wmaraci reklam

Kim Blogger içerik üreticisi yada site yazarı olmak ister ?

12 Mesajlar 1.660 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BurakTarakci BurakTarakci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Elektrik-elektronik mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba :)

Teknoloji,yazılım,donanım,bilgisayar,bilim,sinema,oyun ve birçok alanda paylaşmayı seven genç üniversite öğrencilerine/mezunlarına ihtiyacımız var. Gerçekten sizi geliştirecek ve hoş vakit geçirmenizi sağlayacak bir hobi edinmek istiyorsanız site yazarlığı yapmayı düşünebilirsiniz.

Hali hazırda Blogger'ı kullanan biriyseniz yada Blogger'ı kullanmak istiyorsanız sitemizde yazarlık yapabilirsiniz.

Oluşturduğunuz içeriğin hatalarını düzelteceğiz.Nerede yanlış yaptığınızı her yayının sonunda gönderdiğimiz yayın raporuyla size bildireceğiz ve Google'da yayınınızın üst sıralara nasıl çıkabileceğine dair her raporda sizlere ipuçları vereceğiz.

Yazarlık yapmak isteyen bireyleri neye göre seçtiğimiz hakkında bilgi almak,detayları öğrenmek ve ilgilenenler için kafalarında tek bir soru işareti kalmayacak şekilde bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirler.

İletişim > Yazarlık Başvurusu

https://www.webdedestek.com/p/yazarlk-basvurusu.html

wmaraci
reklam

uzoreid uzoreid WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Ü** P**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 4 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
başvuru sayfanız 404 hatası veriyor düzeltseniz iyi olur ^^

• Üyelik 23.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Fark etmemişim :D uyarı için teşekkürler.

OnurKara OnurKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 69 / 72
  • Ticaret 1, (%100)
Bu tarz bir girişim gerçekten cesaret ister fakat şunu belirtmek isterim, kolay kolay kimse ücretsiz yazarlık yapmaz. Sitenize adsense veya farklı bir reklam platformu üzerinden reklam aldıktan sonra yazarlık başvurularını almanız ve yazarlık yapacak kişilere yazdıkları makale/metine göre ödeme yapmanız site gelişimine daha çok etkisi olacağını düşünüyorum. Bana henüz erken bir kararmış gibi geldi. Başarılar.
sitekesfet gaometri mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mertcanyildirim mertcanyildirim WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 16 / E
  • Meslek DIJITAL PAZARLAMA VE SEO UZMAN
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 387 / 29
  • Ticaret 1, (%0)
Kesinlikle katılıyorum.
BurakTarakci

kişi bu mesajı beğendi.

sergeant sergeant WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek yok
  • Konum Batman
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Tebrik ederim güzel bir proje sitenizin gelişimine katkı sağlarken yazarların gelişmesine yardımcı olmanız güzel bir proje ... Sitenizde kullandığınız tema pre mi pagespeed testinde görseller tema Unable to locate resource uyarısı veriyor.. Smag Temasında...

• Üyelik 23.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Hayır premium tema değil.Blogger arayüzünde "Yayınlar" bölümünde güncelleme yapıldığından beri görsellerde sorun yaşıyorum.

sergeant sergeant WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek yok
  • Konum Batman
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Ücretsiz versiyonunu ben daha önce kullanmaya çalıştım ancak sizde olduğu gibi görsellerde sorun olduğunu görünce başka tema kullandım. Sitenizde credit bölümü gizli olduğu için premium teması da sorunlu olduğunu sandım...

Bu temayı uzun süredir mi kullanıyorsunuz daha önce bu sorun yok muydu... Blogger bir süredir güncelleme yapıyor sitemde son günler bazı problemler olmakta güncellemeden dolayı mı? Temadan dolayı mı anlamadım...

• Üyelik 23.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Blogger platformu yakın zamanda güncellendi.İlk olarak İstatistikler sayfası ve sonrasında Yayınlar sayfası güncellendi.Bu güncellemeden kaynaklı geçici olarak çeşitli sorunlar yaşanıyor ve yaşanmaya devam edecek.Bence en geç Ağustos ayında yeni Blogger kusursuz bir şekilde (yani kararlı) bir şekilde kullanılabilecek.

> SMag temasının aslında görsellerle ilgili bir sorunu yok. Klasik Blogger ile bu temayı kullanırsanız herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Yenilenen Blogger ile bu temayı kullanırsanız görseller konusunda çeşitli sorunlar yaşanabiliyor maalesef.

> Bu temayı forumun "Site tanıtımı" bölümünde açtığım ve oradan aldığım bir tavsiye üzerine kullanmaya başladım ve üzerinde çeşitli oynamalar yaptım.Örneğin temanın gövdesi (container) bu kadar geniş değildi, genişlettim. Yada sizinde belirttiğiniz gibi "Credit" bölümünde telif hakkı yazısı vardı ve o yazı kaldırılamıyordu. Bende onu gözükmeyecek şekilde öteledim. Yani sol alt köşeye 9999 piksel gidecek şekilde o yazıyı öteledim. Yazı fontu okunmayacak kadar küçüktü bende büyülttüm. Bu ve buna benzer değişiklikler yaparak 24.04.2020 tarihinden beri kullanıyorum.

> "Blogger bir süredir güncelleme yapıyor sitemde son günler bazı problemler olmakta güncellemeden dolayı mı? Temadan dolayı mı anlamadım..."

Muhtemelen Blogger'dan dolayı. Örneğin bir ara siteye eklenen görseller bozuk,kırık şekilde gözüküyordu ve görseller görünmüyordu.Bu sorun ramazan başlamadan kısa bir süre önce yaşanmıştı.Geçen gün (yani bildiğimiz dün) bir sorun daha ortaya çıktı.Şuan bende dahil olmak üzere birçok Blogger kullanıcısı bilgisayardan sitesine görsel yükleyemiyor. Yani uzun lafı kısası yaşadığın sorunun bir kısmı Blogger'dan kaynaklıdır.

• Üyelik 23.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 1, (%100)

OnurKara adlı üyeden alıntı

Bu tarz bir girişim gerçekten cesaret ister fakat şunu belirtmek isterim, kolay kolay kimse ücretsiz yazarlık yapmaz. Sitenize adsense veya farklı bir reklam platformu üzerinden reklam aldıktan sonra yazarlık başvurularını almanız ve yazarlık yapacak kişilere yazdıkları makale/metine göre ödeme yapmanız site gelişimine daha çok etkisi olacağını düşünüyorum. Bana henüz erken bir kararmış gibi geldi. Başarılar.

Zaten kazanca ortak olacaklar. Yani yazdıklarından elde edilen gelir neyse %100'ünü alacaklar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al