wmaraci reklam

Bitcoin 10 bin dolar oldu!

11 Mesajlar 1.612 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Yeni aldığım duyumlara göre geleceğin parası olarak alınan ve Türk televizyonlarına da konu almayı başaran sanal para birimi, bazı yerel borsalarda 10 bin doların üzerine çıkmayı başardı. Fiyatının borsadan borsaya değiştiğini biliyorsunuzdur. Yerel bir borsa’da yaklaşık 10. bin dolara çıkan bitcoin için 10 bin dolar seviyelerine çıkamaz diyenlerin yüzünü kara çıkarttı ve son değerlemesi ile, Coinmarketcap verilerine göre şu an bitcoin 10.0045,20 dolardan işlem görüyor.

Bugün yaklaşık olarak % 4,13 oranında yükseliş ile 10 bin doları geçen dünyanın ilk para birimi bitcoinin piyasa değeri ise; 168 milyar doları geçmiş şekilde. daha kendi sitesinin verilerinde yer almayan bu haberi ise sitede 1 2 saat içerisinde yayınlayacaklarına hiç şüphem yok.

9 bin barajını neredeyse bir gün içerisinde aşan sanal kripto para bitcoin % 10 artışla 10 bin dolar barajını kısa bir sürede aşmayı başardı. Sanal Kripto paranın bu denli gelişimi ile önemli adımlardan biri olarak görülen 10 bin doların aşılması, btc’ye olan ilginin daha da artmasına sebep olacak gibi.

Bir diğer iddialardan birisi ise 2018 yılında kripto paranın 40 bin dolar barajını aşacak söylentileri yayılmaya başladı. Uzmanlara göre, 2018 yılının haziran ayına kadar, 25 bin dolar barajına geleceğini ve yaklaşık değerini %250 katlayacak ve yıl sonuna doğru 40 bin dolara geleceği söylentileri kulaktan kulağa çığ gibi yayılıyor.

Fortres Investment Group eski hedge fon yöneticisi Michael Novogratz, kripto para bitcoin’in bu artışlar ile gelecek sene kendini 4 kat katlayacağını beklediklerini ve yatırımlarının doğru yapılması ile harikulade bir gelir kapısı olabileceğini sözlerine ekledi.

Bir diğer facia senaryolarından birisi ise Market Wacth yazarı Mark Hullbert bitcoin’in batma ihtimalinin %80 olduğunu söyledi. Bu şekildeki yükselişin sıra dışı olduğunu ve yakında kötü bir haberin gelebileceğini belirtti. Hulbert, daha önce yaşanılan emtia fiyatlarında görülen duruma dayandırarak oluşturduğunu da belirtiliyor.

Bu şekilde bir yükselişe devam ederse kripto para Bitcoin’in Geleceğin sanal parası olmaktan çıkabileceğini düşünmek içten bile değil.

ALINTI ADRESİ: http://oksijen.org/1-bitcoin-10-bin-dolar-oldu/

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

dump3cz dump3cz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1750
  • Beğeniler 169 / 326
  • Ticaret 3, (%67)
Biliyorum hocam dademin gördüm. Bu bitcoin artıyorda saatlerce işlem başında bekleme sıkıntısı olacak ama Allah'tan adamlar iyi fikir yapmış ta bitcoin cash var.
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Haklisiniz hocam suan daha sitesinde gosterilmiyor ama yakinda tum borsalarda katlart

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

tevfikkavil tevfikkavil Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 7 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
bu bitcoin biraz düşüş yaşadığında tekrar yükselişe geçmeden yüklü bir miktar yatırım yapmayı planlıyorum ama benim şansıma yatırırım parayı ertesi gün bitcoin borsası yerlerde :D
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

tevfikkavil adlı üyeden alıntı

bu bitcoin biraz düşüş yaşadığında tekrar yükselişe geçmeden yüklü bir miktar yatırım yapmayı planlıyorum ama benim şansıma yatırırım parayı ertesi gün bitcoin borsası yerlerde :D

Hocam yabanci bir borsa uzmani btcnin 2018 yilinda dusebileceginin sinyallerini vermis haberirniz olsun ama dusmez ise 40 bin dolar rekorunu kiracak gibi yukseliyor

tevfikkavil tevfikkavil Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 7 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
Lokasyon123 Hocam yeni yıla girdiğimizde borsada dalgalanma olacaktır. O dalgalanmadan faydalansam benim için yeter. Uzun vadede bir yatırım düşünmüyorum. Uzun vadede en karlı yatırım arsa alım satım işleri bana göre :). Sadece denemek için girişeceğim bakalım neler olacak
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

tevfikkavil adlı üyeden alıntı

Lokasyon123 Hocam yeni yıla girdiğimizde borsada dalgalanma olacaktır. O dalgalanmadan faydalansam benim için yeter. Uzun vadede bir yatırım düşünmüyorum. Uzun vadede en karlı yatırım arsa alım satım işleri bana göre :). Sadece denemek için girişeceğim bakalım neler olacak

Hocam soylentiler 40 bin dolar olacagi yonunde ve boyle giderse 40 bin dolara kisa surede cikacak gibi cunku degerlemesi cok yuksek ama gelecegin para birimi olduguna gore dusecektir kanaatindeyim

Bu arada elon musk icin yazilanlar da fiyatinu arttirdi ve dahada arttiracak gibi duruyor

yacrop12 yacrop12 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci gibi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 79 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam linkleri kaldırın bence ban yersiniz

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Makalenin icerigini full olarak paylastim linklemek yasak mi ? Eger yasaksa kaldirabilirim

AdSenseisi AdSenseisi Özgürlük Bedel Gerektirir Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilinmiyor
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1570
  • Beğeniler 310 / 298
  • Ticaret 39, (%100)
45,980tl şimdi way be 600$ dı ilklerde
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al