wmaraci reklam

Yeni Blog İçin Tavsiyeleriniz ve Yardımlarınız

9 Mesajlar 1.325 Okunma
wmaraci reklam

Dircag Dircag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar bir heves le yeni bir blog açtım bu konuda henüz tecrübesizim. Blogumu inceleyip fikirlerinizi varsa yardım ve desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim. Blogumun adı www.mahverengi.com içeriği hakkında kategoriler az çok sizi fikir sahibi yapabilir henüz 3 özgün makale girişi yapabildim. Gelir kazanabilirmiyim? Önü açıkmıdır? yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

volbiex volbiex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 23 / 120
  • Ticaret 5, (%100)
amaç gelir kazanmaksa niş bir site açmanız daha mantıklıdır. bu şekilde devam edeceğim diyorsanız da seo uyumlu makale yazmayı öğrenmeniz gerekir. anahtar kelime dizesi belirlemeniz gerekir. belirlediğiniz anahtar kelimelerin aranma hacmi, tbmsi, rekabet düzeyi iyi bir değere sahip olmalıdır.

daha fazla bilgi için burayı inceleyebilirsiniz.

• Üyelik 19.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

volbiex adlı üyeden alıntı

amaç gelir kazanmaksa niş bir site açmanız daha mantıklıdır. bu şekilde devam edeceğim diyorsanız da seo uyumlu makale yazmayı öğrenmeniz gerekir. anahtar kelime dizesi belirlemeniz gerekir. belirlediğiniz anahtar kelimelerin aranma hacmi, tbmsi, rekabet düzeyi iyi bir değere sahip olmalıdır.

daha fazla bilgi için burayı inceleyebilirsiniz.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)
Daha yolun başındasınız diyebilirim.Benimde kendi kişisel bloğum var 3 kez site adresini değiştirdim ama her seferinde farklı şeyler öğrendim yani bir kaç ay sadece deneme yanılma, öğrenmeniz ile geçecek.3 özgün makale ile bir şey olmaz. İlk nasıl seo uyumlu makale yazmayı öğrenmeniz gerekli şahsen ben 40-50 makale yazdiktan sonra öğrendim ve tekrardan tüm makaleleri elden geçirmek zorunda kaldım. 100-150 makaleniz olduğunda ve biraz sitenize yatırım yaptığınızda yavaş yavaş kazanmaya başlayabilirsiniz. Yani bu bir süreç hemen olmaz azimli olmanız lazım hemen ne olur demek yanlış.

wmaraci

• Üyelik 19.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkür ederim bende zaten geleceği olup olmadığını öğrenmek için neler yapabilirim. Bilgi almak istedim tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.:)

wpdenizi wpdenizi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 36 / 152
  • Ticaret 1, (%100)
Daha iyi bir tasarımla başlayın bence.
Anahtar kelime araştırması ve genel olarak SEO konusunda araştırma yapmanızı öneririm. Çünkü benim gördüğüm sitenin bundan pek haberi yok gibi.
İçerik yazımı konusunda hiç beğenmedim. Biçimlendirmeleri kısa paragraflar vs gibi konulara dikkat etmenizi öneririm.
Para kazanmak maksatlı bir site ise şayet, her telden yazarak bunu başarmanız çok zor.
Lütfen yanlış anlaşılmasın. Ben yapamazsınız, olmaz falan demiyorum. Sadece siteniz için bu başlangıcın yeterli olmayacağını, geliştirmek için bazı şeyler yapmanız gerektiğini söylüyorum.
Bazı şeyler başlarken olur, o nedenle ne kadar iyi başladığın önemlidir.
Çok uzattım sanırım, kolay gelsin ne diyeyim.

ciplakyazar ciplakyazar .com Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 318 / 317
  • Ticaret 0, (%0)
devamlılık.

Ciplakyazar.com | Kişisel Blog ve Öyküler

yasinatagun yasinatagun Webtisyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek WordPress Dev.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 117 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
Blogging tavsiyelerinden çok bir iki sıkıntıya değineyim.
1. Sitenizin bazı bölümleri çalışmıyor. Son yazılar- popüler yazılar bölümü mesela.
2. Tipografiyi değiştirmenizi tavsiye ederim. okunabilirlik, ziyaretçilerinizi sitenizde tutan en önemli etkenlerden birisidir.
3. Kullandığınız font türkçe destek sağlamıyor. Open Sans veya benzeri bir google font kullanabilirsiniz.

Şimdiden başarılar.

embisi embisi www.buneymis.net Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 14 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Ben domaininize baktığım zaman aşk acısı çekilen, şiirlerin ve aşk sözlerinin paylaşıldığı bir site canlandırıyorum gözümde fakat içeriye girdiğimde sağlık, teknoloji, sanat gibi başlıklarla karşılayıorum. Domain içerik uyumu çok zayıf bunu yeni bir blogger olmanıza veriyorum ve bu blogda makale yazmayı öğrenmenizi, bir sonraki açacağını bloglarda ise domain, içerik, anahtar kelime uyumuna özen göstererek geliştirdiğiniz makale yeteneklerinizi hazır hissettiğiniz bir blog sitesinde görücüye çıkarmanızı öneriyorum. Herkes başlarda yanlış adımlarla başlar önemli olan kazanımlar çıkarmak. İyi bloglar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al