wmaraci reklam

İPhone'den HTC ONE Geçmek

5 Mesajlar 1.344 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

alkan6363 alkan6363 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 12 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
iPhone’den HTC ONE Geçmek

EğeriPhonekullanıyorsanız ve son sürüm olaniOS 7nedeniyle telefonunuz donuyorsa, muhtemelen donuyordur. iPhone 5 ve altı telefonlar iOS 7′de donmaçökme resetlenme sorunuvar eğer sizde bu telefonları kullanıyorsanız farketmişsinizdir.

Peki ne yapacaksınız. Apple’ın rakibi yok uygulama kalitesi hız stabil vs…Androidvar ama stabil ve hızlı olmadığından geçmeye çekiniyorsunuz, Apple iOS 7 ileSteve Jobsizlerini hemen hepsini sildiğini görebiliyoruz. En basit o meşhuriPhone zil sesio bile değişmiş Tasarım hız stabilitesi eee ne yapacam? dersenizHTC ONEgeçin derim. Daha önce iPhone bırakıp android’e geçiş yapmıştımsamsungaldım ama pişman olmuştum. hızlı değildi stabil hiç değil! 20 gün kullanıp attım. Tekrardan iPhone aldımtaş gibi kardeşim taş…iOS 6bende böyle bir etki bırakmıştı. Normalede aynı anda birden çok işlem yaparım hiç bana mı demezdi!iOS 7geldi büyük hayallerle beklediğim iOS 7!

Ama tam bir hayal kırıklığı idi! Ünlü fransız hacker grubuJailbreak‘te büyük destek verenler şöyle bir ifade kullandılar. “Artık Android’e geçmek zamani geldi galiba” demişti. O günden sonra araştırmaya başladım. Hangi telefonu alayım?samsungalamazdım çünkü çok ağır Hiç stabil değil, Youtube de gezerken bir video rastgeldimHTC ONEhızından filan bahsediliyorduandroidiçindeen stabil telefondenmekte. Başladım araştırmaya uzun bir araştırmadan sonra hızıma yetişemeyen iPhone satıp HTC ONE aldım….

Tamda söylenen gibi çok hızlı ve stabil,İPhone 5‘ten hızlı olduğunu çok rahat söyleyebilirim. Tabi iOS 7′de ki iPhone 5, şuan kullanıyorum çok memnunum diğer yazımda HTC ONE özelliklerinden bahsedecem..

Kaynak: http://telefonkurdu.com/i phoneden-htc-one-gecmek/ "> http://telefonkurdu.com/iphoneden-htc-one-gecmek/

wmaraci
reklam

hasbaly hasbaly Öğrenmek için uğraşıyor.. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 113 / 80
  • Ticaret 3, (%100)
hocam doğru diyorsunuz htc'nin one serisi üst modelleri gerçekten android tarafında en sevdiğim modeller. fakat iphone 5'i ios 7 jailbreak yaptıktan sonra efsane ayarlar çektim. şu an yan yana koysanız hiçbir farkları yok. hani bazen daha iyide olduğunu söyleyebilirim fakat ios 7 orjinal halinde efekt verebilmek için geçişleri yavaşlatmışlar o çok kötü oldu ios 7'de. ondan dolayı 5 altındaki telefonlarda kasmalar sıkça görülüyor.
alkan6363

kişi bu mesajı beğendi.

alkan6363 alkan6363 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 12 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

hasbaly adlı üyeden alıntı

hocam doğru diyorsunuz htc'nin one serisi üst modelleri gerçekten android tarafında en sevdiğim modeller. fakat iphone 5'i ios 7 jailbreak yaptıktan sonra efsane ayarlar çektim. şu an yan yana koysanız hiçbir farkları yok. hani bazen daha iyide olduğunu söyleyebilirim fakat ios 7 orjinal halinde efekt verebilmek için geçişleri yavaşlatmışlar o çok kötü oldu ios 7'de. ondan dolayı 5 altındaki telefonlarda kasmalar sıkça görülüyor.

Bu ayarları sitemizde görmek isteriz pm gönderildi...

kubilayinfo kubilayinfo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ------
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 0 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Güncellemelerde sorun olmadıkça iOS7 gayet güzel bir sistem, sorun yaşamayanlar için HTC'ye geçmek attan inip eşşeğe binmek gibi birşey oluyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

kohreg kohreg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 216 / 86
  • Ticaret 11, (%100)
türkiyedeki ilk androidli telefonlardan olan htc desire almıştım, 1,5yıl kullandım hep memnundum ama hafıza nedeni ile samsung a geçtim, hayatımın hatası oldu, bi kaç ay sabrettim ve iphone5 e geçtim. iphone 5 gerçekten iyi stabil güzel bir telefon ama arama yapmak eziyet. htc de ki arama kabileyetini rahatlığını hiç bir telefonda görmedim ki telefonun en önemli işi arama olsa gerek. ama android çok ele düştü:) ios7 de şu htc sense arayüzündeki gibi arama olayını ekleseler tadından yenmezde olacağını hiç sanmam:)

www.gamerozzi.com eSpor ve Oyun Haberleri - www.fikkr.com Girişimcilik Ekosistemi Sitesi.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al