Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

2Beğeni
  • 1 Yazan kankirmizi
  • 1 Yazan muhammeday61

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Coinler

Coin Airdropları ile aylık $250 rahatlıkla kazanabilirsiniz. Adım Adım anlatım.

Okunmamış 24 Temmuz 2019, 00:20
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 23 / Erkek
Meslek: mezun
Ad, Soyad: Is... Ya...
Ticaret: 0, 0%
Merhaba arkadaşlar kripto piyasasını takip eden birçok kişi coin airdropları duymuştur fakat duymayanlar için kısa bir bahsedelim öncelikle.

Airdrop kavramı, havadan gelen yardım olarak Türkçe’ye çevrilir. Kripto para piyasasındaysa kelimenin karşılığı, piyasaya yeni girecek olan coinlerin ücretsiz olarak dağıtılması olarak tanımlanır. Airdrop’un temel mantığında, yeni üretilecek olan veya üretilmiş olan coinlerin piyasada tanıtımının yapılmasıdır. Yapılan dağıtımla birlikte normalden daha büyük bir kitle tarafından tanınmalarının sağlanıyor olmasıyla fark yaratılır. Kripto paranın arkasında topluluk oluşturma hedefine yönelik olarak izlenen stratejinin bir parçası olarak da tanımlanması söz konusudur.

Şimdi gelelim nasıl katılacağımız konusuna
Yapılacak olan ücretsiz dağıtım için belirli şartlar bulunur. Gerekli maddeleri yerine getiren kullanıcılar, katılım sağlayabilme olanağına sahip olurlar. Bazı coinler için hiçbir şart olmadan da Airdrop yapıldığının görülebilmesi mümkündür.
Katılım için genellikle Telegram, Slack abonelikleri, Tweet ve Facebook paylaşımları gibi şartlar istenir. Çeşitli isteklerin yerine getirilmesinin ardından Airdrop için katılım sürecinin başlatılması mümkündür.

Nereden takip edebiliriz.

Coin airdropları takip için bitcointalk forumunda gezebilirsiniz fakat çok vaktinizi alabilir ve çok fazla piyasada güvenir olmayan projeler var airdrop vaadleri ile sizleri magdur edebilirler. Bu yüzden güncel airdrop paylaşımı yapan platformlara bakabilirsiniz. Türkçe olarak paylaşım coin airdrop paylaşımı yapan siteler de var burada sektörle ilgili kişilerin dikkatle seçtiği airdroplar paylaşılmakta bu sayede rahatlık kazanç saylabilirsiniz.
Takip için: Haberkoin'in airdrop kategorisine bakabilirsiniz. Link:https://www.haberkoin.com/airdrops/

Ek olarak Binance Jersey Airdrop'u vardı kişi başı €10 ve her referansınız için €10 daha kazanılıyordu fakat bugün bitti. Birçok farklı airdrop paylaşımı var istediğinize katılabilirsiniz.
İyi kazançlar.
Ögrenci arkadaşlar kesinlikle öneririm rahatlıkla referans oluşturup çok daha fazla kazanç sağlayabilirler.
Konu cannyasa tarafından (25 Temmuz 2019, 00:16 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 24 Temmuz 2019, 00:26
kankirmizi Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 25 / Erkek
Ad, Soyad: Ka... Av...
bence bu işten kazanç hikayedir,emeğine sağlık teşekkürler
vahdettin bunu beğendi.
Bilen söylemez söyleyen bilmez
Okunmamış 24 Temmuz 2019, 00:30
WM Aracı

Binance jersey €10 airdropu bugün dağıtıldı. 4 referans için €40 + kendi üyeliğim içinde €10 totalde €50 hesabımda bile. Ki birçok airdropdan daha fazla kazanç elde ettim.
Okunmamış 24 Temmuz 2019, 03:12
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 21 / Erkek
Ad, Soyad: Mu... Ay...
Bu işten kazanç hikayedir diyen arkadaşa yaziyorum .d ben ve bir cok kişi bu isten binlerce lira kazandı. Istersen sana koin sitelerinden cekim dekontlarini dahil atabilirim. Bak bakalim kazaniliyor mu kazanilmiyor mu 😂 bilmeden öğrenmeden bilmediginiz seyler hakkinda bu iş yalan boş derken neye göre dıyorsunuz. Mesela Ben doktor deilken bir hastaya bunun cozumu budur veya bu yanlistir diyebilirmiyim
esrefyasa20 bunu beğendi.
Okunmamış 24 Temmuz 2019, 23:11
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 19 / Erkek
Meslek: freelancer
Ad, Soyad: Öm... Ko...
kazanılır kazanılmasınada kimliğini atmadığın çömez site mi kalmaz telefonu nu yaymadığın reklam firması mı kalmaz artık gerisi üstüne kim şirket açarsa
Okunmamış 01 Ağustos 2019, 23:58
WM Aracı

kimlik verdiğiniz borsalara dikkat ederseniz sorun olmaz ki kimlik onayı coin airdroplarının %10'unda falan isteniyor. diğer airdroplara katılarak sadece sosyal medya takibi gibi görevlerle coin kazanabilirsiniz.
Örnek olarak Hydro airdop görevleri sadece sosyal medya takipleriydi ve borsaya girdiğinde 3 bin dolar etti kişi başına verdikleri coinler. Biraz araştırırsaniz hydro airdrop diye türkiye binlerce kişi aldı bunu ben dahil.
Ek olarak binance.je €10 airdrop'u binance zaten sektörün en büyük borsası herkes zaten oraya üye ve kimlik onayını yapıyor. Buraya kimlik göndererek €10 ve her referansınız için €10 daha kazanabilidiniz. bu ay başında bitti kampanya.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Coinler