wmaraci reklam

iPhone'dan Android'e geçen birinin ilk izlenimleri

35 Mesajlar 4.575 Okunma
wmaraci reklam

AES AES Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Muslera Stabilizasyon dışında başka bir korkum yok hocam ben beğendim iPhone biraz daha sade o da güzel sağlam ve kaliteli ancak hani iPhone'dan Android'e geçincede garipsememek lazım bu birazcık zevk meselesi gibi oldu benim için :)

Uygun fiyata PHP işleriniz yapılır.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Nexus 6p kulladım aldığımda Android 6 vardı sanırım. Telefon bozulduğunda 8.2 güncellemesi gelmişti.

Donma kasma hiç bir şeyi yoktu telefonun yağ gibi akıyordu. Saf android cihazlar gerçekten çok güzel çalışıyor.

Türkiye'de Google telefonları satılmadığı için android alınmaz.

İphone 5s > İphone 6s > Nexus 6p (Saf Android) > İphone 8

Yukarıdaki telefonları sırası ile kullandım. Apple bozulmuyor. Bir şekilde kullanmaya devam ediyorsun. Ama Android öyle değil.

Kullandığım son telefon garantiden anında değişti. 15 dk içinde yeni telefon aldım. Bu hizmeti başka yerde göremezsin.

Ayrıca İphone telefonlar pahalı değiller. Telefondan telefon kadar vergi alanlar yüzünden bu fiyatlara satılıyor.

İphone 11 Pro Max 1.000 dolar.

Yeni aldığım DJİ OSMO MOBİLE 3 ile nesne takibi yaptırıyorum İhone yağ gibi akarken android donuyor.

cagdaskorkmaz.com.tr

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Şimdi yazdıklarım yanlış anlaşılmasın ama ortada saçma bir durum oluştu

nokia c6 2010 kasımda yani 2011 de çıkmış bir telefon(https://www.gsmarena.com/nokia_c6_01-3524.php) türkiyeye gelişi o zaman 3-4 ay sürüyordu o yüzden 2011 baz alacağım. Nokia C6 da symbian vardı.(unutmadan yazayım)

şimdi hesaplayalım 2019-2011= 8 yıl

5-6 yıl nokia c6 + 3 yıl samsung + 4 yıl gm = 13yıl

yani kronolojik sırası nokia, gm, samsung gibi gözüküyor.

Bu matematiksel olarak nasıl mümkün ? Karşılaştırmanız yanlış olmadı mı yani

Ayrıca siz 3-4-5 telefon değiştirirken bir IOS kullanıcısı o zamanda sadece maximum 2 cihaz değiştirdi.

Yanlış anlaşılacak bir sey yok. Matematik diyorsun, 3 telefon saymışım, gelmiş 3 4 5 telefon değiştirirken yazıyorsun yani ortada 3 tel var sadece. Önce burdan baslayaydin iyiydi.

C6 dönemi icin oldukça iyi ses kayıtı ve kamera özellikleri vardı. Ozellikle ses için, 4 yıl kayıt alarak kullandim. Not: muzik grubum var ve aktif olarak kayıt alıyorduk. Bak aklima geldi, ne cileler çekti elimde de bana misin demedi.. 5 kattan düşen 1 kiloluk demir, haril haril çalıştı. :D ahh nokia..

Neyse. Normal olarakta gm'yi kullandım. 2020 ye 1 1,5 ay kalmışken, 2020 yi de alarak 3 yildir da samsung kullanıyorum. Ortada bir matematik problem yok. Ama olsa da apple fanboycuk probleminden cok daha iyidir 😉 razıyım. Tanrı düşürmesin.

Ha bu arada gm hala çalışıyor :D bozulduğu için değiştirmedim.

Ekleme : gozden kaçırmışım, 4 5 yil nokia kullandimi da almış 5 6 yil yazmışsınız. Ajahah. Hocam bir elma ısırın ve rahatlayın :D

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

osidosi adlı üyeden alıntı

Yanlış anlaşılacak bir sey yok. Matematik diyorsun, 3 telefon saymışım, gelmiş 3 4 5 telefon değiştirirken yazıyorsun yani ortada 3 tel var sadece. Önce burdan baslayaydin iyiydi.

C6 dönemi icin oldukça iyi ses kayıtı ve kamera özellikleri vardı. Ozellikle ses için, 4 yıl kayıt alarak kullandim. Not: muzik grubum var ve aktif olarak kayıt alıyorduk. Bak aklima geldi, ne cileler çekti elimde de bana misin demedi.. 5 kattan düşen 1 kiloluk demir, haril haril çalıştı. :D ahh nokia..

Neyse. Normal olarakta gm'yi kullandım. 2020 ye 1 1,5 ay kalmışken, 2020 yi de alarak 3 yildir da samsung kullanıyorum. Ortada bir matematik problem yok. Ama olsa da apple fanboycuk probleminden cok daha iyidir 😉 razıyım. Tanrı düşürmesin.

Ha bu arada gm hala çalışıyor :D bozulduğu için değiştirmedim.

Ekleme : gozden kaçırmışım, 4 5 yil nokia kullandimi da almış 5 6 yil yazmışsınız. Ajahah. Hocam bir elma ısırın ve rahatlayın :D

Tamam seni mi kırıcam 3 yıl düşerim, bir şey değişmiyor. Bana apple fanboyu diyorsunuz ama sizinde maşallahınız var.

Birde üstüne 1 kiloluk demir düştü diyorsunuz, yohhhh deveee.

Tartışma goy goya döndü sanırım

wmaraci
wmaraci

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Tamam seni mi kırıcam 3 yıl düşerim, bir şey değişmiyor. Bana apple fanboyu diyorsunuz ama sizinde maşallahınız var.

Birde üstüne 1 kiloluk demir düştü diyorsunuz, yohhhh deveee.

Tartışma goy goya döndü sanırım

hiç c6' ile temas edilmemiş galiba. bir telefona göre ağır ve metal kapaklı bir telefondu. 1 kilo demir düştü derken telefonu kastediyorum. :norespond::norespond:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al