wmaraci reklam

Blogger hit sorunu-Yardım

25 Mesajlar 3.990 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emekliwebmaster emekliwebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek emekli
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar

Küçük bir teknoloji blogum var. İlk başlarda nette okuduğum, teknoloji bloguyla para kazanamazsın, herkes büyük sitelere girer okur, hitini bile arttıramazsın, boşuna zaman kaybetmiş olursun gibi yazılara hiç aldırış etmedim. Çünkü teknolojiden başka ilgi alanım yoktu. İçerik üretmede çok başarılı değilim, 2 senede 54 içerik üretebilmişim. Bir sene onay alabilmek için
Adsense'in yollarını aşındırdım. Sonrada 10-15 kuruş tbm yi görünce yazmaktan vazgeçtim. Engelli olduğum için iş bulamıyorum. Az bir maaşla geçinmeye çalışıyorum. Ek gelire çok ihtiyacım var. 2 ay önce yazmaya yeniden başladım, bir umut, bir şekilde hitimi arttırabilirmiyim dedim. Ama nafile. Günlük 150 tekil, fazlası yok.
Arada bir okuyorum, günlük 7000, 15000 hiti olan arkadaşlar var.
Düşünmekten saçlarım beyazladı, nasıl yaparım, nasıl ederim diye.
Adsense almadan önce bulduğum hit arttirma hileside şu anda işe yaramıyor. 3 hakkımıda o zaman kullandım çünkü, başka formüller bulurum diye. Ama Yok. Şimdi merak ediyorum, 10000 hit almanın formülü varmı diye. Yoksa alan arkadaşlar emek ve sabır yolundanmı gittiler hep. İlaç kullandığım için çok fazla pc'de oturamıyorum, rahatsız ediyor.

Buraya kadar sabredip okuduğunuza göre sizinde içinizde biraz yardımseverlik var, eminim. Bu konuda bildiğiniz ufak tefek tüyolar varsa lütfen bir el uzatın. Bellimi olur bir gün sizinde yardıma ihtiyacınız olur. Buraya yazamazsanız özelden mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Kalın sağlıcakla.

wmaraci
reklam

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Site adresinizi özelden atarsanız, nasıl makale yazacağınız hakkında tüyolar verebilirim.

• Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek emekli
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler. Atıyorum. Profilimdede var gerçi.

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Merhabalar. Teknoloji gibi anlık değişen ve sürekli takip edilmesi gereken bir alanda tek başınıza başarılı olmanız zor değil imkansızdır. Peki nasıl bir site açmak gerekir?

Öncelikle bildiğiniz ya da yazarken, araştırırken keyif alabileceğiniz bir alan olmalı. Bu yoksa iş baştan yatar. İkinci olarak sürekli(günde 3-4 veya daha fazla yazı girişi gerektirmeyen bir alan) yazı girişi gerektirmeyen bir alan olmalı.
Son olarak da bu alanda belli bir aranma hacmi ve yine belli düzeyde adsense tbm değeri olmalı.

Bunları yerine getirerek işe başlamak, ileriye dönük gelir elde etme ihtimalini de miktarını da çok yükseltir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek emekli
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler hocam. Diğer fikirleride bekliyorum.

• Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek emekli
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba
20 gün önce oyun sitesi açtım, blogger tabanlı. 65 yayınım var şu an fakat ziyaretçlilerin çoğu sosyal medyadan geliyor. Başından beri facebook, twetter, pinterest ve mix'te paylaşıyorum yayınlarımı. Arama motorundan gelen 10-15 sayfa görüntüleme, o kadar. Tabi bu hoş bir durum değil. Sosyal paylaşımlara ara vermelimiyim sizce? Ve ne zaman başlamalıyım? Siteyi hitlendirmek için ilk ne yapmalıyım?

Taberani Taberani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Elektrik
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bu işten para kazanmak için doğru ve özgün içerik yazmak çok önemli. Yazmış olduğum SEO Teknikleri adlı içeriği okuyarak sitenizi geliştirebilirsiniz.

https://www.wpsefi.com/

Achf0 Achf0 Teknopatik.Com Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,
Tabiki de bu konuda önemli olan, insanların sitenizi ne kadar komforlu bulduğudur. Sonuçta herkes taş koltukta oturmak yerine deri koltukta oturmayı seçer değil mi?

Benim de teknoloji ve web hakkımda bir bloğum var. Geliştirmek için gereken maddeleri temel olarak [COLOR="Black"]Website Trafiği Nasıl Arttırılır? - 5 Altın Kural
yazımda belirttim. Anlamadığınız yerleri veya sorularınızı PM yoluyla belirtin lütfen.
Kolay gelsin.[/COLOR]

Teknopatik.com |>"Yazılım ve Teknolojiye dair her şey !"

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)

emekliwebmaster adlı üyeden alıntı

Merhaba
20 gün önce oyun sitesi açtım, blogger tabanlı. 65 yayınım var şu an fakat ziyaretçlilerin çoğu sosyal medyadan geliyor. Başından beri facebook, twetter, pinterest ve mix'te paylaşıyorum yayınlarımı. Google'dan gelen 10-15 sayfa görüntüleme, o kadar. Tabi bu hoş bir durum değil Google açısından. Sosyal paylaşımlara ara vermelimiyim sizce? Ve ne zaman başlamalıyım? Siteyi hitlendirmek için ilk ne yapmalıyım?

Sitenizi hitlendirebilmek için, kaliteli ve seo tabanlı içerik oluşturmalısınız.

Enes78 Enes78 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 24 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
İlk olarak facebook gibi platformlardan mutlaka sitenin yazılarını (grup, sayfa olur) paylaşmalısın. Seo ayarlarını araştırarak düzenli bir şekilde yerine oturt ki google seni sevsin 🙂

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al