wmaraci reklam

C# web browser

28 Mesajlar 4.049 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

JuniorDeveloper35 JuniorDeveloper35 Yaşıyorsak her şey mümkün Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

emreyvz adlı üyeden alıntı

Hocam kodunuz varsa yardımcı olayım. Yoksa VB.NET'e yazayım siz C#'a çevirirsiniz.

hocam login işlemini yapabildim ama şöyle bir sıkıntı var facebook vs sayfalar düzgün gözüküyor onda sıkıntı yok ama ben ask.fm sitesi için yapıyorum bunu login işlemi oluyor giriyor ama hani adam akıllı gözükmüyo hiç bir şey linkler falan ayrı yetten bu sefer girişten sonra çıkış işlemini yapamadım eger vaktiniz varsa team viwer versem bana yardımcı olur musunuz

System.out.print("Hello World");
wmaraci
reklam

ERENKYI ERENKYI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Yukarıda dediğim gibi CefSharp'ı deneyin. Chromium tabanlı tarayıcıdır yani Internet Explorer ile uğraşmaya değmez. Ayrıca siz kodunuzda her bilgisayarda IE 11'in yüklü olduğunu varsayıyorsunuz. Üstelik CefSharp'ta direkt olarak tarayıcıya Javascript kodu enjekte edebilirsiniz.

• Üyelik 05.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
@ERENKYI usta güzel diyorsun ama mesela web browserda login işlemi şudur budur belli ama ben onu hiç kullanmadım nasıl yapılır ne edilir hiç bilmiyorum ayrıca onu visual studioya nasıl ekleyeceğimide bilmiyorum eğer yardımcı olacaksan teamviwer atayım bana bi yardım et

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
JuniorDeveloper35 Farklı araçlar kullanmaya kendinizi alıştırmadığınız sürece hiç bir işi başaramazsınız haberiniz olsun. Başardığınızı zannettiğiniz işte bin bir türlü sorun vardır aslında. Onun için bir işi yapmakta ciddi iseniz gerekli araçlar ne ise hemen onu öğrenip kullanma yoluna gidin. Aksi halde hiç bir sorun çözüme kavuşmuyor.

technovenue.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
@ulas2016 dediğinizde haklısınız fakat genelde benim yaptığım tür programlarda web browser kullanıldığını gördüm açıkcası yeni araçlarında kullanımlarıyla ilgili videolar veya kaynaklar bulunduğunda onlarıda kullanabilirim
ulas

kişi bu mesajı beğendi.

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
ulas2016 ya katılmakla birlikte CefSharp'a bir alternatik olarak GeckoFx kullanmanı öneririm .Net Framwork içerisinde bulunan ve Internet Explorer'ı kullanan WebBrowser komponenti bot vb işlemler için çok hantal kalıyor.Regedit üzerinden daha önceki mesajlarda yapılan ayarları yaptığın zaman bir nebze hızlanıyor ancak stabilliği yakalamak çoğu zaman mümkün olmuyor.Third Party kütüphanelerin nasıl kullanıldığını öğrenmek yazılım bilginizi hemde programınızın daha stabil düzgün çalışmasını sağlayacaktır.İyi çalışmalar dilerim.
GeckoFX için https://bitbucket.org/geckofx/geckofx-45.0 bu adresi inceleyebilir gerekli kaynakları indirebilirsin.
ulas

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
web browser ile login işlemini hallettim fakat şuan çıkış işleminde sıkıntı yaşıyorum.

emreyvz emreyvz .NET Core & Angular & PHP E-Mail Onaysız
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 110 / 250
  • Ticaret 24, (%100)

JuniorDeveloper35 adlı üyeden alıntı

web browser ile login işlemini hallettim fakat şuan çıkış işleminde sıkıntı yaşıyorum.

IE kullanıyorsanız çerezleri temizlemeniz yeterli. Özellikle çıkış yapmanıza gerek yok.

• Üyelik 05.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
emreyvz öyle yaptığın zaman uygulamayı yeniden başlatmak gerekiyor bende id name değerlerini kullanarak timer lerla giriş çıkış işlemini hallettim fakat şuan proxy sorunum var captcha koduna yakalanmamak için listboxa ip'ler koydum proxy kodunuda gerekli yere yazdım fakat listbox'un içini gezdiremedim bir de veritabanına kullanıcı ekleyip otomatik olarak veritabanındaki kullanıcının girişini sağlayamadım henüz.

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
JuniorDeveloper35 Herhangi bir döngü içerisinde ListBox içindeki ip adresini web browsera proxy olarak gösterin.Döngü içerisinde bekletme yapan bir metod kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al