Ödüller:

Gabriel Garcia Marquez – Yüzyıllık Yalnızlık
Franz Kafka – Dava
Mario Levi – Bir Şehre Gidememek

Etkinlik Takvimi
– Yarışma başlangıç tarihi : 06.01.2016
– En son yazı girilmesi gereken tarih : 20.02.2016
– Çekiliş Tarihi ve kazananların duyurulacağı tarih : 21.02.2016

Yarışmaya katılım şartları neler?

1. Blogunuza yarışmayı tanıtan bir tanıtım yazısı yazmanız gerekmektedir.
Yazının başlığını istediğiniz gibi atabilirsiniz, ancak yazınız tamamen özgün olmalıdır. Yazının ilk bölümünde yarışma ve ödülleri hakkında kısa bir bilgi vermeniz gerekmektedir. Tanıtım yazınız en az 200 kelime olmak zorundadır. Ayrıca yazı içerisinde en az 2 tane www[dot]zbam[dot]org’a giden tıklanabilir ve herkese açık bir link yer almalıdır.

2. Tanıtım yazınızın sonuna aşağıdaki notla beraber linki eklemeniz gerekmektedir.
Not: Yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için : www[dot]zbam[dot]org/kitap-hediyeli-yarisma/

3. Yazmış olduğunuz tanıtım yazısını blogunuzun facebook sayfasında ( sayfanız yoksa kişisel facebook profilinizde herkese açık bir şekilde ) veya twitter sayfanızda #HediyeKitap hashtagı ile beraber paylaşmalısınız.
4. Blogunuzun en az 2 aydır yayında olması gerekmektedir. Sadece bu yarışma için oluşturulan paravan bloglar değerlendirilmeye alınmayacaktır.

5.Başvurunuzun geçerli olması için sosyal medya paylaşımlarınızın linklerini yazı linkiniz ve iletişim bilgilerinizle beraber yarisma@zbam.org adresine e-posta atmalısınız.

6.Katılımcıların Türkiye’de bulunmaları gerekmektedir.

Soru ve sorunlarınız için: yarisma@zbam.org adresiyle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN:
http://zbam.org/kitap-hediyeli-yarisma/

Katılacak arkadaşlara bol şans dilerim.