wmaraci reklam

ACtionCoinlerinizi Taşımayı Unutmayın!

20 Mesajlar 2.929 Okunma
wmaraci reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Herkese merhabalar arkadaşlar uzun zaman önce actioncoini birçok webmaster ve kripto para forumunda tanıtmıştım. Refimden üye olan yada normalden üye olan herkese duyurumdur.

Arkadaşlar cüzdanlarınıza bu coini taşımayı unutmayın.

Actioncoinleri gönderirken ne yapmanız ve yapmamanız gerektiğini sizlere aktarmak için de bu yazıyı yazmak istedim.

Arkadaşlar öncelikle https://actioncoin.io/transfer-form adresine giriyoruz buraya daha önceden wallet adresi oluşturmadıysak https://wallet.actioncoin.com/index.html bu adresetn wallet adresi oluşturup pass key ve wallet adresimizi iyice kayıt ediyoruz not defterine vs.

Sonrasında giriş yaptıktan sonra tekrar https://actioncoin.io/transfer-form adresine giriyoruz ve buraya wallet adresimizi giriyoruz örneğin: ACTN-68JS-KWVR-JEKY-BGJXY bunun gibi.

sonrasında bu adrese aşağıdaki koşullara dikkat ederek gönderim sağlıyoruz.

🔸1. DÜZGÜN CÜZDAN ADRESİNİZİ GİRDİĞİNİZDEN EMİN OLUN.

🔸2. 50000.00'den FAZLA (50k) ACTN göndermeyin (tek seferde bundan fazla göndermeyin ve kaç ACTN gönderirseniz gönderin sonunda .00 olmalı örneğin 1000 ACTN olanlar bu şekilde bir değer girmeli 1000.00

🔸3. Gönderme işleminizi mail adresinizden onaylamayı unutmayın. Hesabınıza giriş yapılı haldeyken maildeki koda tıklarsanız daha iyi olur.

🔸4. Wallet yani cüzdanınıza giriş yapın, eğer gönderiminiz işlenmiş ise başka bir işlem yapabilirsiniz.

🔸5. 10 dk içinde 1'den fazla işlem yapmayın! (BU ÖNEMLİ) yoksa coinlerinizi kaybedersiniz (sistem sizi scammer olarak algılayacaktır.).

🔸6. Cüzdanınızın PASS METNİNİ ASLA KAYBETMEYİN! Bunun dönüşü yoktur.

🔸7. Eğer yukarıdaki adımlara uygun davranmazsanız yapılacak bir şey yoktur.

10 dk süreniz mail onayınızı yaptıktan sonra başlamaktadır. Mail onayından sonra 1-2 dakika içerisinde panelinizde buna benzer bir bildirim olacaktır.

Arkadaşlar bir diğer önemli mevzu ise, hesabınızı blockchaine dahil etme zorunluluğunuzdur. Bunu kesinlikle yapmalıyız. Nasıl yapılır peki bu işlem?

Bende sol tarafta Ömer AYDINOĞLU yazan yerde set account info yazar normalde. Buna bastıktan sonra aşağıdaki bölüm açılacaktır.

Ben daha önce eklediğim için pass metnini sorduğu yerler yok 2 kere sormaktadır oraya uzun şifre metnimizi giriyoruz en son calculate butonuna basıyoruz ve kaç derse kabul edip tamam diyoruz. Sonrasında yine 1-2 dakika bekleyip sayfamızı yeniliyoruz. Hesabımızın ana kısmında bulunan uyarı gidecektir. Eğer en üst kısımda hala uyarı varsa biraz daha bekleyin.

Yapmanız gerekenler bu kadar arkadaşlar. Bilgilendirmek istedim.

Herkese iyi forumlar dilerim...

// Edit

Arkadaşlar Türkiye'den de aksiyon ürünleri girilmeye başlandı.

Antalya'da Rixos otel Jetski için ilk ürününü girmiş 19 TL indirim alabiliyorsunuz sadece 5 ACTN karşılığında. Bu da demek oluyor ki 1 ACTN 3,8 TL :) Eğer değeri bu olursa ki asıl amacı bu zaten. Sizlere zamanında 3800 Aldırmış oluyorum. Hayırlara vesile olsun :)

Kaynak: ActionCoinlerinizi Taşımayı Unutmayın!

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

asd4129 asd4129 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 14 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdi benim anlamadığım bu coini biz nasıl bozdurabiliriz veya satıp başka coin alabiliriz bunları yapmak için coinin binance tarzı borsaya mı girmesi gerekiyor

tolgahan571 tolgahan571 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 591
  • Beğeniler 104 / 112
  • Ticaret 2, (%100)
bende bu konuyu takipteyim

https://sosyalloca.com

otobegenibayi otobegenibayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Social Media
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 30 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
hocam bilgiler için teşekkür ederim şu blockchain olayını tam anlatır mısınız anlamadım da orayı

wmaraci

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

asd4129 adlı üyeden alıntı

Şimdi benim anlamadığım bu coini biz nasıl bozdurabiliriz veya satıp başka coin alabiliriz bunları yapmak için coinin binance tarzı borsaya mı girmesi gerekiyor

Aynen öyle.

tolgahan571 adlı üyeden alıntı

bende bu konuyu takipteyim

otobegenibayi adlı üyeden alıntı

hocam bilgiler için teşekkür ederim şu blockchain olayını tam anlatır mısınız anlamadım da orayı

Rica ederim. Hesabımızı güvenliğe almak için blockchaine kayıt ettirmemiz gerekiyor onun içinde 1-2 actn kesiyor.

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
OmerAYDINOGLU Ömer hocam merhaba, yaklaşık 2-3 ay önce sizin refli linkinizden Action Coin'e üye olmuştum. Hesabımı şimdi kontrol ettim 1000 coin varmış. Adım adım sizin burada yazdıklarınızı yaptım, acaba bunu ne için yapıyoruz? Bu coinlerle aram pek iyi değil de, beni aydınlatırsanız sevinirim :)

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Rez aldim yarin bakicam

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

bekirbulut adlı üyeden alıntı

OmerAYDINOGLU Ömer hocam merhaba, yaklaşık 2-3 ay önce sizin refli linkinizden Action Coin'e üye olmuştum. Hesabımı şimdi kontrol ettim 1000 coin varmış. Adım adım sizin burada yazdıklarınızı yaptım, acaba bunu ne için yapıyoruz? Bu coinlerle aram pek iyi değil de, beni aydınlatırsanız sevinirim :)

turkmaxi adlı üyeden alıntı

Rez aldim yarin bakicam

Blockchain hesabımızı kayıt ettirerek kendimizi sisteme dahil ediyoruz. Ana cüzdanımıza çektik şu anda. Coinlerimiz güvende yani.

fyzyc fyzyc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Raporlama Uzmanı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)
Transfer onay maili gelmedi işlem askıda bekliyor ne yapabilirim?
aldemardis1

kişi bu mesajı beğendi.

aldemardis1 aldemardis1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 130 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
anlamadım birsey

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al