wmaraci reklam

Android apk paylaşım teması

19 Mesajlar 7.672 Okunma
wmaraci reklam

ismailaksoy ismailaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 83 / 33
  • Ticaret 28, (%93)

ceyzer adlı üyeden alıntı

şu temada nasıl bir iş var ya herkes adını değiştirip piyasaya sürüyor kullananda daha görmedim :D 12 yıllık internet hayatımda

Yorumun için teşekkürler. Buyur temanın orjinal hali http://www.kaizentemplate.com/2014/07/minima-colored-responsive-blogger.html konuyu kötülemek için değilde temaya bakmak için girmiş olsaydın anlardın.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ceyzer ceyzer WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 46 / 90
  • Ticaret 1, (%100)

ShadowOfGod adlı üyeden alıntı

Yorumun için teşekkürler. Buyur temanın orjinal hali http://www.kaizentemplate.com/2014/07/minima-colored-responsive-blogger.html konuyu kötülemek için değilde temaya bakmak için girmiş olsaydın anlardın.

Konu kötülemek mi ?? O da nerden çıktı ? Siten güzel değil bu tutmaz , böyle olmamış tarzı bişey demedim ki Kaç Yaşındasın okuduklarını anlamıyormusun :) ayrıca şimdi baktım sitene gerçekten rezalet .D ana sayfada 3 kategori nedir blog şeklinde yapsana akar gider :) ve siten çok yavaş hosting yerine vps tercih etmeni öneririm. Blogger dururken neden bunlarla uğraşıyorsunuz anlamam zaten dandik temalar için host mu alınır :D 6 aylık sitenin 150 hiti var benim 2 aylık apk sitemin 150 yabancı hiti var sana kolay gelsin :D apkdownloads.co

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)

Konu kötülemek mi ?? O da nerden çıktı ? Siten güzel değil bu tutmaz , böyle olmamış tarzı bişey demedim ki Kaç Yaşındasın okuduklarını anlamıyormusun :) ayrıca şimdi baktım sitene gerçekten rezalet .D ana sayfada 3 kategori nedir blog şeklinde yapsana akar gider :) ve siten çok yavaş hosting yerine vps tercih etmeni öneririm. Blogger dururken neden bunlarla uğraşıyorsunuz anlamam zaten dandik temalar için host mu alınır :D 6 aylık sitenin 150 hiti var benim 2 aylık apk sitemin 150 yabancı hiti var sana kolay gelsin :D apkdownloads.co

Merakımdan soruyorum. Neden yabancı hit şeklinde vurguladın? Apk paylaşımı yaptığın sitede adsense mi kullanacaksın?

Ek Olarak:

temanın orjinalinin demosuna baktım bayağı güzel, yeri değil ama tavsiyem görselleri orjinaldeki gibi boyutlandır. rastgele ekleme çünkü görüntü bozuluyor. başarılar.

Ek Olarak:

Atassh adlı üyeden alıntı

hocam apk indirmeyle ilgili herhangi bir artısını göremedim ben temeların. standart blog temsı. hatta bunlardan çok daha iyi temalarda var.

bu arada orjinalde gördüğüm kadarıyla numaralı liste kısmı güzel ve apk paylaşımı için uygun görünüyor.

Ek Olarak: http://minima9.blogspot.com/2014/07/tags-and-styling.html buradan ordered list kısmına bakın

• Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 83 / 33
  • Ticaret 28, (%93)

Bu işler yaşla falan olmaz.Sen sabit fikirli bi insansın ben bunu öncelikle bi belirteyim.Diğer bi konuya değinirsek önyargı çok kötü birşey ben o siteyi 10 gün önce bi arkadaştan aldım içeriğini falan temizledim indexlerini sildim.Yani site hemen hemen yeni sayılır.İsterse aylık 10 hiti olsun bunun bu konuyla ne alakası var burdanda yaşını gösterdin zaten

Ek Olarak:

Atassh adlı üyeden alıntı

Merakımdan soruyorum. Neden yabancı hit şeklinde vurguladın? Apk paylaşımı yaptığın sitede adsense mi kullanacaksın?

Ek Olarak:

temanın orjinalinin demosuna baktım bayağı güzel, yeri değil ama tavsiyem görselleri orjinaldeki gibi boyutlandır. rastgele ekleme çünkü görüntü bozuluyor. başarılar.

Ek Olarak:

bu arada orjinalde gördüğüm kadarıyla numaralı liste kısmı güzel ve apk paylaşımı için uygun görünüyor.

Ek Olarak: http://minima9.blogspot.com/2014/07/tags-and-styling.html buradan ordered list kısmına bakın

Teşekkürler.Zaten boş duran bloğumda kullanıyordum.Arkadaşlar faydalansın diye açtım konuyu :)

wmaraci
wmaraci

ceyzer ceyzer WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 46 / 90
  • Ticaret 1, (%100)

Bu işler yaşla falan olmaz.Sen sabit fikirli bi insansın ben bunu öncelikle bi belirteyim.Diğer bi konuya değinirsek önyargı çok kötü birşey ben o siteyi 10 gün önce bi arkadaştan aldım içeriğini falan temizledim indexlerini sildim.Yani site hemen hemen yeni sayılır.İsterse aylık 10 hiti olsun bunun bu konuyla ne alakası var burdanda yaşını gösterdin zaten

Ek Olarak:

Teşekkürler.Zaten boş duran bloğumda kullanıyordum.Arkadaşlar faydalansın diye açtım konuyu :)

Anladım okuduğunu zor anlıyorsun yada hiç anlamıyorsun :)

• Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 83 / 33
  • Ticaret 28, (%93)

Anladım okuduğunu zor anlıyorsun yada hiç anlamıyorsun :)

Evet haklısın

NedimYildirim NedimYildirim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 29 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
2. tema tamamen sorunlu. 3. yazı boşluk şeklinde oluyor, 7. yayın hiç yok tamamen boşluk etiketler ve diğer eklentiler yazılarla birleşik oluyor siz bu temayı kullandığınız sitenizi atarmısınız yalan mı deil mi çok merak ettim.

• Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 83 / 33
  • Ticaret 28, (%93)

NedimYildirim adlı üyeden alıntı

2. tema tamamen sorunlu. 3. yazı boşluk şeklinde oluyor, 7. yayın hiç yok tamamen boşluk etiketler ve diğer eklentiler yazılarla birleşik oluyor siz bu temayı kullandığınız sitenizi atarmısınız yalan mı deil mi çok merak ettim.

Bende bi sıkıntı yok ama ekran görüntüsü alabilir miyim ?

NedimYildirim NedimYildirim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 29 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Doğru 2. tema çok sıkıntılı. Ve düzenleme yapmaya kalkarsan çok iyi bilmen lazım ve ya 1 ay uğraşman lazım. Çok hatalı bir tema ama bence en iyi tema :)
ismailaksoy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al