzuyu aydınlatır mısınız?

wmaraci
reklam

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Eğer sitenize girenler ingilizce veya rusça bilen kişiler ise kazanırsınız bir şekilde. Yok bilmiyorlarsa reklamlara neden tıklasınlar?
alidemiral

kişi bu mesajı beğendi.

alidemiral alidemiral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
İki gün önce birisi forumda, "Almanya'da yaşayan bir tanıdığım için takı hediyesi yollamak istiyorum. Bildiğiniz e-ticaret sitesi var mı" diye sormuştu. Cevap olarak bir başkası ise, "Aliexpress gibi siteler var" demişti. Admitad'ta da Aliexpress ve daha birçok çok dilli uluslararası dijital mağazalar bulunuyor. Soruyu soran arkadaş ve cevap veren arkadaş sanki kafamdaki soru işaretine değindi gibi oldu ama tam emin değilim. İki adet Türk firması var, onların reklâmını yerleştirdim.

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Sizin sitenizin içeri de önemli. Mesela adam arama motoruna "almanyaya hediye gönderme yolları" diye aratınca sizin siteyi bulup ordan verdiğiniz linke tıklayacak mı? Bu şekilde bir şeyler yapılabilir. Tabi piyasası var mı, günde kaç kişi böyle bir şeye ihtiyaç duyuyor bilmek lazım. Ben tahmin edemiyorum mesela bunu.

Bir de reklamlara siz yönlendirmiyorsunuz galiba, banner dediniz. Yani sitenin sağından solundan reklamlar çıkacak, kullanıcıya kendisine lazım olacak reklamın çıkma ihtimali nedir acaba...

Kendi sitenizin içeriğine ve ziyaretçi kitlesine göre kıyaslama yapılabilir. Benim başka da verebileceğim bir tavsiye yok. Deneyimleyen arkadaslar görürse cevap yazarlar umarım...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
benim sitem türkçe ama ne hikmetse japonca reklamlar çıkıyor
alidemiral samet47

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al