wmaraci reklam

Her Telden Paylaşım

9 Mesajlar 1.178 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BakiKala BakiKala Editör & Makale Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör & Yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 30 / 44
  • Ticaret 3, (%67)
Merhabalar,
Ben blog olayına girmek istiyorum amacım zamanla adsensten para kazanmak sadece şuan boş olduğumdan dolayı aynı zamanda üniversite öğrencisi olduğumdan dolayı blog sitesi açıp blogger dan iyi bir ücretsiz tema bulmak istiyorum fakat öyle bir tema olacak ki renkli ve uyumlu olacak herşey duruma göre ücretli de düşünebilirim. Fakat ben bu blogta herşeyi paylaşcam oyunlardan tutun gündemdeki haberlere haberlerden tutun en son sıcak gelişmelere kadar sadece aynı zamanda seo ve adsens uyumlu bir tema önerin tema konusunda işin içerisinden çıkamadım. Tema konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?:cool:

Hazır Makale Paketleri Satışı Yapılır. İsteğe göre makale yazılır. Anında Teslim Edilir.
wmaraci
reklam

halilkayazade halilkayazade Sanat Bilginin Gıdasıdır! Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek İş Çözücü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 5 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Wpmavi.comda wp temaları var Wp kullanmanızı tavsiye ederim

haliluunal haliluunal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ağ ve bilgisayar sistemleri yö
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)
İşinize karışmak gibi olmasın fakat 1 veya 2 konu üzerinde yogunlasmaniz hem sizin açınızdan hemde SEO açısından daha yararlı olur diye düşünüyorum ,
iyi çalışmalar

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör & Yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 30 / 44
  • Ticaret 3, (%67)
haliluunal Hocam örnek veriyorum şuan ki konu bedelli askerlik hemen bedelli askerlik içeriği girdim diyelim üste çıktı yarın diyelim ki oyun dünyasını çalkalayan bir oyun çıktı ya da önemli bir oyunda açık bulundu onun hakkında bir bilgi yazısı yazdım oda üstte çıktı. diyelim ki türkiye tarihi en büyük hamlesini yaptı ve ekonomisi avrupayı geçti diyelim örneğin. bunla alakalı da bir makale yazdım daha hızlı büyümeme yardımcı olmazmı? onun haricinde yine sosyal medya ile alakalı makaleler ya da güncel olarak herkesin merak ettiği programların eğitim makalesini yazıp resimlerle desteklemeyi düşünüyordum ben. hani bu şekildeydi düşüncem olumsuz mu olur websitem için

Hazır Makale Paketleri Satışı Yapılır. İsteğe göre makale yazılır. Anında Teslim Edilir.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör & Yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 30 / 44
  • Ticaret 3, (%67)
halilkayazade wp için sanırım domain ve host satın almam gerekiyor dimi? Bana kaça malolur?

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Mantık güzel ancak o üste çıkma konusu o kadar basit değil. Hevesini kırmak istemem ama bahsettiğin konular haber sitelerinin konuları.

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Domain+Host minimum yıllık 60tl civarında sanırım. En ucuzu

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör & Yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 30 / 44
  • Ticaret 3, (%67)
farukkarahan elbetteki 2 günde ya da 1 yılda üste çıkmayı düşünmüyorum sadece ben hevesleyim benim hevesimi arttırabilecek iyi bir blogger teması arıyorum wordpressle uğraşmayı düşünmüyorum normalde makale yazarıyım zaten içerik girmek beni mutlu ediyor. iyi bir blogger teması ile hevesim daha çok artacaktır. ayrıca dediğim gibi önemli olan süreklilik ve güncellik bence hobi olarakta başlasam belki yıllar sonra o alan adı indexlenecek ve en üst sıralara çıkacak o zaman başka birine devredebilirim hevesim varken boş durmak istemiyorum ve hırsımı almak istiyorum sadece prof ve kaliteli görünen bir blogger temasına ihtiyacım var.

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Böyle bir tema bulabilirseniz bence aynı şekilde o TEMA'yı kullanmak isterim. Şuan da 6 tane boşta duran domainim mevcut. Hepsinib bir projesi ve yolu var fakat kaliteli bir tema bulamadım :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al