wmaraci reklam

Electroneum Mobil Madencilik

32 Mesajlar 5.039 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Merhaba arkadaşlar,

Coin işine ilk defa denemek için girdim. Herhangi bir yatırım yapmadım. Araştırdığım kadarıyla sanırım artık ekran kartları ile madencilik yapmak oldukça masraflı ve kar oranı masrafa göre düşük kalıyor. Ucuz coinler ile al-sat nasıl yapılır diye araştırırken Electroneum isimli coini keşfettim. Kripto para borsalarında bu coin mevcut araştırabilirsiniz.

Coin'in en ilginç yanı mobil madencilik yapması. Android marketten ve apple storeden uygulamasını indirebilirsiniz. Ben android telefonuma programı indirip kurdum. Yaklaşık 1 aydır program telefonumda sürekli çalışmakta. Kullanmış olduğum telefon Xiaomi redmi 5 plus 4/64 modeli. Telefonun kendisinde bulunan bir özellik ile program hiç kapanmadan arka planda çalışıyor.

Bu program aslında telefonunuzda madencilik yapmıyor ve telefonunuzda ısınma, kasma, batarya sorunları vb. sorunlara yol açmıyor. Sanırım tamamen coin'in tanıtımı için yapılmış birşey. Şuan benim telefonum 2 günde yaklaşık 10ETN kazım yapıyor. 10ETN kazdıktan sonra cryptopia borsasına hemen transfer ediyorum sorunsuz şekilde gerçekleşiyor.

Arkadaşlar coin oldukça yeni ve şuan USD bazında değeri düşük. Şuanda 135ETN 1$ denk geliyor. Bu program sayesinde ben şuanda 70küsür ETN kazım yaptım ve sorunsuz cryptopia borsasına transferini sağladım. Benim gibi acemi ve coinlere karşı ilginiz varsa kaybedecek birşeyiniz yok yükleyin deneyin ve kazıma hemen başlayın. Coin değerlenirse 1 dolar civarlarını görürse ciddi karlar elde edebiliriz. Aşağıdaki görselleri inceleyerek benim hesabıma bakabilirsiniz.

Refli üyelik yok direk linki veriyorum. https://my.electroneum.com Bu adresten üye olduktan sonra uygulamayı indirip giriş yapıp kazıma hemen başlayabilirsiniz.

NOT: Uygulamayı indirdikten sonra ayarlardan B62DAD referans kodumu girdiğinizde telefonunuzdan kazım yaparken çıkardığınız ETN oranı %olarak biraz daha fazla olacaktır.

NOT: Arkadaşlar herkes sadece 1 kod girebiliyor. Bu nedenle benim kodumu girdikten sonra sizde referans kodunuzu başkalarıyla paylaşarak kazımdan çıkan % oranınızı artırabilirsiniz.

NOT: Konuyu okuyan arkadaşlardan rica ediyorum lütfen kendi kodlarınızı benim konumda paylaşmayınız. Ben bu konuyu açarken forumu inceledim ve bu konuya değinen olsaydı açmayacaktım. Emeğe saygı lütfen. Anlamayan veya üyelikte zorlanan olursa yardımcı olurum.

mesut5368

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

FurkanYigitt FurkanYigitt Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 9, (%89)
Uygulamayı nerden insiriyoruz yeni ilgilenmeye başladım da bu işlerde ve nasıl yapıyoruz biraz açıklar Mısın

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
@takipcizxk google play markette ve apple storede mevcut. Electroneum diye aratarak bulup indirebilirsiniz. Programı indirip üye olduktan sonra iletişime geçerseniz yardımcı olayım.

88644 88644 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)
Sıralamada gittikçe düşüyor. Aslında bu kadar tanıtıma ve reklama yükselmesi lazımdı. Ya önü kesiliyor, yada başka bir şey var.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mesut5368 mesut5368 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 53 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

https://hizliresim.com/RrQBqZ
DOLAR

https://hizliresim.com/AD3glq
TL

Şuanki bakiye ve ne kadar yaptığı.
227 ETN VAR HESABIMDA UZUN SÜREDİR YAPIYORUM AMA ŞUAN ÇÖP BU PARA BEKLETİYORUM EĞER Kİ BİR GÜN ARTIŞA GEÇERSE DEĞERLENDİRMEK İÇİN ÇÜNKÜ DİYORLARDI TWİTTER ADRESİNDE DEGERLENECEK FALAN DİYE BEKLİYORUM BAKALIM 😂 İLGİLENEN OLURSA BİLGİ VERİRİM HİÇ SORUN DEĞİL PM ATIN TABİ KONU SAHİBİDE BİLGİLİDİR FARK ETMEZ AYNİ ŞEYLER

Bir İnsanın Hayatı İyi Bir Eğitimle Tamamen Değişebilir.

88644 88644 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)

mesut5368 adlı üyeden alıntı

https://hizliresim.com/RrQBqZ
DOLAR

https://hizliresim.com/AD3glq
TL

Şuanki bakiye ve ne kadar yaptığı.
227 ETN VAR HESABIMDA UZUN SÜREDİR YAPIYORUM AMA ŞUAN ÇÖP BU PARA BEKLETİYORUM EĞER Kİ BİR GÜN ARTIŞA GEÇERSE DEĞERLENDİRMEK İÇİN ÇÜNKÜ DİYORLARDI TWİTTER ADRESİNDE DEGERLENECEK FALAN DİYE BEKLİYORUM BAKALIM 😂 İLGİLENEN OLURSA BİLGİ VERİRİM HİÇ SORUN DEĞİL PM ATIN TABİ KONU SAHİBİDE BİLGİLİDİR FARK ETMEZ AYNİ ŞEYLER

Satmak istersen alabilirim :)

hafselkarayel hafselkarayel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 37 / 219
  • Ticaret 7, (%100)
Böyle bir uygulama neden kamera izni istiyor acaba?

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
hafselkarayel izinler konusunu ben yüklerken hatırlamıyorum benim için sorun olmayacağı için hepsine onay vermişimdir. Konuda belirttiğim gibi coin henüz yeni değerlenmesi belki 1 yılı bulabilir veya bir anlık bir olay ile artabilir. Kaybedecek birşey yok 1 2 ay kazım yapıp bırakın bir kenarda dursun. Ben 1000ETN kadar kazım yapıp bırakacağım. Gün gelir 1 dolar olur en sıkıntılı zamanınızda hatırlarsanız 1000ETN vardı bende diye işiniz görülür. Aynı olay değerlenen bütün coinlerde yaşandı. Hep keşke zamanında alsaydık kazım yapsaydık dedik.

hafselkarayel hafselkarayel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 37 / 219
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam bende sadece kamera izni görünüyor. Başka izin yok. Uygulama içinde kamera özelliği ilgili bir işlem var mı?

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
hafselkarayel evet kamera ile ilgili var. Coini Transfer edeceğiniz cüzdan adresinizi isterseniz QR kodunu tarayarak ödeme alanına ekliyorsunuz. Bu çok işe yarıyor. Çünkü karmakarışık cüzdan adresini eklemesi çok zahmetli. Ben Cryptopia borsasına ETN'leri aktarırken kamera ile bu tarama işlemini yapıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al