wmaraci reklam

www Sorunu Ve Natro

20 Mesajlar 2.590 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Emr7Yldrm Emr7Yldrm Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
1$ diye natrodan domain aldım bloga yönlendirmek için panele bir girdimki o da ne? kendi domainimi yönetmek için extra para vermem gerekirmiş 0.10 dolara pro versiyonuna geçecekmişim eyvallah 1.2$ verdik o hizmetide aldık fakat siteye www. yazmadan erşimemiyorum kafayı yicem artık bilen birisi yokmu bu olayı ticket atıyorum biz herşeyi ayarladık diyolar yalan söylüyolar girip bakıyorum ben nasıl ayarlamışsam öyle kalıyo bana bizde hata yok google hata var diyolar :laugh: Allahım çok komik bir firma teknik destek 0 ticket yanıtları geç çözüm 0 bahane 1000 herneyse sakın siz almayın bu firmadan domain isimtescilden alın 2 saniyede yönlendirin 23 küsür tl de tranfer ücreti var. Herneyse konumuza gelelim ben domanimi www yazmadan nasıl erişebilirim siteme birisi detaylı anlatırsa çok sevinirim. Bloggerdaki xxx.com adını www.xxx.com a yönlendir ayarını biliyorum onu istemiyorum. Direk olarak xxx.com yazınca sitemin gelmesini istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim iyi forumlar

Btc Mining Oyna Para Kazan: https://bit.ly/2RUGqWt
A'dan Z'ye Php: www.kodlamax.com
wmaraci
reklam

doktorYazar doktorYazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Doktor
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** İ**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 77 / 20
  • Ticaret 7, (%100)
Sanırım www yönlendirmesinden söz ediyorsunuz. Konuyla ilgili aşağıdaki yazıya göz atabilirsiniz.

https://wpseoblog.com/wordpress-www-yonlendirmesi.html

gokhanamal gokhanamal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Software Engineer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** N**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 23 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
ben de aynı kampanyadan yararladım ama hiç sıkıntı yaşamadım. www yönlendirmesi için .htaccess dosyası ile halledebilirsin.
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

cylnmerve cylnmerve Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 47 / 115
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam search console Dan ayarlayın onu. Onun dışında 301 yönlendirmesi yaparken domaini www suz ekleyin. Onun dışında da natro pismanliktir :)
trabuya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

trabuya trabuya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Satınalma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** Y**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 5 / 39
  • Ticaret 21, (%95)
Natro düşman başına diyecem de düşmanında canı var yazık olur.

doktorYazar doktorYazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Doktor
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** İ**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 77 / 20
  • Ticaret 7, (%100)
Natroda https://www.natro.com/musteri/ALANADIAktifler2.asp bu linkten alan adını yönete tıklayın. Sonra yönlendirme ve park diye bir bölüm var. Oradan sitenizin siteadi.com haline yönlendirne yapabilirsiniz.

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
natroda sıkıntı yok :) Siz bilmediğiniz için yapamamışsınız aynı sorunu bende yaşadım sorun meğer bendeymiş. Yukarıda doktorYazar ın belirttiği gibi yönlendirme yapabilirsiniz.Ancak ekstra ücret almaları banada çok saçma geldi.
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Bilen de yazmis bilmeyen de.. Natro turkiyenin en iyi hosting firmasidir.. www yonlendirmesi ile natro nun ne alakasi var? Arkadaslarin yazdigi gibi htaccess search console ile isiniz bitiyor.. adamlar kendisiyle ilgili bile olmayan bir konuda bile tickete yanit vermis daha ne istiyorsun???

• Üyelik 10.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
yalan söylüyolar bariz daha ne olsun kardeş bize yaptık bizde sorun yok sorun google 'da diyorlar fakat hiçbişey yaptıkları yok ayrıca para verip aldığım domaninimi yönetmek içinde ayrıca para vermem çok saçma

• Üyelik 10.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

mrtrclb adlı üyeden alıntı

Bilen de yazmis bilmeyen de.. Natro turkiyenin en iyi hosting firmasidir.. www yonlendirmesi ile natro nun ne alakasi var? Arkadaslarin yazdigi gibi htaccess search console ile isiniz bitiyor.. adamlar kendisiyle ilgili bile olmayan bir konuda bile tickete yanit vermis daha ne istiyorsun???

doktorYazar adlı üyeden alıntı

Natroda https://www.natro.com/musteri/ALANADIAktifler2.asp bu linkten alan adını yönete tıklayın. Sonra yönlendirme ve park diye bir bölüm var. Oradan sitenizin siteadi.com haline yönlendirne yapabilirsiniz.

bu yolu ben kullanmıştım fakat google'a yöndirmeden önce bu şekilde kullandım fakat yayınlarıma tıkladığım zaman adres çubuğunda xxx.com olarak gözüküyodu yani xxx.com/deneme.html post yazısı yoktu sayfayı yenilediğimde anasayfaya atıp duruyodu a kayıtlarını ve cname googla yönlendirdim birde o dediğiniz yönlendirmeyi yapayım bakalım düzelecekmi bu adara fremed olarakmı direct olarakmı yönlenricez

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al