wmaraci reklam

Ücretsiz Apk Blogger Teması Türkçe(Yeni Hali)

53 Mesajlar 8.272 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kodblogcum kodblogcum Türkçe blogger temaları Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 90 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

blogagaci adlı üyeden alıntı

Deminden beri cevap yazsam mı diye düşünüyordum. Zira gözümdeki at gözlükleriyle paylaşmış olduğun eski ile yeni tema arasında pek bir fark göremedim. Ama yine de yazının altına footerden linkimi kaldırmayın diyebiliyorsun. Ne yaptın ki ne istiyorsun?

Bir tema nasıl meydana gelir bilmiyorsun. Günler haftalar hatta aylar sürebiliyor. Kodlarını bir yana bıraktım görsel için saatlerce uğraşıyorsun. Ama sen ne yapıyorsun. Çalışan bir slider ekleyip birazda rengini değiştirip yeni hali diye paylaşıyorsun.

Benim senle ve senin gibi bi insanla bir sorunum yok olamaz da. Sadece yaptığın paylaşımın hiç bir emek içermediğini söylüyorum.

Ek olarak bundan sonraki yazdıklarına cevap vermeyeğim.
ben temayı paylaşırken başkaları gibi ucretli sunmuyorum ve bir tema nasıl oluştuğunu bilmiyorsun diyosun da ben 4 yıl Web Programcılığı eğitimi aldım herşeyin nasıl işlediğini çok iyi biliyorum merak etmeyin.Ben paylaşımlarımda birşey yaptığımdan da bahsetmiyorum sadece insanların blog temalarıyla sorunları oldugunu gorup ve elimden geldiğince bu sorunlara yardımcı oluyorum ve birçok yardım mesajı alıyorum ve bunların karşılığında hiç bir ucret dahi teklif etmiyorum benim amacım insanlara yardımcı olmak.Size göre bir şey yapmıyorum ama başkaları oyle dusunmuyor merak etmeyin

http://kodblogcum.blogspot.com // Türkçe Blogger Temaları ve Blogger Destek
wmaraci
reklam

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)
Tasarım adına ciddi bir değişiklik olmamasına rağmen ne amaçla paylaştınız o ayrı konu sitedeki ücretli uygulamaları hak hırsızlığı yapıp çalıp paylaşmanız ayrı konu. Forum adminlernin konuyu incelemesi önemli rica olunur. Warez, paylaşımı yasak bildiğim kadarıyla!

no time for caution

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)
https://wmaraci.com/forum/blogger-temalari/ucretli-blogger-apk-temasi-tavsiye-246226.html

Ejder

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al