wmaraci reklam

Blogger konuları ve teması.

6 Mesajlar 688 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

uykusuzkaptan uykusuzkaptan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%55)
Arkadaşlar öncelikle özür diliyorum belki bu tarz sorular çok sık oluyordur veya olmuyordur çünkü saçma gelebilir ancak cevaplarsanız çok sevinirim..

Ben web tasarım mezunuyum..Bu sene üniversite sınavına girdim fakat istediğim yer tutmadıgı için seneye tekrar giricem.Yaşım 22..Şuanda andorid tabanlı uygulama geliştirmekteyim.Umarım oda hayata geçer yakın bir tarihte..Şimdi geleyim soruma.

Kendimde bir makale yazarı olarak tüm yazıları kendim giricem.Turizm ve gezi blog u açmak istiyorum fakat sadece bununla kalmak istemiyorum..Yanında sağlık ve teknolojide olmasını istiyorum 1 blogun içinde bunlar olursa problem olurmu ? Ayrıca blog açtıgımda para ödemeyi düşünmüyorum host falan almıycam .com uzantısı vb. şeyler almayı planlamıyorum direk beleşten yürümek istiyorum.Sizce böyle olurmu veya daha iyi bir fikri olan birileri varmı ? Varsa gerçekten çok sevinirim.Sizden görüş bekliyorum iyi forumlar hepinize..

wmaraci
reklam

blogtecrubem blogtecrubem www.blogtecrubem.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** B**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 155 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, ücretsiz blog sistemi için Blogger'ı kullanabilirsiniz. Farklı farklı bloglar açmak yerine kişisel blogunuzu açar ve dilediğiniz konularda paylaşımlar yapabilirsiniz. Özgün ve düzenli içerikler paylaşarak ta ileride kazanç bile sağlayabilirsiniz. Örnek olarak kişisel blogum olan Blog Tecrübem'i ziyaret edebilirsiniz.

uykusuzkaptan uykusuzkaptan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%55)
Hocam çok teşekkür ederim.Size pm gönderdim problem olmaz ise bir kaç sorum olacaktı size?

k552k k552k WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 565
  • Beğeniler 24 / 63
  • Ticaret 1, (%100)

blogtecrubem adlı üyeden alıntı

Merhabalar, ücretsiz blog sistemi için Blogger'ı kullanabilirsiniz. Farklı farklı bloglar açmak yerine kişisel blogunuzu açar ve dilediğiniz konularda paylaşımlar yapabilirsiniz. Özgün ve düzenli içerikler paylaşarak ta ileride kazanç bile sağlayabilirsiniz. Örnek olarak kişisel blogum olan Blog Tecrübem'i ziyaret edebilirsiniz.

O blogtan ortalamakac tl kazaniyorsunuz aylik

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** B**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 155 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Günlük 1 - 2 lira gibi AdSense kazancı var. Yaklaşık 8 aylık bir çalışmanın ürünü.

• Üyelik 16.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** B**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 155 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Tabi içerikleriniz ile hitap ettiğiniz kesim çok önemli. Ben özellikle blogger ile ilgili içerikler paylaştığım için hitap ettiğim sayı oldukça az.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al