wmaraci reklam

Superonline Getirdiğiniz Müşteri Başına 50 TL Nakit

3 Mesajlar 684 Okunma
wmaraci reklam

bahtiyarcicek07 bahtiyarcicek07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ekonometrist
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 9 / 46
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bu sistem için firmam ile görüşmedeydim ve sonunda ikna ettim sizlerin de kazanmasını istiyorum. Superonline internet altyapısı ile getirdiğiniz her müşteri başına 50 tl ödeme yapabiliyorum. Kendinize, eşinize dostunuza alabilirsiniz farketmez. Bazı avantajları ile birlikte bilgi vereyim.
* Superbox, adsl, fiber internet fark etmeden bütün paketlerde geçerlidir. Paket fiyatı arttıkça size verilen ücret te artacaktır. Min paket 99 TL lik pakete 50 TL ödeme yapıyoruz.
* Türkiye'nin 81 ilinde satabilirsiniz. Alacak kişinin numarasını verirseniz ofisten arayıp altyapı kontrolü yaparak sistemden giriş yapıyoruz sonrasında ekip max 2-3 gün içinde gelip kuruyor.
* Altyapı olmaması durumunda bilgi verirseniz elimden geleni yaparım.Altyapı olmayan yerlerde superbox veriyoruz. Turkcell hattınız çekiyorsa superbox uygundur altyapı yok sorununu çözebiliyoruz.
*Superboxlarda taahhut bitmeden iptal edilebiliyor. BU konuda da yardımcı oluyorum.
* Yaşadığınız arıza durumunda normal şartlardan çok daha hızlı şekilde çözüme kavuşturuyorum.Bulunduğunuz ildeki ekiple iletişime geçerek rica ediyorum ve işleminizi hızlandırıyorum.
* Ödemeler internetin aktif olduğu andan itibaren hesabınıza havale yapılacaktır.
* %40 ve üstü engelli , şehit ve gazi yakınları için bütün paketlerde %25 indirim mevcuttur.
Aklınıza takılan herhangi bir konu için danışabilirsiniz, seve seve yardımcı olurum. İlla bir şey almanıza gerek yok genel olarak superonline sorunları için ücretsiz destek olurum :)
Forum Dışı Müşteri Hizmetleri: 0535 926 0532
BilgiHaznenCom

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba hocam taahhüt bitmeden nasıl iptal edilebiliyor Superbox bilgi alabilir miyim?

bahtiyarcicek07 bahtiyarcicek07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ekonometrist
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 9 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

YenerK adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam taahhüt bitmeden nasıl iptal edilebiliyor Superbox bilgi alabilir miyim?

Numaranızı gonderın bilgi verelim hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al