wmaraci reklam

Blogkaan - Fotoğraf Portfolyo

6 Mesajlar 1.343 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Blogkaan Blogkaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Çevirmen
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar,

Çektiğim fotoğrafları burada yayınlıyorum. Fazla fotoğraf olduğundan burada paylaşmak biraz zor olacaktı. Fotoğrafların çoğu yurt dışında çektim. Herhangi bir sorunuz olursa yanıtlamak ve yorumlarınızı almak isterim.

Umarım beğenirsiniz. :)

www.kaan.camera

wmaraci
reklam

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Fotoğraflarınız çok hoşuma gitti fakat,

Anlamsız bölge/objeleri dahil etmişsiniz bazı fotoğraflarda, (Afişlerin olduğu panonun önündeki demir metal şerit)
Ana konunun kesilmiş yerleri mevcut, (Husyk'nin burnun aşağısı eksik/veya o his var)

Başka da bir şey çarpmadı gözüme ayrıca her fotoğraf çekenin yaptığı hatayı yapmamanız çok hoşuma gitti. Her makinesi olan "Profesyonel" yazmakta. Siz "amatör" yazmışsınız gerçekten taktir ettim tekrar tebrik ederim, iyi çalışmalar.

Ek Olarak: Fotoğraflarınız çok hoşuma gitti fakat,

Anlamsız bölge/objeleri dahil etmişsiniz bazı fotoğraflarda, (Afişlerin olduğu panonun önündeki demir metal şerit)
Ana konunun kesilmiş yerleri mevcut, (Husyk'nin burnun aşağısı eksik/veya o his var)

Başka da bir şey çarpmadı gözüme ayrıca her fotoğraf çekenin yaptığı hatayı yapmamanız çok hoşuma gitti. Her makinesi olan "Profesyonel" yazmakta. Siz "amatör" yazmışsınız gerçekten taktir ettim tekrar tebrik ederim, iyi çalışmalar.

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Fotoğraflarınıza hayran kaldım fotoğraflarınızı zip yapıp upload etseniz bloğumda vs kullanabilirmiyim

YakupAVCI YakupAVCI Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek VERİTABANI ve YAZILIM UZMANI
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 74 / 27
  • Ticaret 2, (%50)
Fotoğraflarınız için harbi uğraşmışsınız, emeğinize yüreğinize sağlık.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
şimdi ben nasıl ifade edeyim bilemedim ki ? :) fevkalade

Blogkaan Blogkaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Çevirmen
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

tzengin adlı üyeden alıntı

Fotoğraflarınız çok hoşuma gitti fakat,

Ek Olarak: Fotoğraflarınız çok hoşuma gitti fakat,

Yorumunuz için teşekkürler hocam. Yani açıkçası o kadar önemli değil benim için profesyonel ya da amatör olunması. Güzel işler çıktığı sürece benim için farketmiyor. Demir metal şerit öbür tarafa geçiş olmadığı ve mekan çok kalabalık olduğundan oturduğum yerden çekebildim. En azından simetrik ve cafe ortamını yansıtıyor diye düşündüm. Husky fotoğrafına gelince, evet bir eksiklik var haklısınız. Fotoğrafı -25 derecede çekmiştim ve hayvanlar sabit durmadığı için biraz zor oldu. Hayvanları fotoğraflamak gerçekten çok zor ve sabıt istiyor. En azından hiç yoktan iyidir diye düşündüm. :)

Yapıcı yorumunuz ve ilginize teşekkür ederim. :)

ÖmerAYDINOĞLU adlı üyeden alıntı

Fotoğraflarınıza hayran kaldım fotoğraflarınızı zip yapıp upload etseniz bloğumda vs kullanabilirmiyim

Orijinal boyutlar çok yüksek olduğu için müsait bir zamanımda linki burada paylaşırım hocam. Yorumunuz için teşekkürler. :)

YakupAVCI adlı üyeden alıntı

Fotoğraflarınız için harbi uğraşmışsınız, emeğinize yüreğinize sağlık.

Güzel yorumunuz için teşekkürler hocam. :)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

şimdi ben nasıl ifade edeyim bilemedim ki ? :) fevkalade

Güzel yorumunuz için teşekkürler hocam. :)

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al