wmaraci reklam

Samsung Galaxy Note 3

20 Mesajlar 2.280 Okunma
wmaraci reklam

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar aranızda samsung galaxy note 3 kullanan varmı , bende galaxy note 3 almayı düşünüyorum fakat tereddütte kalıyorum , kullanan arkadaşlar memnunmusunuz? memnun değilseniz neden memnun değilsiniz lütfen olumlu veya olumsuz cevap yazarmısınız neden memnunsunuz veya neden memnun değilsiniz onlarıda belirtirseniz çok sevinirim teşekkürler

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Ben kullaniyorum hatta su anda size note3 ile yaziyorum.
Inanilmaz memnunum, her turlu islemi yapabilirsiniz.
Ne beklentiniz var bilmiyorum ama ben sitelerime ve ftp hesabima erisip diledigimi yapabiliyorum.
Tasarim icin de sadece taslak cizim yaparak gonderimi kalem ile gerceklestiriyorum.
Kisaca eksigi sadece sarz sıkıntısı diyebilirim, o da olmazsa olmaz zaten.
Bloggokhantekin

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Ben kullaniyorum hatta su anda size note3 ile yaziyorum.
Inanilmaz memnunum, her turlu islemi yapabilirsiniz.
Ne beklentiniz var bilmiyorum ama ben sitelerime ve ftp hesabima erisip diledigimi yapabiliyorum.
Tasarim icin de sadece taslak cizim yaparak gonderimi kalem ile gerceklestiriyorum.
Kisaca eksigi sadece sarz sıkıntısı diyebilirim, o da olmazsa olmaz zaten.

kardeş zaman ayırıp cevap verdiğim için çok teşekkür ederim allah razı olsun , bişey daha sormak istiyorum şarjı ne kadar gidiyor yani ne kadar internete giriyorsunuz şarjı ne kadar gidiyor mümkünse onuda söyler misin kardeş

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
7/24 aktif bir sekilde kullanacaksaniz eger hicbir akilli telefon 1 gun dayanmıyor; insan gibi bir kullanım ile gayet gunu tamamlayabilirsiniz. Ancak surekli facebook twitter kontrol edip 3g veya wifi ile bagli kalacaksaniz isiniz sarz yönünden biraz sıkıntılı olur. Ama kamera, hiz, islevsellik konusunda hicbir endiseniz olmasin. Büyük derseniz evet büyük; ama bazıları buyuk sever :)
Bloggokhantekin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)

7/24 aktif bir sekilde kullanacaksaniz eger hicbir akilli telefon 1 gun dayanmıyor; insan gibi bir kullanım ile gayet gunu tamamlayabilirsiniz. Ancak surekli facebook twitter kontrol edip 3g veya wifi ile bagli kalacaksaniz isiniz sarz yönünden biraz sıkıntılı olur. Ama kamera, hiz, islevsellik konusunda hicbir endiseniz olmasin. Büyük derseniz evet büyük; ama bazıları buyuk sever :)

Çok teşekkür ederim kardeş cevap verdiğin için ALLAH RAZI OLSUN

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

fnkproduksiyon adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim kardeş cevap verdiğin için ALLAH RAZI OLSUN

Rica ederim, seve seve. Eğer yurt dışından getirtebiliyorsanız 3 farklı versiyonu var bizde sadece 1 tanesi var; lütfen inceleyip onlardan birini de tercih etmeyi deneyin ;)

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)

Rica ederim, seve seve. Eğer yurt dışından getirtebiliyorsanız 3 farklı versiyonu var bizde sadece 1 tanesi var; lütfen inceleyip onlardan birini de tercih etmeyi deneyin ;)

Kardeş ben Vodafone'den fatura ya ek alıcam hangisini alayım ben normal Samsung Galaxy Note 3 Alıcam yani bunlarında serisi mi oluyor?

hgtucel hgtucel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 111 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni çıkan telefonlara da yönelebilirsin. Note 3 2013 çıkışlı. Xperia Z2, Samsung Galaxy S5, LG G3 (Haziran ayında çıkması beklenen) gibi. Note 3 performans bakımından bu yeni çıkacak telefonlarla hemen hemen aynı. Ama mesela 4K video kaydı. Nasıl şimdi 720p - 1080P videolar ön plandaysa ileride de 4K videolar ön planda olabilir. Sonra, parmak izi okuyucusu, su geçirmezlik gibi özellikler. İleride bu özelliklerin popüler olmasıyla telefonunun eski gibi hissedebilirsin. Bende Haziran Temmuz ayı gibi telefon almayı düşünüyorum. İnsan onca para vermişken özelliklerinin en iyisi olsun istiyor. :)

www.hgtucel.com - www.neyapilmali.com

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Kafanızı hiç karıştırmayın o zaman, standart seriden benim de sahip olduğum şekilde güzelce alın telefonu :)
Bloggokhantekin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)

hgtucel adlı üyeden alıntı

Yeni çıkan telefonlara da yönelebilirsin. Note 3 2013 çıkışlı. Xperia Z2, Samsung Galaxy S5, LG G3 (Haziran ayında çıkması beklenen) gibi. Note 3 performans bakımından bu yeni çıkacak telefonlarla hemen hemen aynı. Ama mesela 4K video kaydı. Nasıl şimdi 720p - 1080P videolar ön plandaysa ileride de 4K videolar ön planda olabilir. Sonra, parmak izi okuyucusu, su geçirmezlik gibi özellikler. İleride bu özelliklerin popüler olmasıyla telefonunun eski gibi hissedebilirsin. Bende Haziran Temmuz ayı gibi telefon almayı düşünüyorum. İnsan onca para vermişken özelliklerinin en iyisi olsun istiyor. :)

Bakıcam artık kardeş ama ilk karar verdiğimden veri aklımda hep note 3 var , note 3 alıcam inşallah

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al