wmaraci reklam

Blogger TeknlojiPort teması..

24 Mesajlar 3.712 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

aras20 adlı üyeden alıntı

satmıyorlar oda blogger sanırım :D

blogger a entegre edince satma hakları olacak diye bir şey yok ki o zaman ben blog scripti yazdırayım arkadaşa ona ücretli temaları entegre edip edip satayım ?
CyberAdam

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

aras20 aras20 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

YenerK adlı üyeden alıntı

blogger a entegre edince satma hakları olacak diye bir şey yok ki o zaman ben blog scripti yazdırayım arkadaşa ona ücretli temaları entegre edip edip satayım ?

2 temanın kaynak kodlarını karşılaştırdım sizde karşılaştırın isterseniz.Ayrıca benımle ne alakası var?

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

aras20 adlı üyeden alıntı

2 temanın kaynak kodlarını karşılaştırdım sizde karşılaştırın isterseniz.Ayrıca benımle ne alakası var?

size bir şey söylemedim zaten şu mantıkla düşünün ben facebook u baştan çizip döksem sonra entegre etsem benim mi olacak bu tasarım ?

aras20 aras20 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)
tabiki de sizin olmaz ancak web tasarım ile uğraşanların %70 belkide daha da fazlası bir tasarım hazırlamadan önce mutlaka daha önce gördüğü bir tasarımdan feyz alarak kodlamaya başlar bu amatörler içinde profesyoneller içinde aşağı yukarı aynıdır.

Yanlız dikkat etmeniz gereken nokta trendwp tasarımı wordpress bahsı gecen sıtedekı tasarım blogger kendısıde zaten muhtemelen tasarımı trendwp temasına benzetmeye calısmıstır ancak bunu yapma sebebı trendwp temasını taklıt etmek mı yoksa bloggerda da benzer bır tasarım hazırlayarak satıs yapmak yonunde bır girişim midir onu sorgulamak lazım.

Bu sadece web tasarım alanında değil aklınıza gelebılecek tüm sektörlerde böyledir.bir ürün ilk önce piyasaya çıkar ardından başka fırmalar tarafındanda neredeyse birebir benzerı bır kaç degısıklıkle pıyasaya surulur kendılerıyle ıletısıme gecerek daha detaylı bılgı alabılırsınız dıye dusunuyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al