wmaraci reklam

Çok Amaçlı Fevkalade Şık Bir Tema | Elegantes

18 Mesajlar 3.604 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)

Temaya geçmeden önce forumda bazı arkadaşlar Pm ile ulaşarak neden artık tema paylaşmıyorsun sorusuna cevap vermek istiyorum.

Yaklaşık 2 haftadır yerel haber sitesi için tema paylaşımına ara vermiştim siteyi bazı nedenlerden dolayı kapatınca en iyi yaptığım işe geri dönerek tema paylaşımına devam edecem.

Ve forumda bulanan bazı arkadaşlara da bir sitemimi dile getirmek istiyorum forumda tema önerisi isteyen arkadaşlara Lütfen artık yabancı tema paylaşan siteleri önermekten vazgeçip azda olsa bize destek olunuz...

Elegantes Teması tasarıma olarak gerçekten fevkalade bir şıklığa sahip tema çok amaçlı bir tema olup yemek tarifleri, seyahat ve moda bloglarınız da kullanabilirsiniz...

Demo
-- İndir

Kaynak ve farklı tema ihtiyaçlarınız için: Bloggertema.net

TekUmut yildizmedia SenUyurken

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hairmed hairmed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Full Stack Web Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 14 / 66
  • Ticaret 5, (%100)
Çok güzel bir tema olmuş.

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
Hocam burada tema paylaşımı yapmak ve kullanışlı olmuyor bence. O an kim giriyorsa konumuz 3-5 yorum ve görüntüleme alıyor kalıyor orada.
Zaten siteniz var bence oradan devam edin.
İnsanlar ana kaynağa yönelmek için yurt dışı siteleri takip ediyor maalesef.
Bilirsin belki benim de tema paylaştığım sitem var. O yüzden buraya hiç konu açmak istemedim. Direkt paylaşımı orada yapıyorum.
KingBlogger

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
ehliblog hocam bloglarınızı biliyorum tüm temaları burada paylaşmıyorum sitemde yaşına göre gerek anahtar kelimelerde gerekse Alexa değerlerinde iyi konumda dediğiniz gibi burada paylaşmak bizim için biraz kötü oluyor henüz site içeriği indexlenmeden forumdaki içerik indexleniyor ve bizi 1-0 geriye itiyor ama forumdaki konulara baktığımda bir arkadaş bir önerisi istiyor hemen konuya yabancı tema paylaşım siteleri geliyor ( Sözüm tasarımcı sitelerine değil) bu da ister istemez insanda biraz boşluk yaratıyor varlığımız hatırlatmak adına arada böyle gerekiyor yoksa bizdeki yabancı sevdası bitmez :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

alast4ir alast4ir http://enginonal.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 17 / 59
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle tema çok hoş ve güzelmiş.
Dediğin gibi bizimkilerde ki yabancı kaynak sevdası bitmedi bitmez de.Birisi birşey yapınca desteklemek yerine eleştirmek eleştirinin altına da kendi fikrim diye not düşmek zaten moda.Tama senin fikrin ama konuyu okuyan kişinin aklında o iş direk bi - konuma düşüyor.Daha fazla konuşup insanları kırmak istemiyorum.
Emeğinize sağlık.
KingBlogger

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog | http://enginonal.com.tr

GDesign GDesign WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 21 / 21
  • Ticaret 5, (%100)
Tema çok hoş ve kullanışlı.
Çok teşekkürler..

multimedya multimedya ☪☪☪☪☪☪ Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Oto Galeri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 35 / 65
  • Ticaret 5, (%100)
Birşeyi anlamadım hocam, tema isteyen arkadaşlara yabancı tema sitelerini paylaşmayın demişsin ama konudaki tema zaten sora templates in teması :) Sizde onların demo linkini vermişsiniz.

Sustum ! Birikti yanaklarıma alfabe. Ya ilahi ya rab sükutumu en güzel duam eyle!.

• Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
alast4ir İşte bir arkadaş çıktı hocam multimedya Poyraz beyin yorumuna bir yanıt vermişim Sözüm tasarımcı sitelerine değil ayrıca açıklamada yabancı tema sitelerini paylaşmayın dememişim yabancı tema paylaşan siteleri demişim..

multimedya multimedya ☪☪☪☪☪☪ Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Oto Galeri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 35 / 65
  • Ticaret 5, (%100)
KingBlogger Yabancı tema paylaşan siteler doğal olarak yabancı tema sitesi oluyor hocam, bende burda yabancı sitelerden çok türk sitelerinin tercih edilmesinden yanayım zaten. Sadece yazdıgınız siteme istinaden sizde aynı şeyi yapmışsınız dedim.
Sizin sitenizdede yabancı temalar paylaşmışsınız. Sadece siteme anlam veremediğim için yazdım

Sustum ! Birikti yanaklarıma alfabe. Ya ilahi ya rab sükutumu en güzel duam eyle!.

• Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
multimedya hocam benim sitede o zaman yabancı tema sitesi oluyor :) Hocam ben kast ettiğim şeyi anladınız ama hala anlamamış gibi yapıyorsunuz Tüm tasarımcıların temalarını bir araya getirip paylaşan yabancı siteler var tıpkı Türkiye'de benim yaptığım gibi tema önerisinde bulunan arkadaşlar direk o siteleri paylaşıyor benim sitem ettiğim durum o yoksa tasarımcı sitelerin paylaşmayın filan demiyorum.. Neyse.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al