wmaraci reklam

Koreli Samsung mu? Çılgın Kovboy Iphone mi?

12 Mesajlar 3.244 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mertcanyildirim mertcanyildirim WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 16 / E
  • Meslek DIJITAL PAZARLAMA VE SEO UZMAN
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 387 / 29
  • Ticaret 1, (%0)
Bu iki rakip kendi alanlarında Dünya pazarının neredeyse %85 ine hükmediyorlar.

Bir tarafta Lee Byung-Chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan Güney Koreli Samsung.

Ürün portföyünde cep telefonları, televizyon, buz dolabı ve akıllı ev aletleri bulunmakta.

Avrupa’ da ve Amerika ‘da bir çok urun tasarım ve patent ödülleri bulunuyor.

Özellikle son 5 senedir uzay bilimi ile de çok yakından ilgileniyorlar.

Samsung un satışlarının % 69 u cep telefonlarından oluşuyor.

En son çıkardıkları Samsung s20 cep telefonu modeli ile pazarda ki varlığını daha da artırdı.

Çılgın Kovboy Iphone !

Ürettiği telefonların kendilerine ait kitleleri var. Iphone kullanan biri asla android bir platforma geçmek istemiyor.

Bunun sebebi bağımlılık mi ? Yoksa alışkanlık mi ?

Apple, 1 Nisan 1976 yılında Steve Jobs, Steve Wozniak ve Ronald Wayne tarafından Apple I kişisel bilgisayar kitini satmak amacıyla kuruldu. Wozniak kitleri kendisi üretti ve Apple I ilk kez Homebrew Computer Club’da görücüye çıktı.

Kurulalı seneler olmuş ve pazarın %43 üne hüküm ediyorlar.

Göz alıcı tasarım ve her defasında daha da iyi olan yenilikci iphone cep telefonları . Bağımlısı olmak için 1 kez kullanmak yetiyor sanırım.

En son çıkardıkları iphone 11 cep telefonu modeli halk tarafından büyük beğendi ve tebrik aldı.

Steve ‘nın mirasını Apple çok iyi yürütüyor. Ama steve gibi olurmu onu bilemeyiz.

Apple cep telefonları, tabletler , leptop ve bilgisayar sektöründe ağır basıyorlar.

Her ne kadar fiyatlari diğer rakiplerine göre biraz daha pahalı olsada , bu kimseyi bir apple sahibi yapmaktan alı koyamaz.

Iki Dünya devi Samsung ve Apple senelerdir birbirlerine dişli rakipler.

Iki DEV aynı ringde. Teknolojiye ayak uydurmak için her seride çok daha iyi yeni yazılım ve kolaylaştırıcı sistemler sunuyorlar.

Koreli Samsung , Çılgın Kovboy Apple

Bir an önce yeni serilerini çıkarmalarını dört gözle ve heyecan ile bekliyoruz. Bir samsung cep telefonu almak çok iyi. Ama iphone cep telefonu ise hayata tutunma sebebi.

Ülkemizde iphone ve samsung cep telefonları çok rağbet görüyor. Umarız bu böyle devam eder ve yeni modeller bir an önce gelir.
https://teknohaberin.com/koreli-samsung-mu-cilgin-kovboy-iphone-mi/

wmaraci
reklam

Clay Clay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 153 / 94
  • Ticaret 9, (%100)
Iphone iyidir ya
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Samsung alacağıma 3310 kullanırım.

samsung e250'den beri samsung almıyorum. Dünyanın en yalancı şirketi. Müşterisini aldatıyor.
melankolia mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
İphone alirsan 4 sene samsung alirsan her sene degistirirsin.
Ayrica icindeki islemci isini gormez
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

lucifer93 lucifer93 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** B**
  • Mesajlar 327
  • Beğeniler 74 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
evet apple kullanan bir daha asla android kullanmaz fakat yenilikçi tasarım konusunda katılmıyorum yıllardır aynı tasarımı evirip çevirip önümüze koyuyorlar.
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Iphoneyi 1 kez alıyorsun 4 yıl kullanıyorsun, android alırsan yıllık telefon bakmaya başlarsın.

Iphone al geç.
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

Feneroin Feneroin https://labikent.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kaynak
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 9 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Iphoneyi 1 kez alıyorsun 4 yıl kullanıyorsun, android alırsan yıllık telefon bakmaya başlarsın.

Iphone al geç.

Diger telefonlari bilmem ama aldigim her Sony'yi yaklasik 3 sene kullaniyorum. Tam tersine iPhone kullananlar ise 'Bir daha guncelleme yapmayacagim, telefonu yavaslatiyor her yeni guncelleme" diyorlar.
Su an 7 aydir Xperia 5 kullaniyorum, ilk gunki gibi calisiyor. Ve iPhone'lardan da daha fazla ozelligi var. Ayni zamanda belirli birseyler indirmek icin de ozel uygulamalar gerekmiyor. Sarki sitesinden sarkiyi, video sitesinden videoyu web (Chrome) uzerinden indirip aninda da zil sesi yapabiliyorum.
iPhone'da limitlisiniz, Android'de özgür 😎
Saygilar
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

Labirent Kent: https://labikent.com

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Feneroin

Yanılıyorsun. İphone ile güvendeyiz. Ekosistemi takır takır çalışıyor. Telefonum çalıyor istediğim cihazından cevaplıyorum. (telefon tablet bilgisayar saat)

Kullanmasını bilen için çok hızlı ve basit bir yapısı var. Telefon güncelleme ile yavaşlamıyor. Pil ömrü azalınca yavaşlıyor. Pil değiştirince devam ediyor. Sistem içerisinde takip edebiliyorsunuz.

Android marketi tam bir çöplük. Cihazınızın içinden geçiyor uygulamalar.
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Feneroin

Sony türkiyeden çekilmemişmiydi? telefonlar çöpe döndü isterse 10 yıl gitsin adam destek vermiyor. Bu neyin özgürlüğü :D
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Tam 3 yıldır Iphone 7 kullanıyorum ve aldığım ilk iphone modeliydi. Yaptığım işleri çok ciddi ölçüde kolaylaştırıyor. İçerisinde ne kadar veri taşırsanız taşıyın takır takır çalışıyor. Cihazlar arası senkronizasyonu mükemmel bir ürün.

Daha önce Samsung ve Sony marka akıllı telefonlar kullandım. Samsung ortalama şekilde iyi kötü işimi görüyordu. İyi kötü deme sebebim uygulamadan atma, yavaşlama, donma gibi sorunlar iphone’a kıyasla çok daha fazla oluyordu. Ve tabiki çok daha yavaştı. Sony kpnusuna girmek dahi istemem, yeni sürümleri belki daha iyidir hatta düzelmiştir ama bundan 4 yıl önceki Sony’nin ürettiği telefonlar gerçekten lanet ettirmişti bana. Android üreticileri Iphone’a kıyasla müşterisini daha fazla aldatan firmalar.

Ocak ayında Iphone 7 bataryasını yeni değiştirdim. Eğer çalışma anlamında sorun yaşatmazsa mümkünse 3-4 yıl daha kullanmak isterim. Açıkcası yeni iphone modellerindeki özellikler beni cezbetmiyor o yüzden hiçbir zaman üst modele geçme ihtiyacı hissetmedim. Zaten kur sebebiyle bir telefona işimi çok iyi görse bile minimum 8-9 bin TL ödemek istemem.

Yalnız Iphone’da da lanet ettiren bir durum var onu da pas geçmek olmaz; batarya ömrü. Yeni 11 modeli ile birlikte bunu da düzelttiler deniliyor ama bizzat görmeden inanmam :)
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al