wmaraci reklam

25 TL Ödüllü Makale Yarışması

2 Mesajlar 1.289 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

leomaster leomaster Wmaracı Sevdalısı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 212 / 129
  • Ticaret 66, (%100)
Merhaba arkadaşlar, bundan sonra şöyle bir etkinlik yapacağım. Belirlediğim bir konu hakkında 48 saat içerisinde bana gönderilen en iyi makaleyi seçip, o kişiye 25 tl ödeme yapacağım. Özeti bu şekilde bir de detaylı anlatayım.

Arkadaşlar belirlediğim konular:

• KYK Yurtları

• Devlet Yurtları

• KYK Bursu

• Özel Yurtlar

Bu konulardan birini seçip, istediğiniz olaya değinerek, minimum 250 kelime, maksimum sınırı yok, seo uyumlu bir makale yazmanız gerekmektedir.

NOT: Makaleler %100 özgün, spin işlemi ile vs hazırlanmış olmamalıdır. Bu tarz özgün olmayan makaleler göndermek, yazar olarak itibarınızı zedeleyecektir. Konu da bunları belirteceğiz.

Yazdığınız makaleleri samedt67@gmail.com adresine Yarışma Başvurusu şeklinde bir başlıkla aşağıdaki formu doldurarak göndermelisiniz.

Makale Adı:
Wmaracı Kullanıcı Adınız:

Makaleyi eposta ekine ekleyiniz.

24.09.2017 saat 21.00'da makale gönderimi sonlanacaktır. 2 arkadaşım ve ben en çok hoşumuza giden makaleyi seçip, yazan wmaracı kullancısına 25 tl banka hesabına ödeme yapacağız.

Yani makaleyi gönderen kişiler arasında, en iyi makaleyi yazan kişi 25 tl kazanmış olacak. Bunun size hem forumda sonraki ticaretleriniz için artı bir prestiji de olacaktır.

NOT: Gönderdiğiniz tüm makaleler, artık bize ait olacaktır. Yani gönderdiğiniz makaleler yarışmayı kazanamamış bile olsa, biz makaleleri dilediğimizce kullanabileceğiz. Lütfen bunu bilerek makalenizi gönderiniz.

NOT: Bu yarışmayı her gün yapmayı düşünüyoruz. Bu sayede sizlere sadece 1 makaleden 25 tl kazanma şansı, ekstra makalelerinizin kaliteli olduğunu kanıtlama şansı sunmuş oluyoruz. Bizim de karımız buradan 25 tl'ye birden fazla makale sahibi olmamız olacaktır.

NOT: Katılımcı sayısı 5'ten az olduğu takdirde yarışma süresi 24 saat uzatılacaktır.

Arkadaşlar kimseyi zorla katılıma zorlamıyoruz, isteyen herkes katılabilir. Şartlarımız konuda belirttiğimiz gibidir.

wmaraci
reklam

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Cok ilginc bir turk zekasiyla hazirlanmis proje tebrik ediyorum gercekten gulmemek elde degil :) 5 kisi katilacak 5 makale 5x5 25 tl ama o parayi 1 kisi kazanacak gercekten cok iyi dusunulmus bir fikir bence bunu daha fazla sayi ile ciddi bir rakam koysaydiniz bence katilan olurdu burada en kazancli siz oluyorsunuz neyse konuyu kotulemiyorum gercekten cok ilginc bir yontem bulmusunuz sanirim katilan olmadi :)
rkorkmaz AYJANS

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al