wmaraci reklam

BİTCOİN Alım ve Satım İşlemleri | Güvenilir Satıcı | Düşük Komisyon Oranları | Kur Sabitleme Sistemi

3 Mesajlar 1.096 Okunma
CraftCash
CraftCash
319 267.558
Skybozum
Skybozum
73 184.886
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
pst.net
wmaraci reklam

ahmtkfl ahmtkfl Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 13 / 59
  • Ticaret 43, (%100)

Herkese merhaba,

Tekrar Bitcoin Alım ve Satım piyasasına girdiğimi büyük bir gurur ile sunmak istiyorum! :) Artık güvenilir şekilde, dolandırılma riski olmadan, uygun fiyatlar ile Bitcoin elde edebileceksiniz. Üstelik kur sabitleme sistemimiz ile geçirilen vakitler yüzüden de para kaybı yaşamayacaksınız! Haydi, geelim detaylara...

Hizmet Detayları ve Bilgilendirmeler

* Kur sabitleme hizmetimiz sınırlı süre için geçerli olmakla birlikte tek taraflı olarak iptal edilme hakkınada sahibim.
* Kur sabitledikten sonra maksimum 6 saat içerisinde ödemenin yapılması zorunludur. Belirtilen 6 saat içerisinde ödemenin yapılamsı halinde benim tarafımdan yapılacak geç cevap veya ödemelerden ben sorumluyum. Belirtilen süre içerisinde ödeme yapıldıktan sonra bir problem yüzünden geç cevap dahi versem, müşteri sabit kur ile Bitcoin alabilecektir.
* Kur yükselmelerinde veya kur düşüşlerinde sabitlenen kur hiçbir şekilde değiştirilemez. Anlaşılan ve sabitlenen miktar ne ise o miktarın her iki tarafca ödemesi zorunludur.
* Ticaret sayısına bakılmaksızın müşterinin ilk ödeme yapması zorunludur ve ödeme sonrasında işlemi iptal eden müşterinin banka masraflarını karşılaması zorunludur.
* Yüklü miktar ödemelerinde kur sabitleme hizmeti kullanıldığı zaman anında ödeme yapılamamaktadır. Ödemeler en geç 8-12 saat içerisinde yapılacaktır.
* İşlem öncesinde stok sorma hakkına tüm müşterilerim sahiptir.
* BAYRAM SONUNA KADAR MAALESEF BANKALARIN KAPALI OLMASI NEDENİYLE DÜŞÜK HACİMLİ İŞLEMLERİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEĞİM.

Ödeme Yöntemleri

Müşteri Yorumları

BU KISIM HER KONUMDA OLDUĞU GİBİ KONUYA ÖZEL OLARAK DOLDURULACAKTIR.

wmaraci
reklam

realadige realadige Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
monreo ve bytecoin bozma işlemleride yapıyormusunuz hocam

ahmtkfl ahmtkfl Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 13 / 59
  • Ticaret 43, (%100)
Maalesef hayır hocam. realadige

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al