Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Blogcular Genel

Yüklü MiktarnSermaye İle Web Sitesi Kurmak

Okunmamış 10 Nisan 2019, 01:46
johntitor37 Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 21 / Erkek
Ad, Soyad: Me... Öz...
Ticaret: 4, 100%
Hocam firmalar vs freelancerlar arasındaki farkı şu şekilde anlatayım siz karar verin.
Polonya'da web tasarım sektöründe bilinen büyük bir firma geçtiğimiz günlerde web site tasarımını bana yaptırdı. Ve bunun gibi birçok firmanın ilanlarına sürekli rastlıyorum. Henüz kendi websitelerini vs. düzgün yapamıyorlar fakat işten anlamayan insanları kazıklamayı çok iyi biliyorlar.
erencannss bunu beğendi.
Konu johntitor37 tarafından (10 Nisan 2019, 01:49 ) değiştirilmiştir.
http://www.Fikirolog.org
Okunmamış 10 Nisan 2019, 01:55
anilcagliyan Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 23 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: An... Ça...
Ticaret: 1, 100%
Direk hazır site alırsan daha ucuza gelir. İmkanın varsa ingilizce sektörüne gir. Türkçe siteler para getirmiyor
erencannss bunu beğendi.
https://www.seninlekazanalim.com/
Okunmamış 10 Nisan 2019, 11:16
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 19 / Erkek
Meslek: yok
Ad, Soyad: Er... Se...
Ticaret: 0, 0%
Alıntı:
saglikli Adlı Üyeden Alıntı
çok dikkat et kendine 1 kişi ile çalışma firmalara yaptır ama iyi araştır dolandırırlar seni.
1. işi bilmiyorsun
2: paran var
3: daha ne olsun.
Alıntı:
GrafAdem Adlı Üyeden Alıntı
Hiç o kadar kredi çekip kendini harcama kardeşim. Bu sektörde o dediğin paralar "yüklü" miktar sayılmıyor. Tabii ki , bunu senin şu an kafanda kurduğun kazanç elde etme algoritmasına göre söylüyorum.
Ben sana kısaca bir fikir vereyim. Kendine 5 ayrı dalda 5 site aç. Ya da buradaki arkadaşlardan destek alarak açtır. Örneğin , Hibe ve Kredi , Arkadaşlık Sitesi , Video sitesi vs. gibi. Daha sonra bu sitelere hergün güncel olarak SEO kurallarına uygun olarak içerik girmeye başla. Elindeki paranı da Sadece " BACKLİNK " için değerlendir. Eğer ciddi paralar kazanmak istiyorsan yapacağın bir kaç işlem var zaten.
1: Kullandığın Datacenter hızlı olsun.
2 : Siten kelimenin tam anlamı ile SEO uyumlu ve Responsive olsun.
3 : Siteler küçük bir çocuk gibidir.Hergün mamasını vermek , ağladığı zaman Web Search gibi paneller üzerinden girip pış pış yapmak gerekir.
4 : Forumu Sürekli Takip Et.
5 : AMP kullan. Kaliteli içerik gir ve TBM oranları yüksel olan Adsense reklamları için kategorilerini güzel araştır.
Bu dediklerimi eğer gerçekleştirecek kadar azmin ve zamanın varsa , 20 bin lira gibi bir para ile alacağın kaliteli Backlink ve Teknik destek sayesinde zaten büyür gidersin. Siten sana o krediyi ödemek için üretime başlar.Yani Tabiri caiz ise " Ne kadar Ekmek , O kadar Köfte "
Şimdiden Hakkında Hayırlısı Olsun .
Anladim cok guzel soylediniz www.hitechtr.com boyle bir sitem var tema satin alsam blogger alt yapisi var zaten backlink calismasini buna yapsam yanliz seo uyunlu makale ve konu yazmayi bilmiorum bunu nasik cozebilirim ?
Okunmamış 10 Nisan 2019, 11:17
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 19 / Erkek
Meslek: yok
Ad, Soyad: Er... Se...
Alıntı:
saglikli Adlı Üyeden Alıntı
çok dikkat et kendine 1 kişi ile çalışma firmalara yaptır ama iyi araştır dolandırırlar seni.
1. işi bilmiyorsun
2: paran var
3: daha ne olsun.
Alıntı:
GrafAdem Adlı Üyeden Alıntı
Hiç o kadar kredi çekip kendini harcama kardeşim. Bu sektörde o dediğin paralar "yüklü" miktar sayılmıyor. Tabii ki , bunu senin şu an kafanda kurduğun kazanç elde etme algoritmasına göre söylüyorum.
Ben sana kısaca bir fikir vereyim. Kendine 5 ayrı dalda 5 site aç. Ya da buradaki arkadaşlardan destek alarak açtır. Örneğin , Hibe ve Kredi , Arkadaşlık Sitesi , Video sitesi vs. gibi. Daha sonra bu sitelere hergün güncel olarak SEO kurallarına uygun olarak içerik girmeye başla. Elindeki paranı da Sadece " BACKLİNK " için değerlendir. Eğer ciddi paralar kazanmak istiyorsan yapacağın bir kaç işlem var zaten.
1: Kullandığın Datacenter hızlı olsun.
2 : Siten kelimenin tam anlamı ile SEO uyumlu ve Responsive olsun.
3 : Siteler küçük bir çocuk gibidir.Hergün mamasını vermek , ağladığı zaman Web Search gibi paneller üzerinden girip pış pış yapmak gerekir.
4 : Forumu Sürekli Takip Et.
5 : AMP kullan. Kaliteli içerik gir ve TBM oranları yüksel olan Adsense reklamları için kategorilerini güzel araştır.
Bu dediklerimi eğer gerçekleştirecek kadar azmin ve zamanın varsa , 20 bin lira gibi bir para ile alacağın kaliteli Backlink ve Teknik destek sayesinde zaten büyür gidersin. Siten sana o krediyi ödemek için üretime başlar.Yani Tabiri caiz ise " Ne kadar Ekmek , O kadar Köfte "
Şimdiden Hakkında Hayırlısı Olsun .
Alıntı:
anilcagliyan Adlı Üyeden Alıntı
Direk hazır site alırsan daha ucuza gelir. İmkanın varsa ingilizce sektörüne gir. Türkçe siteler para getirmiyor
Ama yabancilar reklama tiklamiyor ve ingilizce bilmiyorum ama bana mantikli geldi
Okunmamış 10 Nisan 2019, 15:34
ferdican Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 29 / Erkek
Meslek: Yönetici
Ad, Soyad: Fe... Ca...
miktarınız çok yüklü değil ve ayrıca işi bir uzmanına danışırsanız yatırımınız için çok daha faydalı sonuçlar elde edeceksinizdir.
Okunmamış 10 Nisan 2019, 22:41
Üyeliği Durdurulmuş

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Meslek: İt
Ad, Soyad: Ta... So...
Miktar yüklü bir miktar değil.
Kaldıki kredi çekip web işlerine yatırmak kumar oynamakla aynı orantıda sayılır. Sakın kredi cekip bu işe girmek gibi bir cahillik yapma borç bitene kadar ömründen ömür gider.
Dost acı söyler, alınma lütfen
erencannss bunu beğendi.
Okunmamış 10 Nisan 2019, 22:54
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Ad, Soyad: Re... Or...
Çok mantıksız ilerleme olacak gibime geldi.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Blogcular Genel