wmaraci reklam

Hangi telefon siz seçin?

25 Mesajlar 3.617 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
    • Üyelik 20.12.2013
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Yok
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** G**
    • Mesajlar 888
    • Beğeniler 224 / 118
    • Ticaret 11, (%100)
    İphone 6 mı?
    Sony xperia z5 preminum mu?

wmaraci
    reklam

meromerro meromerro WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 29.09.2016
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek serbest
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** A**
    • Mesajlar 247
    • Beğeniler 113 / 65
    • Ticaret 5, (%100)
    Yerinde olsam başka modeller üzerinde yoğunlaşırdım, ancak yinede bu seçenekler arasında iPhone 6 diyebilirim..
    analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.06.2014
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
    • Konum Zonguldak
    • Ad Soyad S** G**
    • Mesajlar 1120
    • Beğeniler 240 / 233
    • Ticaret 29, (%97)
    seçeneklerin dışına çıkayım iPhone 5s
    analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

Altay Altay MW Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 04.07.2012
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad E** K**
    • Mesajlar 563
    • Beğeniler 111 / 121
    • Ticaret 11, (%100)
    Ayfoncular gelmiş yine, hadi, hodri meydan, ateşleyelim fitili; tartışma başlasın :D
    Herkes oylamış da niye oylamış, neden onu seçmiş hiç belirtmemiş.

Şimdi ben z5 seçtim, (yukarıdaki tavrımdan da anlaşılmıştır herhalde :D)
    Kardeşim yıl olmuş 2017 hadi diyelim en yeni telefonunu 2016'da çıkardı. Demezler mi adama Full HD fotoğraf çekip, video çekiyorsun da gösteremiyorsun diye. Tamam demiyorum ki 4K çeksin, 4K göstersin (bunu yapanlar da var hani..) ama yani nedir o çözünürlük ya? Yok 2 kameraymış da, yok ekranları güzelmiş de her rengi güzel güzel, canlı canlı gösteriyormuş da. Yemesinler adamı. Bir elmayı koyuyor (o bile tam değil yani) sonra gelmiş bana 2-3bin fiyat çekiyor. Batarya desen hak getire. Daha, hızlı şarj özelliği bulunmayan bir telefon. Bu günlerde orta segment telefonlarda, zenFone'larda bile var lan. O kadar mı fakirsiniz. Gerçi hızlı şarj gelse ne yazar kaç mAh bataryaya sahip olduğunu utancından olsa gerek Apple bile tanıtımından kaç gün sonra yayınladı. Daha fazlasından bahsetmeye bile gerek yok, ha dersen kardeşim yok ben ortamlarda hava atmak istiyorum. Kızlar beni keserken o logoyu görsünler istiyorum. Affetme al.

Ama adam gibi bir telefon istiyorsan da adres belli.

Not: Bu mesajım çok fazla tepki toplayabilir, buyrun tartışalım. Sorun yok; zaten bu tarz bir mesajı ilk kez yazıyorum internet üzerinde, seviyeli bir forumda olduğumu bildiğim için. Malum markanın düşmanı değilim, hatta sitem üzerinde birçok servisini tanıtmış, severek kullanmış ve insanlara önermiş birisiyim, ayrıca eski bir iPhone kullanıcısıyım. Ve diğer arkadaşların da dediği gibi Android'in başka markalarına da yönelebilir konuyu açan arkadaş.
    analogfikir MK71 gevezelektuel

kişi bu mesajı beğendi.

PHP Coder,
    Kişisel Blog: http://evrimaltay.net
    wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 10.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Bilgisayar mühendisi
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad A** Ç**
    • Mesajlar 2472
    • Beğeniler 934 / 1174
    • Ticaret 41, (%100)
    Çok çok iyi fotoğraflar çekmek istiyorsan Z5 tercih edebilirsin ama onun dışında performanslı ve stabilize çalışan iPhone 6 ve yukarısı tercih edilebilir. iPhone alırsın, kafan rahat olur. Patlama veya kasma derdide yok. :)
    analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

Lenin Lenin Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 28.11.2016
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Tema SATIŞI
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad M** D**
    • Mesajlar 57
    • Beğeniler 5 / 5
    • Ticaret 1, (%100)

Altay adlı üyeden alıntı

Ayfoncular gelmiş yine, hadi, hodri meydan, ateşleyelim fitili; tartışma başlasın :D
    Herkes oylamış da niye oylamış, neden onu seçmiş hiç belirtmemiş.

Şimdi ben z5 seçtim, (yukarıdaki tavrımdan da anlaşılmıştır herhalde :D)
    Kardeşim yıl olmuş 2017 hadi diyelim en yeni telefonunu 2016'da çıkardı. Demezler mi adama Full HD fotoğraf çekip, video çekiyorsun da gösteremiyorsun diye. Tamam demiyorum ki 4K çeksin, 4K göstersin (bunu yapanlar da var hani..) ama yani nedir o çözünürlük ya? Yok 2 kameraymış da, yok ekranları güzelmiş de her rengi güzel güzel, canlı canlı gösteriyormuş da. Yemesinler adamı. Bir elmayı koyuyor (o bile tam değil yani) sonra gelmiş bana 2-3bin fiyat çekiyor. Batarya desen hak getire. Daha, hızlı şarj özelliği bulunmayan bir telefon. Bu günlerde orta segment telefonlarda, zenFone'larda bile var lan. O kadar mı fakirsiniz. Gerçi hızlı şarj gelse ne yazar kaç mAh bataryaya sahip olduğunu utancından olsa gerek Apple bile tanıtımından kaç gün sonra yayınladı. Daha fazlasından bahsetmeye bile gerek yok, ha dersen kardeşim yok ben ortamlarda hava atmak istiyorum. Kızlar beni keserken o logoyu görsünler istiyorum. Affetme al.

Ama adam gibi bir telefon istiyorsan da adres belli.

Not: Bu mesajım çok fazla tepki toplayabilir, buyrun tartışalım. Sorun yok; zaten bu tarz bir mesajı ilk kez yazıyorum internet üzerinde, seviyeli bir forumda olduğumu bildiğim için. Malum markanın düşmanı değilim, hatta sitem üzerinde birçok servisini tanıtmış, severek kullanmış ve insanlara önermiş birisiyim, ayrıca eski bir iPhone kullanıcısıyım. Ve diğer arkadaşların da dediği gibi Android'in başka markalarına da yönelebilir konuyu açan arkadaş.

Üşenmedim okudum. Ilk defa uzun yazı okudum. 😊

HTC_M9e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Altay

kişi bu mesajı beğendi.

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
    • Üyelik 18.11.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek @Back-End Developer.
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad R** E**
    • Mesajlar 693
    • Beğeniler 24 / 200
    • Ticaret 1, (%100)
    Hocam Şuanda LG Magna Kullanıyorum 400-500 Standart bir Telefon Net İphone hangi model olur ise olsun değişmem. Ciddi Manada Applenin OS X dışında hiç bir ürününü parayı hak etmediğini düşünüyorum.
    analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.11.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad R** E**
    • Mesajlar 693
    • Beğeniler 24 / 200
    • Ticaret 1, (%100)
    https://drive.google.com/drive/folders/0B2NPM5mBUp7PflVweVI4eWpwWll1ZHFBa25NdS1zSngxOXozNzJlaTB3YWlwdWRnck9XTms

Sony Xperia Z5 Premium İle cekilen Fotolar ve Video.
    analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 31.03.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum ABD
    • Ad Soyad C** B**
    • Mesajlar 1809
    • Beğeniler 2 / 459
    • Ticaret 5, (%100)
    THEX3T4R paylaştığınız video ve fotoğraflar ifa 2015 fuarından teknoloji incelemesi yapanlar için izinli alınan Sony Xperia Z5 Premium un prototipi çok gerçeği yansıtacağını zannetmem güncel bir video yada paylaşım daha iyi olur
    analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.11.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad R** E**
    • Mesajlar 693
    • Beğeniler 24 / 200
    • Ticaret 1, (%100)
    darkthepro Bende zaten bana ait demedim bana ait olsa "Cekilen" değil "Çetkiğim." Derdim. Orda kocaman yazıyor kime ait olduğu. Onu okuyamayın Videoda görür zaten. Arkadaş görmek ister diye ekledim.
    analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al