wmaraci reklam

450-550 Tl Arası Android Telefon Önerileriniz

14 Mesajlar 5.429 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Bana kalsa direk ikinci el s2 al derimde onun için de biraz daha para biriktirmen gerek.

wmaraci
reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

androidsistem adlı üyeden alıntı

Bana kalsa direk ikinci el s2 al derimde onun için de biraz daha para biriktirmen gerek.

ikinci el telefon düşünmüyorum sıfır olsun modeli kötü olsun teknolojik alet sonuçta... bilemessin neresinde ne var...

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Hocam samsung galaxy gio kullanıyorum. Tam senlik tel. Ancak flaşı yok. Ha flaşı da olsun dersen fiyat 100 tl artar. Kamera kalitesi ve flaş için 100 TL veririm diyorsan o senin bileceğin iş ama çok bir şey beklemiyorsan gionun kamerası yeter sana.
hepsiburadadan da güzel bir dijital kamera alırsın. oldu bitti işte. :)

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

Ghost adlı üyeden alıntı

Hocam samsung galaxy gio kullanıyorum. Tam senlik tel. Ancak flaşı yok. Ha flaşı da olsun dersen fiyat 100 tl artar. Kamera kalitesi ve flaş için 100 TL veririm diyorsan o senin bileceğin iş ama çok bir şey beklemiyorsan gionun kamerası yeter sana.
hepsiburadadan da güzel bir dijital kamera alırsın. oldu bitti işte. :)

ilk konudada dedim ya aldığımda uzun soluklu kullanım istiyorum :) 100 fazla vereyim dijital almama gerek kalmasın zaten 2 foto makinam var ama yanında taşıma imkanı olmuyor teşekkürler öneri icin sony ericson ray a bakcam birazdan işten cıkayım çarşıda bi tur atarım :D bi araştırırım :) yarına devam ederim araştırmaya

Ek Olarak: 1-2 Telefoncuya Sordum Samsung'un Tamiri olsun Servisi olsun daha iyi olduğunu acil satmak istediğinde Samsungu daha cabuk satabilecegimi... Ama Sony Ericson'un tutulmadığını satılamayacagını servisinin iyi olmadığını söylediler..
Kafam karman çorman oldu :(

Sizce ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al