wmaraci reklam

paylaşımlarım google de gözükmüyor

16 Mesajlar 1.819 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sp3s1al sp3s1al WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 64 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar 3 gün önce paylaşımlara başladığım bir internet sitem var özgün paylaşımlar yapıyorum yalnız google aramalarında hiç birisi çıkmıyor 3 gündür tek tek kontrol ediyorum google de 2 sayfa içerisinde bile gözükmüyor paylaşımlarım ne yapmam lazım. Bu arada search console'e ekledim alan adı mülküm mevcut ne eksik ne yapmam gerekli bilgilendirirseniz sevinirim

wmaraci
reklam

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
sp3s1al hocam 3 gün sıralamalarda çıkmak için yeterli bir süre değil, lakin tüm ayarları doğru yaparsanız bir süre sonra sıralamalarda yerinizi almaya başlarsınız.
sp3s1al

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 64 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
tüm ayarları yaptım ama eksik birşey kalmadı onaylı mülk olarak gözüküyor zaten analistik bölümü açık değil şuan ilerleyen günlerde açılacak falan yazıyor acaba ondan olabilir mi

mavisutv mavisutv Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Ücretli Seo İle En Üst Sıralara Çıkarabilirsiniz Sitenizi

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Normaldir. Tuhaf bir durum söz konusu değil. Google Analitik kaydı için her hangi bir kısıtlama yok. Google Analitik kaydınız olmaması sıralamayı etkilemez. 3 günlük siteye seo çalışması yapılmaz. Hadi yapıldı ne yapılacak? Biraz sabırlı olup beklemeniz gerekmekte. Muhtemelen henüz google index bile almamıştır sitenizden. Düzenli paylaşıma devam ederseniz 1 hafta içinde google sitenize uğramaya başlar diye düşünüyorum. Kolay gelsin.
azadavsar seokoz sp3s1al

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 64 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
tolhur teşekkür ederim hocam paylaşımlara başladım tabiki şimdilik fazla yapmıyorum ama ilerleyen zamanlarda bol bol paylaşım yapacam
ama search console'de şu şekilde gözükmesi lazım şöyle olması lazım dediğiniz bir yer varsa konrol edeyim belki eksik birşey yapmış olabilirim

aydnaydn59 aydnaydn59 Videographer Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Fotoğrafçı - Videographer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 63 / 130
  • Ticaret 5, (%100)
Google gibi getir yaparak aceleci index aldırmayın hocam bırakın google kendisi bulsun. Site haritası gönderin search console dan google illa uğrayacak. Paylaşım linkini google arama yerine yapıştırarak index kontrolü yapabilirsiniz. Tavsiyem index almamış içeriklerinizi bir yerde paylaşmayın index alana kadar. Yoksa biri uçurur sizden önce index alır ve siz kopya gözükürsünüz :)
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
sp3s1al

Hocam search console üzerinden url denetiminden dizine eklenmesini isteyebilirsiniz sitenin. Fakat tavsiye etmem. Bırakın doğal haliyle gelişsin her şey. Bunun dışında da yapılacak tek şey düzenli içerik girmek.

Bu arada seo çalışması yapılmaz derken dış seo'yu kast ettim. İç seo ayarlamalarıni yapın tabi ki.
sp3s1al

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 64 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
@aydnaydn59 site haritası gönderme işini youtube videoları aracılığı ile yaptım ama doğru mu yaptım onu bilmiyorum işte kontrol etmem gereken bir yer varsa bakayım search consoleden

• Üyelik 16.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 64 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

tolhur adlı üyeden alıntı

sp3s1al

Hocam search console üzerinden url denetiminden dizine eklenmesini isteyebilirsiniz sitenin. Fakat tavsiye etmem. Bırakın doğal haliyle gelişsin her şey. Bunun dışında da yapılacak tek şey düzenli içerik girmek.

Bu arada seo çalışması yapılmaz derken dış seo'yu kast ettim. İç seo ayarlamalarıni yapın tabi ki.

valla yapabildiğim kadarını yaptım hocam dış seodan hiç anlamıyorum zaten ilerleyen zamanlarda belki ona da yönlenirim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al