wmaraci reklam

Coin Sistemi ve Kazanç Sistemi Hk. [Yardım]

4 Mesajlar 834 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cihatnet cihatnet Rüzgara kapılmış gidiyorm Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Koordinatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 815
  • Beğeniler 442 / 99
  • Ticaret 14, (%100)
Merhaba,
Değerli büyüklerim bir sorum olacak ve bunu ancak örnek üzerinden anlatabilirim.
Bitcoinle vs aram olmadığı için bana anlatılanı anlatıyorum.

10.000TL paranız var. X bir coindan 10.000TL'lik alıyorsunuz. Daha sonra bu coin sistem içerisinde durduğu sürece size aylık ortalama 1.500-1.700TL getiri sağlandığı söyleniyor, bunuda şu şekilde açıklıyor. Blokchain üzerindne yapılan onaylamalar ücret alıyorsun(Burayı tam anlamadım.Bir kaç gün içerisinde öğrenip yazacağım). Kişinin söylediğine göre; Bunu Bitcoin'de de yapabilirsin fakat getirisi çok çok düşük olduğunu, bunun yerine yeni ve stabil seyreden ve güvenli olduğunu düşündüğün bir coinde yaparsan söylediğim kazançları sağlayabileceğini söylüyor.

Üstelik 2-3 ay sonra aldığın kazancını ve anaparanı alıp ayrılabiliyorsun. Tek risk var coin batarsa ona yapacak birşey yok diyor.

Böyle bir sistem (veya benzeri) var mı?
Böyle bir şeyin olmadığını (işlem onaylamaları ve borsa hariç) bir kazanç sağlanamayacağını karşımdaki kişiye nasıl anlatabilirim.

İşlem onaylamaları için çok iyi bir makinaya dahil olduğumu varsayalım (10.000Tlik) aylık yinede (altcoinler dahil) bu kazançlar sağlanabilir mi?

Bu soruları sormamın nedeni bir büyüğümün, birine güvenerek 10.000TL gibi bir rakam vermeyi planlıyor, bildiğim kadarıyla sistemin böyle çalışmadığını risklerin neler olduğunu anlattım. Daha önce bir miktar para verdiğini ve 3-4 ayda bu kazançları sağlandığını söylüyor.

Böyle birşey olmadığını düşünüyorum ama yinede sizlere danışmak ve ikna için varsa fikirlerinizi almak istiyorum.

wmaraci
reklam

BenBurak BenBurak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 29 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Yazıyı okurken bile **************lık kokusu aldım. Bence uzak dursun, sonra soğuk su içmek zorunda kalabilir.
cihatnet

kişi bu mesajı beğendi.

keitokovas keitokovas BetaHouse Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 26, (%100)
https://wmaraci.com/forum/internetten-para-kazanmak/az-risk-8-50-dolar-faizi-kazanmak-detayli-anlatim-637771.html

Hocam sanırım bu konumda anlattıklarım sana yardımcı olabilir. Anlattığın konu evet mümkün, fakat tek farkla. Yazdığınız miktarı aylık değil, yıllık alma ihtimaliniz olabilir ancak o yanlış anlaşılmıştır. Aylık olabilir fakat coin'in tepeye çıkması gerekir ama garantisi olmaz. 10 değil 15 koysun her ay asgari ücreti garantilesin o zaman olmaz öyle şey. Sıfır risk ile o kadar küçük bir sermaye ile o getiriler tamamen imkansız hatta hayaldir.

Edit : Burasını anlamadım dediğin yer Staking olayı bu arada.
cihatnet

kişi bu mesajı beğendi.

Ahrefs + Moz Pro + Semrush = " 10 Lira " ( 21 sayfalık web site seo raporu )

dortdort dortdort WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
evet bu mümkün.
ancak piyasada çakallarla dans edebilmen için çok para kaybetmen gerekiyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al